Detaily produktu

Vychutnávajte si chrumkavé a chutné vyprážané jedlo s použitím len malého množstva alebo žiadneho oleja. Všestranná teplovzdušná fritéza Create 5 Air Fryer umožňuje vyprážanie, grilovanie, opekanie a dokonca aj pečenie. Chutné výsledky pre celú rodinu bez pocitu viny z použitia oleja.

Benefity

Electrolux - Fritézy - E5AF1-4GB

Využite pri smažení jedla až o 90% menej tuku a znížte tak jeho kalorickú hodnotu až o 50%.*

Fritéza Create 5 ponúka zdravší spôsob prípravy vašich obľúbených smažených jedál. Horúci vzduch cirkuluje, aby zahrial ingrediencie zo všetkých strán, a dosiahol tak prirodzene chrumkavý povrch.

*V porovnaní s vyprážaním hranoliek v štandardnej fritéze. Analýza vykonaná v akreditovanom laboratóriu (ISO/IEC 17025:2017).

Electrolux - Fritézy - E5AF1-4GB

Vyprážajte, pečte, opekajte a grilujte.

Teplovzdušná fritéza Create 5 Air Fryer je skvelým všestranným kuchynským pomocníkom. Ak máte chuť piecť, vyprážať, opekať alebo grilovať, nepotrebujete viacero spotrebičov – všetko zvládnete s teplovzdušnou fritézou Air Fryer. A môžete sa inšpirovať prispôsobenými receptami.

Electrolux - Fritézy - E5AF1-4GB

60-minútový časovač – na dokonalé výsledky stačí „nastav a zabudni“

60-minútový časovač je jednoduché rozhranie na recepty vyžadujúce si dlhší čas prípravy jedál. Nastavte si až 60 minút na časovači. Po dokončení prípravy sa fritéza automaticky vypne a upozorní vás zvukom.

Electrolux - Fritézy - E5AF1-4GB

Lepšie miesto v kuchyni vďaka kompaktným rozmerom

Naša kompaktná fritéza sa lepšie začlení do vašej kuchyne a zaberie menej miesta. Obsah fritézy 2,5 l však znamená, že pripravíte veľké množstvo jedál alebo až 800 g hranolčekov a nezapracete si kuchyňu.

Menej neporiadku pri smažení vďaka nášmu dizajnu koša

Náš kôš sa skladá z vonkajšej misy a vnútorného koša. Po skončení prípravy kôš ľahko vyberiete a naservírujete jedlo na tanier, zatiaľ čo miska zachytí prebytočný tuk alebo nežiaduce šťavy.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone