Objavte

Parné rúry

4 úrovne pary: 25 %, 50 %, 80 % a 100 %, funkcie Sous-Vide a Steamify®
  • Pečivo, múčniky a koláče
  • Mäso a hydina
  • Ovocie, zelenina a ryby
  • Sous-Vide
3 úrovne pary: 25 %, 50 % a 100 %, funkcia Steamify®
  • Pečivo, múčniky a koláče
  • Mäso a hydina
  • Ovocie, zelenina a ryby
1 úroveň pary: 25 %
  • Pečivo, múčniky a koláče
  • Mäso a hydina
Manuálna aktivácia pary na začiatku pečenia
  • Pečivo, múčniky a koláče

Vyberte si parnú rúru podľa svojich predstáv

SteamPro pre profesionálny výsledok

S multifunkčnou parnou rúrou SteamPro posuniete svoje kulinárske zručnosti na profesionálnu úroveň. K dispozícii máte 4 úrovne pary a funkciu Sous-Vide na varenie vo vákuu. Táto rúra je ideálna na dusenie, pečenie mäsa, rýb, chleba i koláčov, varenie ryže a knedlí, kysnutie cesta, zaváranie, sušenie aj zohrievanie hotových pokrmov a nahrievanie tanierov.

SteamBoost – 3 úrovne pary pre skvelú chuť

Multifunkčné parné rúry SteamBoost s parným regenerátorom a vlhkou parou ponúkajú 3 úrovne pary a možnosť kombinácie s horúcim vzduchom pre dokonale lahodné pokrmy. Môžete v nich pripravovať mäso, zeleninu i prílohy, nechať kysnúť cesto, zavárať alebo sušiť. Šetrne tiež ohrievajú už hotové pokrmy, ktoré chutia ako čerstvo uvarené.

SteamCrisp® – vnútri šťavnaté, zvonku chrumkavé

Rúry SteamCrisp® ponúkajú jednu úroveň pary a sú ideálne na pečenie domáceho pečiva a najrôznejších druhov mäsa. Počas prípravy pridáva rúra vlhkosť a pečie pri nižších teplotách, aby sa suroviny nevysušovali. Dodatočné vykurovacie kruhové teleso spolu s inovatívnym systémom prúdenia horúceho vzduchu zabezpečuje rýchle a rovnomerné prepečenie, dokonca až na troch úrovniach naraz. Šetrí tak váš čas i energiu.

Čo vám ešte uľahčí varenie?

Presné prepečenie s teplotnou sondou

Začnite používať teplotnú sondu a váš pokrm už nikdy nebude vysušený alebo nedopečený. Zasuňte sondu do stredu mäsa, nastavte požadovaný stupeň prepečenia a môžete sa tešiť na šťavnatý výsledok. Rovnakým spôsobom ju môžete využiť aj na pečenie múčnych jedál.

Čistý vnitřek trouby Electrolux

Čistenie bez námahy

Para je všestranným pomocníkom. Dokáže nielen skvele variť, ale dokáže aj perfektne vyčistiť vnútrajšok rúry. Modely s funkciou AquaClean odparia vodu na dne rúry a vzniknutá para uvoľní inak odolnú mastnotu a zvyšky jedál na povrchu, ktoré potom stačí jednoducho zotrieť vlhkou utierkou.

Naučíme vás variť v parnej rúre

Navštívte naše kurzy varenia s profesionálnym kuchárom. Objavíte všetky funkcie parnej rúry, naučíte sa ich ovládať a strávite príjemné chvíle v spoločnosti dobrého jedla a pitia. Ak si potom do 3 mesiacov parnú rúru Electrolux kúpite, vrátime vám kurzovné. Alebo využite ponuku a získajte k nákupu parnej rúry kurz ZADARMO.