Detaily produktu

Práčka so sušičkou UltraCare 800 bielizeň skvele vyčistí a postará sa o ňu v jednom kompletnom cykle s vysušením. Jej technológia UltraCare zmieša pracie prostriedky a aviváž s vodou skôr, ako sa dostanú do bubna. Vďaka tomu dosiahnu a ochránia každé vlákno, čím sa zabezpečí dlhšia životnosť tkanín.

Benefity

Systém UltraCare – dlhodobé riešenie pre bielizeň

Náš jedinečný systém UltraCare predmieša pracie prostriedky a aviváž s vodou skôr, ako sa dostanú do bubna. To znamená dosiahnutie a ochranu každého vlákna a dôkladnejšie vyčistené tkaniny. Tým zabezpečí, že všetko vaše oblečenie bude dlhšie vyzerať a pôsobiť ako nové.

Svieže oblečenie s úsporou 96 % vody*

Technológia SteamCare s FreshScent osvieži oblečenie parou, uvoľní vlákna a zníži záhyby. Navyše šetrí viac než 40 litrov vody. Vďaka tejto funkcii máte v krátkom čase k dispozícii obľúbené kúsky bielizne bez zbytočného prania. Na zvýšenie sviežosti môžete pri programe FreshScent pridať vôňu.

*Použite paru na osvieženie oblečenia a ušetrite viac než 40 l vody na cyklus, testované na 1 kg jemnej bielizne pomocou programu FreshScent v porovnaní s použitím programu Delicates.

Technológia SensiCare - starostlivosť na mieru za kratší čas

Technológia SensiCare odváži každú náplň a automaticky upraví cyklus tak, aby sa vaše oblečenie pralo presne ten správny čas. Zabraňuje nadmernému praniu, takže vaše oblečenie si dlhšie zachová svoj vzhľad a príjemne sa nosí. Zároveň tým ušetríte čas a energiu.

Pranie a sušenie bielizne každý deň s programom UltraWash & Dry

Funkcia UltraWash & Dry reaguje na veľkosť náplne a prispôsobuje čas a spotrebu energie. Rýchly program vyperie bielizeň za 59 minút pri 30 °C. Najšetrnejšia každodenná starostlivosť o vašu bielizeň do 5 kg, môžete prať syntetické a bavlnené odevy súčasne.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone