Detaily produktu

Náš filter CleanAir+ využíva technológiu aktívneho uhlia FACT®* na zachytenie až 90 % pachov iba za 15 minút**. Tento hygienický balíček sa skladá z jedného držiaka a jedného filtra. Stačí ho pripevniť k strane police pre akúkoľvek chladničku AEG/Electrolux. Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame vymeniť filter každých šesť mesiacov.
*KX® FACT® (technológia vláknitého adsorbentu celulózy). **Interný porovnávací test na samostatnom vzduchovom filtri podľa internej testovacej metódy. Udržujte svoju chladničku bez pachov vďaka filtru CleanAir+ s technológiou FACT®.

Benefity

Udržujte svoju chladničku bez pachov vďaka filtru CleanAir+ s technológiou FACT®. Vďaka technológii aktívneho uhlia FACT®* vyvinutej z prírodného dreveného uhlia sú nežiaduce pachy zachytené až z 90 % už po 15 minútach**.

Filter CleanAir+ s technológiou FACT® s aktívnym uhlím* zachytí až 90 % pachov za 15 minút**. Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame vymeniť filter každých šesť mesiacov. Užite si čerstvý vzduch bez zápachu.

*KX® FACT® (technológia vláknitého adsorbentu celulózy). **Interný porovnávací test na samostatnom vzduchovom filtri podľa internej testovacej metódy.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone