Detaily produktu

Umiestnite jedlo priamo na hlboký podnos Easy2Clean. Jeho keramický povlak zabraňuje prilepeniu jedla na podnos, čím eliminuje potrebu papiera na pečenie alebo ďalšieho olejovania. Je ľahké umývať vlhkou handričkou, teplou vodou a mydlom na riad.

Benefity

Rozlúčte sa s varením na oleji alebo papieri na pečenie

Nepriľnavý keramický povrch vám umožní piecť dezerty alebo pečené mäso bez papiera na pečenie alebo dodatočného olejovania. Jeho zreteľný povrch umožňuje, aby jedlo ľahko skĺzlo z podnosu na tanier.

Handrička, voda a mydlo na riad sú všetko, čo potrebujete, aby ste ich udržali čisté

Naozaj jednoduché čistenie. Keramický povlak neumožňuje priľnutie mastnoty a nečistôt, takže môžete vynechať namáčanie, drhnutie a drsné chemikálie. Všetko, čo potrebujete na opätovné vyčistenie, je vlhká handrička, teplá voda a trochu saponátu.

Vyrobené tak, aby vydržali a boli šetrné k životnému prostrediu

Má keramický povlak XERADUR 2 od spoločnosti ILAG,® ktorý je šetrný k životnému prostrediu a netoxický. Pretože neobsahuje syntetické zlúčeniny PTFE a PFOA, môžete bezpečne variť pri vysokých teplotách.

40 mm hlboký nepriľnavý podnos na pečenie a pečenie koláčov

Pri výrobe koláčov, ktoré potrebujú 40 mm hlboký podnos, nie je potrebné používať papier na pečenie. Dokonca si uvarte lahodné lasagne, šťavnaté BBQ rebrá alebo syrový vegánsky gratinovaný bez obáv, že sa na dne alebo po stranách prilepí akákoľvek lahodnosť.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone