Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - PA91-604GY

Reaguje na prostredie

Jedinečná technológia PureSense nepretržite meria úroveň vnútornej a vonkajšej kvality vzduchu a automaticky upravuje rýchlosť čistenia vzduchu tak, aby ste sa vrátili domov do zdravého interiérového prostredia.

Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - PA91-604GY

Filtrácia prispôsobená vašim potrebám

Prispôsobte Pure A9 svojim osobným a sezónnym potrebám prostredníctvom našich filtrov 360 a 5-fázového čistenia. Každý filter má unikátny inteligentný štítok, ktorý monitoruje jeho používanie. Aj keď filter vyberiete a v nasledujúcej sezóne nainštalujete, štítok rozpozná zostávajúcu životnosť.

Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - PA91-604GY

Nepretržité monitorovanie

Aplikácia PURE A9 je dokonalý asistent kvality vzduchu vo vašej domácnosti, aj keď ste práve na cestách. Jej prostredníctvom môžete kontrolovať plnenie úloh čističky v danom časovom období, prezrieť si súhrnný prehľad o prevádzke alebo jednoducho zmeniť svoje nastavenia.

Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - PA91-604GY

AirSurround pôsobi v každom kúte miestnosti

Technológia AirSurround vytvára silný špirálový pohyb vzduchu, zabezpečuje efektívnu cirkuláciu a čistí vzduch až trikrát rýchlejšie než modely predchádzajúcej generácie. Pure A9 sa odporúča pre miestnosti do 92 m2 (na základe švédskych predpisov o výmene vzduchu za hodinu), resp. 37,5 m2 (US AHAM).

Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - PA91-604GY

Inteligentná a tichá

Čistička Pure A9 dosahuje minimálnu hladinu hluku len 17 dB(A)* a pracuje tak ticho, že si ju takmer nevšimnete. Aj pri maximálnej rýchlosti je hladina hluku len 46 dB (A)*, takže je tichšia ako bežný rozhovor v domácnosti. *merané 1 m od prednej strany spotrebiča

Technická špecifikácia

Kľúčové špecifikácie
 • AirCleaner_NoisePressureRange: 17/18/22/28/32
 • Farba: sivá
 • Výška (mm): 725
 • Šírka (mm): 315
 • Hĺbka (mm): 315
 • Čistá hmotnosť (kg): 8.9
 • Napätie (V): 220-240
Špecifikácia
Inštalácia
 • Farba: sivá
 • Výška (mm): 725
 • Šírka (mm): 315
 • Hĺbka (mm): 315
 • Čistá hmotnosť (kg): 8.9
Ostatné
 • PNC: 950 011 385
 • AirCleaner_NoisePressureRange: 17/18/22/28/32
 • Napätie (V): 220-240
 • Dĺžka kábla (m): 2
 • Čiarový kód EAN: 7332543636587
 • Kód produktu: 950 011 385

Recenzia

Čo si myslíte?

Pomôžte nám s vylepšovaním našich spotrebičov

Vaše názory nám pomáhajú sa zlepšovať a ostatným zákazníkom pomáhajú s výberom spotrebiča. K zahájeniu recenzie zadajte počet hviezdičiek.

Napíšte recenziu

Vitajte. Toto je váš priestor. Podeľte sa s nami o svoj názor. Každá spätná väzba je dôležitá.

Pridajte recenziu ako hosť nižšie alebo sa prihláste a napíšte recenziu

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

{{ props.errorNickname }}

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

2
Pätevän oloinen laite mutta sensorit ja softa luokaton

od Jarmo na 23 januára 2020

Laite on oikein hyvän ja vankan oloinen. Suodattimen vaihto helppoa ja yleinen vaikutelma on oikein laadukas. Tuntuu reagoivan hyvin pienhiukkasten määrään ilmassa ja lisää tehoa, kun hiukkasmäärät kasvavat. Mutta. Laite antaa hiilidioksiidimääriksi sellaisia lukuja, että kuolema olisi koittanut 20 minuutissa. Käsittämättömän korkeat luvut eikä niillä ole mitään totuuspohjaa, tämä testattu paitsi aisteilla niin toisilla laitteilla. Sama koskee Tvoc arvoja. Uskomatonta miten surkeasti tämä laite tai softa toimii näiden asioiden osalta. Olisi luullut, että luotettu valmistaja testaisi laitteet kunnolla ennen julkaisua. Odottelen sen aikaa tuleeko esim. softaan parannuksia ja jos mitään ei tapahdu niin palautus 100 päivän aikana. Toivottavasti korjaus löytyy.

Zobraziť viac

Pomohla vám táto recenzia?

3
Niewykorzystany potencjał

od Marcin na 14 januára 2020

Dzień dobry Oczyszczacz użytkuje od około 2 tygodni. Zalety: 1. Dobra wydajność. 2. Cicha praca. To moim zdaniem najistotniejsza zaleta tego urządzenia. Do 50% mocy nadal jest ledwo słyszalny, a przy tym skutecznie oczyszcza pomieszczenie. Mocno głośny staje się dopiero po 70-80% mocy. Bardzo hałasuje przy 100% ale wtedy w pokoju powstaje "mała trąba powietrzna" 3. Wskaźniki rożnych zanieczyszczeń w aplikacji. Np. poziom CO2, LZO co chyba wskazuje,że ma takie czujniki. Wady: 1. Kiepskie oprogramowanie aplikacji, które ma małą ilość funkcji. 2. Na wyświetlaczu urządzenia brak cyfrowego wskaźnika poziomu zanieczyszczeń pm 2,5. 3. W trybie „auto” sygnalizacja zanieczyszczeń za pomocą kolorów oparta jest chyba o czujnik światła. Wystarczy pochmurne niebo by wyświetlacz przechodził w tryb nocny i tylko z aplikacji można dowiedzieć się czy jest zanieczyszczenie, bo kolory na urządzeniu gasną. 4. Użytkownik nie może samodzielnie włączyć/wyłączyć trybu nocnego. 5. Jest ikonka harmonogramu, lecz aplikacja nie ma żadnej opcji programowania. 6. Brak wpływu na automatykę i tryb manuał. Nie można przykładowo określić by w nocy nie uruchamiał więcej niż 50% mocy. Albo ustawić moc zależną od poziomu zanieczyszczeń pm2,5. Skoro jest już aplikacja i połączenie przez WiFi to takie opcje powinny być czymś oczywistym. 6. Na panelu brak przycisku wyłączenia wifi. W nocy wyłączam sieć w moim domu, bo nie widzę potrzeby by promieniowała oraz migała diodami gdy nikt z niej nie korzysta. Chciałbym to samo zrobić na oczyszczaczu, który zapewne cały czas szuka sieci gdy ta jest wyłączona. 8. Mógłby mieć kółka, na szczęście uchwyty bardzo ułatwiają przenoszenie. 9 Brak opisu do wskaźników zanieczyszczeń w aplikacji. Np. TVOC to jak zgaduje lotne związki organiczne, ale już "hum" podanego w % nie potrafię rozszyfrować chyba, że chodzi o wilgotność. Podsumowując to oczyszczacz idealny dla tych, którym zależy na ciszy i są obdarzeni wiarą w skuteczność trybu auto. Sam jestem zadowolony bo owa cisza stanowiła dla mnie priorytet. Bardzo jednak żałuje, że nie mam wpływu na zmianę ustawień trybu auto, lub programowalny tryb ręczny To miałem głównie na myśli pisząc o niewykorzystanym potencjale.

Zobraziť viac

Pomohla vám táto recenzia?

Ďalšie výrobky

Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - EAP150
Čistička vzduchu voľne stojaci
 • Zobuďte sa čerství a oddýchnutí
 • Vyberte si nastavenie, ktoré vám vyhovuje najviac
 • Vychutnajte si duševný pokoj
Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - EAP300
Čistička vzduchu voľne stojaci
 • Zobuďte sa čerství a oddýchnutí
 • Vychutnajte si duševný pokoj
 • Zmiernite svoje alergie
 • Diskrétny a minimalistický dizajn pre každý domov
Electrolux - Čistička vzduchu Oxygen - EAP450
Čistička vzduchu voľne stojaci
 • Zmiernite svoje alergie
 • Diskrétny a minimalistický dizajn pre každý domov
 • Zbavte sa nepríjemných pachov

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vyskytol sa problém?

Prečítajte si užitočné články a rady na našej stránke podpory pre zákazníkov, aby všetko zase fungovalo tak, ako má.

buy-spares-electrolux

Kúpiť náhradné diely

Vyberte si originálne náhradné diely v našom e-shope a my vám ich doručíme až domov.

speech-bubbles-circle-electrolux

Kontaktujte nás

Ak potrebujete s čímkoľvek poradiť alebo objednať servis, sme tu pre vás. Môžete nám zavolať alebo poslať správu.

Majte svoj spotrebič pod kontrolou

Zaregistrujte si svoj spotrebič Electrolux a získajte jednoduchý prístup k manuálom a informáciám o nákupoch, zárukách a servise - pre prípad, že by ste niečo potrebovali. Okrem toho budete mať prístup aj k tipom a návodom, ako čo najlepšie používať naše spotrebiče.

Zaregistrovať spotrebič Electrolux