Detaily produktu

Vysávač radu 700 vyčistí celú vašu domácnosť, vrátane najužších medzier a zákutí. Objavte výkonný a prispôsobiteľný vysávač, ktorý je aj uvedomelejšou voľbou so 60 % recyklovaného plastu.

Benefity

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71HB14UV

Odľahčený dizajn s ohľadom so zameraním na výkon

Vysávanie s naším ľahkým (len 2,2 kg *) a výkonným tyčovým vysávačom je prakticky bez námahy. Ergonomický a kompaktný dizajn umožňuje jednoduché ovládanie a vysávanie od podlahy až po strop.

* Celková hmotnosť bola meraná po úplnom zostavení vysávača s hubicou PowerPro multi-surface.

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71HB14UV

Najlepšia účinnosť vysávania** v tejto kategórii***

Užívajte si vysoký sací výkon a vysokootáčkový motor, ktorý rýchlo a ľahko odstráni všetok prach z podláh.​ ​

** Na základe externých testov podľa normy IEC 62885-4 v spojení s normou IEC 62885-2, 2021 s vypočítaným priemerným výsledkom vysávania podláh v súlade s bodmi 5.2, 5.3 (oba smery), 5.4 a 5.5 (oba smery). ​ *** V porovnaní s hlavnými tromi predajcami v 17 európskych krajinách v cenovom rozsahu 300 až 379 EUR (Gfk 2021)

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71HB14UV

Dlhá výdrž batérie, v kompaktnom prevedení

Ergonomický a kompaktný dizajn, s vysokým výkonom. Náš novo navrhnutý akumulátor poskytuje vylepšenú výdrž na dlhšie vysávanie – až 50 minút na jedno nabitie.****

**** Interné testy ručnej jednotky v režime s minimálnou rýchlosťou podľa normy IEC 62885-4 pri zapnutej tyči v režime s minimálnou rýchlosťou. Ručná jednotka je vybratá a meranie sa uskutočňuje na ručnej jednotke.

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71HB14UV

5-stupňový filtračný systém zachytáva až 99,9 % častíc*****

Náš 5-stupňový filtračný systém zachytáva až 99,9 % mikročastíc prachu s veľkosťou 0,3 – 10 mikrometrov*****, čím vždy zaručuje optimálnu čistotu vašej domácnosti.​

***** Odstraňuje až 99,9 % mikročastíc prachu s veľkosťou 0,3 – 10 µm na základe interného testu podľa normy EN60312-1:2017.

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71HB14UV

Hubica BedProPower™UV+ sa stará o to, aby boli postele hygienicky čistejšie

Dokáže odstrániť jemný prach a častice s veľkosťou už 1,0<µm******. podobná je veľkosť častíc peľu, baktérií alebo roztočov. výsledkom sú hygienicky čistejšie postele a pohovky.>

****** Na základe interného testu podľa internej testovacej metódy zachytávania prachu A2 pri použití ručnej jednotky s hubicou BedProPower™UV+

Peniaze späť za nový vysávač

Uľahčite si každodenné upratovanie s novým vysávačom Electrolux a spoľahnite sa na vysoký výkon a dokonale čistú domácnosť. Či už dávate prednosť tyčovému, vreckovému alebo bezvreckovému, všetky naše modely sú účinné na parkety a koberce a vďaka praktickému príslušenstvu odstránia prach aj z ťažko dostupných miest. Je teda len na vás, či hľadáte čo najtichšieho pomocníka, takého, ktorý bude pripravený vždy po ruke, alebo sa len nechcete zdržiavať výmenou vrecka.

Za nákup vybraných modelov v období od 2. 10. do 17. 12. 2023 teraz môžete získať až 60 eur späť.