Detaily produktu

600 Bridge  eXTraktor je indukčný varný panel s výkonným vstavaným odsavačom pár ponúkajúci väčšiu slobodu pri plánování  kuchyne. Funkcia Bridge navyše umožňuje spojiť 2 varné zóny do jednej veľkej zóny, kde možno použiť napríklad Plancha gril.

Benefity

S funkciou Bridge môžete spojiť zóny a získať viac miesta na varenie

Funkcia Bridge umožňuje spojiť dve samostatné varné zóny a vytvoriť jednu veľkú varnú plochu. Vďaka automatickému zosúladeniu nastavení teploty a času tak môžete naplno využiť veľké panvice a pekáče.

4 individuálne zónové ovládače na lepšiu kontrolu pri varení

Jednoducho ovládajte 4 rôzne varné zóny a nastavte pre každú z nich samostatný časovač pomocou 4 ovládačov jednotlivých zón. Každá zóna ponúka 9 úrovní výkonu a ďalšie funkcie ako je zvýšenie výkonu, aktívny dotyk, detská bezpečnostná poistka a ovládanie varného panelu hob2Hood.

Filter 2 v 1 pre sviežejší vzduch v kuchyni

Filter 2 v 1 sa ľahko čistí a udržiava čerstvý vzduch v kuchyni. Odnímateľný filter možno ľahko čistiť v umývačke riadu a regenerovať v rúre pri dlhodobom používaní.

S funkciou Hob2Hood® sa odsávač pár nastaví automaticky

Odsávač pár sa automaticky nastaví podľa toho, či zvýšite alebo znížite úroveň výkonu, a vy sa tak môžete sústrediť na varenie. Vďaka technológii Hob2Hood® sa môžete naplno venovať príprave jedla, zatiaľ čo varný panel a odsávač pár dokonale spolupracujú.

Rýchle vyčistenie vzduchu v kuchyni s funkciou Boost

Stlačením funkcie Boost na odsávači dosiahnete  okamžité výkonné odsávanie. Aktivuje sa na 10 minút a účinne čistí vzduch v kuchyni od nadbytočných výparov a pary.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone