Detaily produktu

Naša indukčná varná doska 800 Flexibridge® s eXTraktorom umožní rozkvitnúť vašim dizajnovým nápadom v kuchyni. Odsávač sa nemusí nachádzať nad varnou doskou, čím sa uvoľní priestor a umožní vám navrhnúť si kuchyňu podľa vlastných predstáv bez obmedzení.

Benefity

Dizajn kuchyne Freedom – uvoľnite priestor bez obmedzení

Uvoľnite priestor a nechajte rozkvitnúť svoje dizajnové nápady pomocou funkcie Kitchen Design Freedom. Odsávaciu varnú dosku si nainštalujte tam, kde vám to vyhovuje, pretože nahrádza potrebu závesného odsávača pár nad varným priestorom. Zažite viac slobody v kuchyni.

Dvojitý mostík FlexiBridge® pre maximálnu flexibilitu pri varení

Dvojitý mostík FlexiBridge® poskytuje dve 4-segmentové varné zóny, ktoré spájajú až 4 zóny pre maximálnu flexibilitu. Teraz môžete variť s hrncami a panvicami rôznych veľkostí, pretože každá strana sa dá prispôsobiť vašim potrebám.

Tiché čistenie vzduchu v kuchyni pomocou Breeze

Funkcia Breeze osvieži vzduch v kuchyni pri nízkej hladine hluku po skončení varenia. Teraz môžete po jedle relaxovať alebo sa zabávať v príjemnom prostredí bez dymu.

Filter 2 v 1 pre sviežejší vzduch v kuchyni

Filter 2 v 1 sa ľahko čistí a udržiava čerstvý vzduch v kuchyni. Odnímateľný filter možno ľahko čistiť v umývačke riadu a regenerovať v rúre pri dlhodobom používaní.

Získajte viac zo svojich spotrebičov – aplikácia Electrolux

Aplikácia Electrolux vám poskytne upozornenia na potrebu údržby, užitočné tipy a funkcie, funkciu diaľkového ovládania a pomôže vám predĺžiť životnosť vašich výrobkov. Pripojte sa a využite svoje spotrebiče naplno.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone