Detaily produktu

Chráňte svoju rodinu pred batériami a vírusmi v ovzduší pomocou filtra CARE360, ktorý neutralizuje až 99,9 % škodlivých patogénov.

Benefity

Aktívna ochrana pred vírusmi*

Filtre CARE360 obsahujú unikátnu kombináciu materiálov, ktoré v testoch preukázali neutralizáciu až 99,9 % zachytených vírusov z ovzdušia*, a tým zabraňujú ich opätovnému uvoľneniu do ovzdušia vo vašom domove. * testované podľa normy ISO18184-2019 na vírusy A/PR8/34 H1N1 a HCoV-229E

Antibakteriálna ochrana. Chráňte svoju rodinu pred neželanými hosťami.

Ochrana pred baktériami prenášanými vzduchom je najvyššou prioritou pri vytváraní zdravšieho prostredia v domácnosti. Filtre CARE360 obsahujú antibakteriálny prostriedok, ktorý neutralizuje enzýmy baktérií na bunkovej úrovni, čím eliminuje až 99,9 % baktérií nachádzajúcich sa v domácnosti a zabraňuje ich ďalšiemu rozmnožovaniu.

Aktívna ochrana pred peľom

Zachytáva a neutralizuje peľové častice v ovzduší, čím pomáha minimalizovať alergické reakcie.

Filter CARE 360 Ultimate Protect – filtračný materiál HEPA 13 Ultrajemný filtračný materiál filtrov HEPA 13*, odfiltruje až 99,97 % znečisťujúcich látok zo vzduchu

Filtre CARE360 s technológiou pokročilej filtrácie 360, 99,97 % filtrácia dráždivých látok s veľkosťou len 0,3 µm, aj častíc s veľkosťou iba 0,1 µm. Zabezpečia minimálny výskyt alergénov u vás doma.

* Podľa normy EN1822-3

Inteligentné filtre

Každý filter PURE A9 s technológiou 360 je vybavený inteligentným štítkom, ktorý meria vystavenie filtra jemným časticiam a zostávajúcu životnosť filtra. Na základe toho zistíte, kedy nastal čas vymeniť filter.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo
woman on couch with mobile phone