Detaily produktu

Užívajte si chrumkavé hranolčeky alebo chutnú zeleninu s menším množstvom oleja, pomocou špeciálne navrhnutého plechu AirFry z vášho sporáka. Drôtený plech umožňuje neustály pohyb horúceho vzduchu a vaše jedlo tak vždy pripraví do chrumkavej dokonalosti.

Benefity

Zdravý spôsob, ako si vychutnať vyprážané jedlo

Vychutnajte si všetky výhody teplovzdušnej fritézy bez potreby ďalšieho spotrebiča. Funkcia AirFry je integrovaná v rúre a navrhnutá tak, aby bola dokonale kompatibilná s plechom AirFry. Pre chrumkavejšiu zeleninu a hranolky, bez zbytočného oleja.

Viacúrovňové pečenie. Upečiete viac pokrmov naraz

Pri viacúrovňovom pečení dodatočné kruhové vyhrievacie teleso zabezpečí dokonalé upečenie pokrmov, aj keď ich položíte na dva plechy naraz.

Presné nastavenia vďaka nášmu LED displeju s časovačom 

S naším LED displejom s časovačom získate jednoduchý prehľad o príprave jedál. Môžete jednoducho nastaviť presný čas prípravy jedál. Získate dokonalú kontrolu nad rúrou, takže môžete popustiť uzdu svojej kulinárskej fantázii. 

Teleskopické lišty – len posuňte a získate ľahký prístup

S našimi výsuvnými teleskopickými lištami už nemusíte siahať do horúcej rúry – jedlo príde k vám. Lišty umožňujú úplne vysunutie a zaistenie políc na svojom mieste, takže ruky môžete používať na pečenie, korenenie alebo dochucovanie.

Sálavý varný panel – na rýchlu prípravu jedál

Sálavý varný panel je rýchly a ľahko sa čistí, pričom keramické zóny s rýchlym a presným ohrevom sa postarajú o bezproblémovú prípravu jedál.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone