Detaily produktu

Mikrovlnn├í r├║ra TouchOpen s├ęrie 800 s jemn├Żm dotykov├Żm mechanizmom je najjednoduch┼í├şm sp├┤sobom pr├şstupu k va┼íim potravin├ím. Dvierka sa otv├íraj├║ r├Żchlo a hladko jedn├Żm dotykom na zabezpe─Źenie pohodlia.

Benefity

Electrolux - Mikrovlnná rúra - KMFE172TEX

─Żahk├Ż pr├şstup s funkciou TouchOpen

Na┼ía mikrovlnn├í r├║ra s dizajnom TouchOpen v├ím poskytne ─żahk├Ż pr├şstup k jedlu. Dvere sa stla─Źen├şm tla─Źidla hladko otvoria v─Ćaka ┼ípeci├ílne navrhnut├ęmu dotykov├ęmu mechanizmu. Z├şskate tak r├Żchly pr├şstup k svojim jedl├ím jedn├Żm pohybom ruky.

Electrolux - Mikrovlnná rúra - KMFE172TEX

Va┼ía skratka k dobr├ęmu jedlu

Mikrovlnn├í r├║ra predstavuje r├Żchly sp├┤sob ako zahna┼ą hlad. Jedn├Żm klikom m├┤┼żete v kr├ítkom ─Źase rozmrazi┼ą hotov├ę jedlo, ohria┼ą zvy┼íky zo v─Źeraj┼íej ve─Źere alebo rozpusti┼ą ─Źokol├ídu na polevu.

Electrolux - Mikrovlnná rúra - KMFE172TEX

Ulo┼żte nastavenia mikrovlnnej r├║ry pre va┼íe ob─ż├║ben├ę pokrmy

Pomocou funkcie Ob─ż├║ben├ę ulo┼żte svoje uprednost┼łovan├ę nastavenia mikrovlnnej r├║ry na r├Żchly a jednoduch├Ż pr├şstup. Po vytvoren├ş programu ho m├┤┼żete aktivova┼ą dotykom na ikonu v tvare hviezdy na displeji. To znamen├í, ┼że si nemus├şte pam├Ąta┼ą konkr├ętne nastavenia. O v┼íetko je postaran├ę jedn├Żm dotykom.

Electrolux - Mikrovlnná rúra - KMFE172TEX

Oto─Źn├Ż tanier mikrovlnnej r├║ry, ktor├Ż si pam├Ąt├í po─Źiato─Źn├║ polohu

T├║to mikrovlnn├║ r├║ru sme navrhli tak, aby bol riad v┼żdy v ide├ílnej polohe. Je to docielen├ę odomknut├şm dvierok, ke─Ć sa oto─Źn├Ż tanier vr├íti do po─Źiato─Źnej polohy. ┼Żiadne u┼ík├í ┼í├ílok oto─Źen├ę zl├Żm smerom, ┼żiadne hor├║ce taniere v nepraktick├Żch poloh├ích. Iba zaka┼żd├Żm pr├şstup bez n├ímahy.

Electrolux - Mikrovlnná rúra - KMFE172TEX

Funkcia r├Żchle rozmrazenie

V na┼íej mikrovlnnej r├║re rozmraz├şte potraviny ─żahko a dobre. Sta─Ź├ş zvoli┼ą hmotnos┼ą jedla a mikrovlnn├í r├║ra automaticky vypo─Ź├şta potrebn├Ż ─Źas.

Príslu┼íenstvo

Podpora

Vedeli ste, ┼że drobné problémy sa dajú ─Źasto vyrie┼íi┼ą bez zásahu servisného technika? Pre─Źítajte si informácie ni┼ż┼íie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, ─Źo potrebujete, na jednom mieste.

 

  • Rýchla podpora a servis
  • ─Żahký prístup k príru─Źkám a sprievodcom
  • Preh─żad záruk
  • Špeciálne ponuky a z─żavy
Pou┼żívajte MyElectrolux Náhradné diely a príslu┼íenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone