Detaily produktu

Varný panel Bridge série 600 umožňuje skombinovať dve samostatné varné zóny a vytvoriť jednu veľkú. Nastavenie teploty a času sú automaticky zladené a varnú plochu môžete využiť na plancha grily alebo väčšie restovacie panvice.

Benefity

Kombinujte a varte viac s pomocou DoubleBridge

S funkciou DoubleBridge môžete kombinovať dve varné zóny na dvoch rôznych plochách varnej dosky. Spojené zóny budú mať dokonale zosúladené nastavenia teploty a času.

Viac voľnosti vďaka 5 samostatným varným zónam

Samostatné ovládanie 5 varných zón umožňuje ovládať časovač a úroveň výkonu (až do hodnoty 9) pre 5 rôznych zón individuálne. Pre väčšiu voľnosť a flexibilitu pri varení.

Pamäť ohrevu si zapamätá nastavenia, ak vám vykypí jedlo

Vďaka pamäti úrovne ohrevu si váš varný panel zapamätá nastavenia na 120 sekúnd v prípade vykypenia jedla alebo potreby zdvihnutia hrnca. Nie je potrebné znova spustiť proces varenia alebo upravovať teplotu na pokračovanie vo varení.

Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®

Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu.

Intenzívny ohrev okamžite s funkciou PowerBoost

Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je to ideálne na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone