Detaily produktu

Doska na žehlenie umožňuje odstránenie záhybov na oblečení. Doska je vstavaná a nastaviteľná (vo vodorovnej aj zvislej polohe) a prináša tak lepšie výsledky a starostlivosť o oblečenie.

Benefity

JEDNODUCHÉ NAPAROVANIE S NAŠOU FLEXIBILNOU TRYSKOU A ŽEHLIACOU PLOCHOU

S odolnou tryskou a žehliacou plochou Glissium™ nie je naparovanie oblečenia žiadny problém. Dizajn odolný voči poškriabaniu umožňujúci ľahké kĺzanie po odevov a je zárukou optimálneho naparovania s pohodlným používaním.

ODSTRÁŇTE Z ODEVOV AŽ 99,99 % BAKTÉRIÍ POMOCOU PARY*

Para neslúži len na odstránenie záhybov na oblečení, ale dokáže ho tiež osviežiť a vyčistiť. V priebehu 1 minúty totiž odstráni 99,99 % baktérií. Odteraz môžete vďaka naparovaniu prať menej často, pričom zároveň budete chrániť oblečenie a životné prostredie.

* Test vykonala spoločnosť SGS na základe čínskej normy pre naparovače odevov QB/T 5200-2017 v novembri 2021 pre baktérie Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus, poddruh aureus (ATCC® 6538™), a Candida albicans (CICC® 1965™) s časom naparovania 1 minúta pri teplote nad 95 °C.

ŠESŤ ÚROVNÉ NASTAVENIE PARY ZAISŤUJE BEZCHYBNÚ STAROSTLIVOSŤ O OBLEČENIE

Vďaka šiestim úrovniam nastavenia pary a funkcii Eko dostane oblečenie vždy správnu starostlivosť, a to bez ohľadu na tkaninu. Či ide o bavlnu, alebo akryl, pre každý odev si môžete zvoliť vhodnú úroveň s dôkladným a šetrným naparovaním.

DLHŠIE NAPAROVANIE VĎAKA VÄČŠEJ NÁDRŽKE NA VODU

S našou väčšou nádržkou na vodu môžete naparovať dlhšie. Kapacita 2,5 l zaručuje dlhší čas naparovania a bezproblémové dopĺňanie. Nádržka sa dá úplne odpojiť a používa sa omnoho jednoduchšie než pevná nádržka.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone