Detaily produktu

Práčka SteamCare rýchlo osvieži aj jemné oblečenie, ktoré nepotrebuje celý prací cyklus. Para pomáha redukovať záhyby* a pachy**.
* Na základe interného testu porovnávajúceho mieru pokrčenia na látke zo 100 % tkanej bavlny pred a po použití cyklu SteamRefresh. ** Na základe externého textu porovnávajúceho cigaretový zápach na látke zo 100 % bavlny pred a po použití cyklu SteamRefresh.

Benefity

Osviežte bielizeň parou, znovu si ju oblečte a ušetrite tak až 96 % vody* 

25-minútový program SteamRefresh je vhodný na jemnú bielizeň a spotrebuje menej vody ako bežné pranie. Na zvýšenie pocitu sviežosti môžete pridať parnú arómu Electrolux Steam Fragrance.

*Na základe interného testu spotreby vody v porovnaní s programom SteamRefresh s kompletným pracím programom Jemná bielizeň 30 °C pri použití 1 kg náplne.

UniversalDose® aktivuje kapsuly PODS® o 60 % rýchlejšie*

Unikátná zásuvka UniversalDose® je optimalizovaná pre všetky pracie prostriedky a o 60 % rýchlejšie rozpustí kapsuly PODS®.* Zásuvka na prací prostriedok sa jednoducho otvára a rozoberá a vodný vír ju udržuje čistú. Prací prostriedok zostáva v zásuvke do spustenia cyklu a bráni tak jeho plytvaniu.

Na základe interného testu s použitím programu bavlna 30 °C s trvaním 1 hodina, ktorý porovnáva aktiváciu kapsuly PODS® v zásuvke UniversalDose® s kapsulami PODS® priamo v bubne.

Ovládajte svoje spotrebiče na diaľku pomocou aplikácie

Prepojte svoj spotrebič s aplikáciou Electrolux a využívajte jednoduché ovládanie na diaľku. S aplikáciou získate prehľad o prebiehajúcom programe v reálnom čase, rady na šetrenie zdrojov a tipy na starostlivosť o oblečenie.

QuickCare 69 min. na rýchle a efektívne pranie zmiešanej bielizne

QuickCare 69 min. je rýchly, efektívny prací program s teplotou 30 ° C pre zmiešanú náplň bavlny a syntetiky.

Bubon Care je šetrný k tkaninám

Bubon Care umožňuje odevom hladko kĺzať vďaka vankúšikovému vzoru bubna a zdvíhaciemu rebru. Bubon je vďaka unikátnemu vzoru šetrný k odevom.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone