Detaily produktu

Vyberte si medzi funkciu veľkého a malého množstva pary v spojení s vyhrievanou žehliacou plochou na naparovanie, ktoré sa účinne dostane dovnútra aj pevných textílií. Vďaka dvom odlišným parným funkciám môžete rýchlo vyrovnať pokrčené časti pomocou De-wrinkle alebo osviežiť na dlhšiu dobu pomocou Refresh.

Benefity

Odstraňuje až 99,99 % baktérií.*

Oživte svoj outfit medzi prácou a večerou alebo obnovte oblečenie zapadnuté prachom vo vašej skrini. Naparovanie je rýchly a ľahký spôsob, ako vzpružiť vaše oblečenie medzi jednotlivými praniami.

* Test uskutočnila spoločnosť SGS v súlade s čínskymi normami platnými pre naparovače odevov QB/T 5200-2017 v septembri 2020. Testovaná bola účinnosť na baktérie typu Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus (Zlatý stafylokok) poddruh aureus (ATCC® 6538™) a Candida albicans (CICC® 1965™) počas jednej (1) minúty naparovania pri teplote nad 120° C.

Plynulé a jednoduché naparovanie.

Dostupné so žehliacou plochou, ktorá sa jemne a účinne postará o vaše šaty. Spojenie dômyselného dizajnu a keramickej žehliacej plochy GLISSIUM™ zaistí, že sa na vašom oblečení nezaseknú žiadne ostré hrany. Pre ešte jednoduchšie naparovanie použite zámku spustenia, ktorou sa uvoľní namáhanie na vašich rukách a ramenách.

Odnímateľná nádržka na vodu.

Aby bol váš život ešte jednoduchší, má ručná parná stanica Refine 700 odnímateľnú nádržku na vodu. Čo znamená, že ju jednoducho vyberiete, pod najbližším kohútikom naplníte vodou a nasadíte ju späť.

Príslušenstvo na lepšiu starostlivosť.

Špeciálne navrhnuté príslušenstvo zaistí ľahké naparovanie hrubších textílií a ochranu detailom ako napr. perly alebo flitre. Rukavica a vrecko 2 v 1 chráni vašu ruku pred horúcou parou a ľahko sa uskladňuje.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone