Detaily produktu

Náš program UltraWash predstavuje ideálnu rovnováhu medzi starostlivosťou a energetickou účinnosťou pre vašu zmiešanú bielizeň – v 59-minútovom cykle. Účinné pranie pri nízkych teplotách chráni vaše oblečenie. Praním pri 30 ºC ušetríte 30 % energie v porovnaní s programom na bavlnu na 40 ºC. Šetrné k vášmu oblečeniu, šetrné k životnému prostrediu.

Benefity

Účinné pranie pri 30 °C, úspora 30 % energie*.

Náš program UltraWash ponúka skvelý výkon čistenia a zlepšenú starostlivosť pre denné náplne už za menej ako hodinu. Nižšia spotreba energie a dokonalé pranie pri nižších teplotách sú možné vďaka našej technológii predzmiešavania. Chráni kvalitu vášho oblečenia na dlhší čas.

Náš program UltraWash ponúka skvelý čistiaci výkon a lepšiu starostlivosť o každodennú bielizeň, a to všetko za menej než jednu hodinu. Technológia predmiešania pracieho prostriedku umožní pranie pri nižších teplotách, čo zaručí menej spotrebovanej energie. Zachovanie kvality vášho oblečenia po dlhší čas.

O tretinu menej pokrčené*

Technológia SteamCare umožňuje ukončiť každý cyklus s dávkou pary v záujme zníženia pokrčenia až o jednu tretinu. Dosiahnete tak hladkú a jemnú bielizeň bez nutnosti žehlenia.

*V porovnaní s rovnakým spotrebičom bez systému SteamCare.

Tkaniny vyzerajú ako nové dvakrát dlhšie*

Technológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby zabránila zbytočne dlhému praniu. Odevy si tak dlhšie zachovajú svoj vzhľad a hebkosť.

*Skúška stálosti farieb vykonaná spoločnosťou Ritex. Č. skúšky 15CR00099 v decembri 2015.

Čerstvé oblečenie s o 96 % menej vody*

Užite si ten práve umytý pocit so zlomkom vody. Osviežením svojho obľúbeného oblečenia parou môžete ušetriť viac ako 40 l vody na jeden cyklus, čo pomôže predĺžiť životnosť odevov. A pre extra podporu sviežosti stačí pridať vôňu.

*Použite paru na osvieženie oblečenia a šetrite viac ako 40 l vody na cyklus, testované na 1 kg jemných odevov pomocou programu FreshScent v porovnaní s použitím programu Jemné.

Z oblečenia odstraňuje viac než 99,99 % baktérií a vírusov*.

Program Anti-Allergy Vapour je certifikovaný spoločnosťou Swissatest a odstraňuje z odevov viac než 99,99 % baktérií a vírusov*. Vďaka kombinácii prania na 60 °C a pary sa oblečenie stáva hygienickejším a čistejším so zníženým množstvom alergénov.

* Testované na prítomnosť Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a baktériofága MS2 v externom teste zrealizovanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (skúšobná správa č. 202120117).

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone