Detaily produktu

Cíťte sa sebavedomo, pretože vaše odevy budú vyzerať sviežo a bez záhybov. Vďaka rýchlemu zohrievaniu a rovnomernému rozvodu pary môžete zbaviť svoje odevy záhybov rýchlo a jednoducho.

Benefity

Rýchla a výkonná.

Rýchle zohrievanie zabezpečí, že vaše odevy budú pripravené na odstránenie záhybov už za 60 sekúnd. Rovnomerný rozvod pary znamená, že vaše odevy budú vždy vyzerať skvelo a hladko.

Veľká odnímateľná nádoba na vodu s objemom 1,2 l.

Odnímateľná nádoba na vodu uľahčuje napĺňanie, pretože ju môžete vziať až k vodovodu. A veľká nádoba s objemom 1,2 l znamená, že medzi naplneniami vyrovnáte viac odevov.

Žehliaca plocha odolná voči poškriabaniu.

Zažite ľahké žehlenie s naparovaním a kĺzanie po povrchu vďaka žehliacej ploche GLISSIUM XXX odolnej voči poškriabaniu. Rovnomerné rozvádzanie pary a jednoduché kĺzanie znamená ľahké a príjemné žehlenie vo všetkých smeroch.

Indikátor horúcej žehliacej plochy.

Zistite, kedy je žehlička vychladnutá a je bezpečné ju odložiť. Indikátor horúcej žehliacej plochy na hrote žehličky deteguje, kedy je žehliaca plocha horúca.

Funkcia automatického čistenia.

Predĺžte život svojej parnej stanice tým, že ju ochránite pred usadeninami vodného kameňa. Riešenie proti usadzovaniu vodného kameňa FlushClean znamená, že môžete odstrániť vodný kameň prepláchnutím systému vodou.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone