Objavte

Parné rúry

Zapojte kreativitu

Bez fantázie, dobrých nápadov a odvahy experimentovať by v kuchyni bola nuda. Máte chuť zažiť viac? Objavte paru, ktorá váš zážitok z dobrého jedla posunie o stupeň vyššie. V multifunkčnej parnej rúre môžete variť, piecť i grilovať, takže svojej rodine a priateľom vždy naservírujete lahôdky,  ktorými urobíte dojem.

Vďaka pare pripravíte jedlá ako profesionáli

S profesionálnymi rúrami Electrolux sa aj príprava náročnejšieho menu premení na zábavu. Para harmonicky dopĺňa tradičné teplovzdušné pečenie, a tým zlepšuje chuť aj konzistenciu pokrmov. Či už budete naďalej pripravovať svoje preverené recepty, alebo dáte prednosť novým chuťovým variáciám, para pokrm vždy vylepší. Mäso bude krehkejšie a šťavnatejšie a múčniky nadýchané a vláčne.

Para si rozumie s každou surovinou

Rúra SteamBoost dokáže pomocou pary vylepšiť každé jedlo. Príprava v pare zaistí, že budú jednotlivé ingrediencie chutiť presne tak, ako majú. Hľadáte spôsob, ako zatraktívniť jedlo zo včerajška? Intervalová funkcia Intenzívna para zabezpečí, že bude chutiť ako čerstvo pripravené. S nastavením Horúca para zase upečiete mäso vo vnútri krehké a plné šťavy, ale na povrchu vás poteší chrumkavá kôrka.

Spoznajte naše najnovšie parné rúry

SteamPro

Rúra SteamPro ponúka nielen funkciu Sous-Vide, ale aj ďalšie skvelé funkcie rúry SteamCrisp.

Parná rúra Electrolux SteamPro

Objavte prirodzenú chuť vďaka vákuu a pare

Varte doma ako tí najlepší šéfkuchári. Ako na to? Objavte vákuové varenie s rúrou SteamPro. Metódu Sous-Vide, teda prípravu pokrmov vo vákuu, môžete teraz naplno využívať aj v domácich podmienkach. Je to jednoduché: stačí vložiť vybrané suroviny do vákuového vrecka, zbaviť prísady vzduchu a zataviť ich vo vákuovacej zásuvke. O zvyšok sa postará parná rúra. A výsledok? Vákuum v kombinácii s parou zaistí, že pokrm bude doslova nabitý intenzívnou chuťou, rovnomerne prepečený, ale zároveň šťavnatý.

Displej snímačov teploty jedla a parná rúra od spoločnosti Electrolux

Sonda postráži pokrm za vás

Multifunkčné parné rúry sú navrhnuté tak, aby svojim majiteľom šetrili čas aj prácu. Aj preto je súčasťou vybavenia našich rúr praktická teplotná sonda, ktorá za vás skontroluje správne dávkovanie pary pre jednotlivé pokrmy. Sonda vám poskytuje informácie zvnútra pripravovaného jedla a sleduje správne prepečenie, takže vy môžete relaxovať a tešiť sa na lahodný výsledok.

Ďalšie výhody parných rúr

Čistý interiér rúry od spoločnosti Electrolux

Jednoduché pečenie, jednoduché čistenie

Teraz budete mať dosť času na to, aby ste si náležite vychutnali svoje kulinárske výtvory. Čistenie rúry vám totiž zaberie oveľa menej času než doteraz. Naše rúry sú vybavené čistiacimi programami, ktoré výrazne uľahčujú čistenie. Parné čistenie nečistoty zvlhčuje a pomáha odstrániť odolné zvyšky jedál. A pyrolitické čistenie spáli všetky zvyšky jedál na jemný popol, ktorý sa dá jednoducho zotrieť. Rúra sa rovnako ľahko čistí, ako sa používa.

Všetko, čo od rúry potrebujete

Naše parné rúry vám poskytnú všetko, čo potrebujete na prípravu jedál s intenzívnou a vynikajúcou chuťou. Napríklad s funkciou pomalého pečenia pripravíte úžasné jemné mäso, ktoré sa bude krásne oddeľovať od kosti. Funkcia grilu vám umožní dosiahnuť výraznú dymovú chuť. A náš ventilátor veľkosti XL je zárukou rovnomerného pečenia na všetkých úrovniach rúry.

Súprava Deluxe® Steaming Set od spoločnosti Electrolux

Ohromná sila pary

Pripravujte úžasne chutné jedlá s jedinečnou konzistenciou v parnej súprave Deluxe®. Naše špeciálne navrhnuté varné nádoby s malými dierkami podporujú účinok pary a umožňujú jej rovnomernú cirkuláciu. Pokrmy sú chránené pred nadbytočnou vodou, takže sa vždy dokonale pripravia.

Máte chuť zažiť viac?

Lahodná a zdravá inšpirácia od Miriam

Láska k jedlu, odvaha zapojiť fantáziu, objavovať nové kombinácie chutí a skúšať nové recepty. Miriam Kalisovej nič z toho rozhodne nechýba. Varenie je pre ňu vášňou a zároveň dobrodružstvom. Preto sa s vami rada podelí o tipy a nápady, ako premeniť varenie na tvorivú zábavu. Nechajte sa inšpirovať a nakuknite priamo do jej kuchyne. Ako obstojí pri výzve pripraviť tradičné jedlá trochu inak?

Varte, pečte, grilujte v multifunkčnej parnej rúre

Vyskúšajte recepty pre parné rúry

Varenie a pečenie v pare predstavuje moderný a zdravý spôsob prípravy jedla. V multifunkčnej parnej rúre pripravíte všetko od šťavnatého lososa či poctivého steaku cez chrumkavý domáci chlieb až po ovocné knedle. Inšpirujte sa receptami, ktoré pre vás pripravil šéfkuchár Antonín Bradáč a objavte s nami čaro pary.

Príďte ochutnať delikatesy z parných rúr

Chceli by ste ochutnať dobroty z multifunkčnej parnej rúry? Zastavte sa na niektorej zo zastávok pojazdnej kuchyne Foodtruck Electrolux a pochutnajte si na lahôdkach pripravených našimi šéfkuchármi. Tešíme sa na vás! Našu trasu môžete sledovať tu.

Prihláste sa na exkluzívny kurz varenia

Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučíme vás ju ovládať tak, aby ste ju využili na maximum a vykúzlili tie najchutnejšie jedlá. Ak si teraz do svojej domácnosti kúpite multifunkčnú parnú rúru Electrolux, získate kurz varenia pod vedením ZADARMO.

Recepty pre parné rúry

Varenie s parou je jednoduché. Tieto recepty rozdúchajú vašu kreativitu a otvoria vám dvere do nového sveta chutí a konzistencií. Pečené mäso bude šťavnatejšie, pečivo chrumkavejšie a chlieb vykysne vyššie. S parou chutia dobré jedlá ešte lepšie. Varte s parou a podávajte jedlá, na ktoré môžete byť pyšní.

Objavte recepty pre naše parné rúry