Pračka se sušičkou a Ariel

Napíšte recenziu a získajte darček

Zaujíma nás, ako ste spokojní so svojim spotrebičom. Napíšte naň recenziu a po jej schválení získate prací gél Ariel na 52 pracích dávok ako darček.

Zistiť viac
  • {{ errorText }}

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

{{ props.errorNickname }}

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznícke recenzie by sa mali zamerať predovšetkým na kvalitu, dizajn a hodnotu spotrebiča. Pre spätnú väzbu týkajúce sa služieb, zásielky alebo inštalácie kontaktujte Zákaznícke služby. Každá recenzie prejde pred zverejnením na tomto webe schválením. Ďalšie informácie nájdete v našich pokynoch pre vytvorenie recenzie.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Zaregistrujte sa do MyElectrolux a získajte 10 % zľavu na ďalší nákup

Ako napísať recenziu

Dajte vedieť nám aj ostatným zákazníkom, ako ste spokojní s našimi spotrebičmi. Ohodnoťte ich z hľadiska výkonu, ponuky funkcií a obsluhy a napíšte, či spotrebič splnil vaše očakávania.

Potvrdenie recenzie

Po vyplnení recenzie vám pošleme e-mail s potvrdením, ktoré musíte odsúhlasiť. Skontrolujte si, prosím, aj nevyžiadanú poštu. Ak tento krok vynecháte, recenzia sa neuloží a vaše hodnotenie sa medzi ostatnými neobjaví.

Prijatie recenzie

Po overení pravosti vašej e-mailovej adresy majú naši administrátori 72 hodín, aby recenziu spracovali a zverejnili. Môžete si byť istí, že do recenzií nezasahujeme, nemeníme ich obsah ani ich nijako neupravujeme.