Detaily produktu

Naša súprava riadu všetko v jednom je určená na každú príležitosť. Skladá sa z 28 cm panvice s antiadhéznym povrchom, 3,5 l nehrdzavejúcej ocele a väčších 7 l hrncov s pokrievkami. Je to všetko, čo potrebujete na prípravu každodenných jedál pre priateľov a rodinu.Naša súprava riadu všetko v jednom je určená na každú príležitosť. Skladá sa z 28 cm panvice s antiadhéznym povrchom, 3,5 l nehrdzavejúcej ocele a väčších 7 l hrncov s pokrievkami. Je to všetko, čo potrebujete na prípravu každodenných jedál pre priateľov a rodinu.
Prečítajte si viac

Benefity

Zvláda teplo na akejkoľvek varnej doske

Či už varíte na indukcii, sklokeramike alebo plyne, nehrdzavejúca oceľ v našich panviciach je navrhnutá tak, aby ste ich mohli s istotou používať na akejkoľvek varnej doske.

Základ pre lepšie varenie

Naše panvice sa efektívne zahrievajú vďaka hrubému a stabilnému podstavcu. Dizajn poskytuje priame spojenie s indukčnými varnými doskami – zaisťuje vždy rovnomerné rozloženie tepla.

Varte a čistite, pohodlne

Nepriľnavý povrch našej panvice znamená, že môžete variť bez toho, aby ste museli pridávať prebytočný olej alebo maslo. Povrch tiež umožňuje čistenie bez námahy – bez škvŕn jediným utretím.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo
woman on couch with mobile phone