Detaily produktu

Spoznajte svojho nového pomocného kuchára – varný panel 900 SensePro®. Bezdrôtová teplotná sonda meria vnútornú teplotu a oznamuje ju varnému panelu, takže môžete jedlo bez obáv variť, smažiť, nechať pomaly vrieť, či dokonca pripravovať metódou Sous Vide. Výsledky ako v reštaurácii. Vždy. 

Benefity

Electrolux - Indukčné varné panely - EIS8648

S teplotnou sondou dosiahnete presné výsledky

Vďaka našej bezdrôtovej teplotnej sonde môžete doma dosahovať profesionálne výsledky. Sonda pomáha dosahovať presné výsledky tak, že meria teplotu v stupňoch a komunikuje s varným panelom. Udržiavanie konkrétnych teplôt znamená, že môžete na varnom paneli pripravovať jedlá aj metódou Sous Vide. 

Electrolux - Indukčné varné panely - EIS8648

Ovládajte varný panel intuitívnou dotykovou obrazovkou

Intuitívne používanie s farebným dotykovým displejom. Vyberte jedlo, ktoré chcete uvariť, a varný panel pre každú zónu zobrazí súčasnú spätnú väzbu, takže môžete varenie sledovať bez námahy. Dokonca vám poskytne podrobné pokyny, aby ste vždy dosiahli vynikajúce výsledky. 

Electrolux - Indukčné varné panely - EIS8648

Spojte zóny, aby ste získali viac miesta na varenie pomocou funkcie Bridge

Funkcia Bridge nášho indukčného varného panela umožňuje skombinovať dve samostatné varné zóny a vytvoriť jeden veľký povrch. Vďaka automatickému zosúladeniu nastavenia teploty a času je ideálna na využitie veľkých panvíc a pekáčov na maximum.

Electrolux - Indukčné varné panely - EIS8648

Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®

Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu.

Electrolux - Indukčné varné panely - EIS8648

Samostatné časovanie jednotlivých zón

Varenie viacerých pokrmov naraz môže byť zložité, nastavovanie časovačov by takým byť nemalo. Nastavte individuálne časovače pre každú varnú zónu. Po vypnutí časovača sa varný panel automaticky vypne.  Tento inteligentný pomocník vám pomôže každé jedlo dokončiť bez námahy.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

 

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Prehľad záruk
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Užívateľský manuál Podpora
woman on couch with mobile phone