Detaily produktu

S vysávačom Wet&Dry Ultimate môžete vysávať a vytierať súčasne  Vysoko výkonný tyčový vysávač bez námahy povysáva tekutiny aj suché nečistoty, či je to prach, zvieracie chlpy, alebo zaschnuté škvrny od jedla.

Benefity

Electrolux - Tyčový vysávač Wet&Dry - EW81U3DB

Inteligentný senzor nečistôt. Jednoduchšie čištenie

Ľahko vyčistí rozliate tekutiny aj zaschnutú špinu vďaka inteligentným senzorom. Vysávač Wet&Dry neustále skúma nečistoty pomocou technológie infračerveného svetla a optimalizuje sací výkon. Odstráňte aj zaschnuté nečistoty vďaka  efektívnému dávkovaniu vody.

Electrolux - Tyčový vysávač Wet&Dry - EW81U3DB

* Na základe interných testov na škvrnách od kečupu (ponechaných 2 hodiny zaschnúť) a kávy (ponechaných 24 hodín zaschnúť) s ťahmi dopredu a dozadu na dlažbe.

Tyčový vysávač Wet&Dry účinne vyčistí tekuté nečistoty – od lepkavého kečupu až po rozliatu kávu a zaistí kompletné upratovanie v jednom kroku.*

Electrolux - Tyčový vysávač Wet&Dry - EW81U3DB

Samočistiaca hubica

Pri čistení valčeka s kefami si nezašpiníte ruky. Funkcia sa aktivuje stlačením tlačidla na rukoväti. Valček s kefami sa otáča, zatiaľ čo sa vypúšťa čistá voda, ktorá ho umýva. Zároveň sa aktivuje nasávanie, ktoré vysaje špinavú vodu.

Electrolux - Tyčový vysávač Wet&Dry - EW81U3DB

Až 35-minútová* prevádzka

Batéria vydrží až 35 minút na jedno nabitie. Dajte zbohom starostiam s neustálym nabíjaním a privítajte bezstarostné čistenie plochy až 143 m².*

Electrolux - Tyčový vysávač Wet&Dry - EW81U3DB

Vysoký sací výkon na mokrých aj suchých povrchoch

Vysoký sací výkon prináša vysokú účinnosť pri vysávaní mokrých aj suchých nečistôt. Tyčový vysávač Wet&Dry zachytí až 99 % prachových častíc* a vďaka účinnému vytieraniu upratá aj rozliate tekutiny. Pre hygienicky čistý domov.

* Na základe interného testu vysávania častíc s veľkosťou od 3 do 7 mikrometrov. Test bol vykonaný s použitím ryže a štandardných skrutiek a matíc M3.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

 

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Prehľad záruk
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone