Detaily produktu

Sklenená kanvica Explore 7 umožňuje vybrať ohrev podľa toho, či varíte vodu, čaj alebo šetrne ohrievate prísady do jedál. Ovládacie prvky umožňujú zakaždým nastaviť ideálnu teplotu. Či dokonca udržiavať ju po dobu 40 minút.

Benefity

Sypaný čaj uvarený v kanvici

Pripravte si dokonalú šálku sypaného čaju s lúhovacím košíkom. Toto praktické príslušenstvo umožňuje lúhovať voľné čajové lístky priamo vo varnej kanvici, takže nemusíte umývať toľko riadu. A vďaka presnému ovládaniu teploty vody sa kanvica prispôsobí každému druhu čaju.

Teplota presne podľa vašej chuti

KanvicaExplore 7 Glass je vybavená precíznym ovládaním a umožní vám jednoducho a presnenastaviť teplotu zohrievania a perfektne udržať požadovanú teplotu zohriatejvody. Či užzohrievate dojčenskú výživu na 40 °C, pripravujete zelený čaj pri 80 °C, alebozalievate kávu pri 95 °C, kanvica dosiahne zvolenú teplotu a automatickyzastaví ohrev.

Teplotu udrží 40 minút

Kanvica Explore 7 Glass s funkciou udržiavania teploty umožňuje udržiavať zvolenú teplotu 40 minút. Teleso skryté v základni kanvice sa aktivuje zakaždým, keď teplota vody klesne o 2 °C.

Veko s plynulým otváraním na jednoduché čistenie

Veko kanvice Explore 7 sa otvára jedným plynulým pohybom a zabraňuje prskaniu vody. Vďaka veľkému veku sa do kanvice zmestí celá ruka, takže sa jednoducho čistí. Pri každodennom používaní môžete kanvicu položiť do jej 360-stupňovej základne v ľubovoľnom smere.

Odvápňovací filter pre lepšiu chuť

Kanvica Master 9 s odvápňovacím filtrom udržiava vodu čistú a kvalitnú dlhšie. Vodný kameň sa usádza pomalšie, takže kanvica si nevyžaduje náročnú údržbu ani čistenie a zohriata voda chutí lepšie.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone