Detaily produktu

Vysávač Pure D9 kombinuje tie najlepšie technológie a inovácie, aby vám poskytol vynikajúci výkon, dômyselné riešenia a všestrannosť.

Benefity

Electrolux - Vreckový vysávač - PD91-8SSM

Vynikajúci výkon

Optimalizované prúdenie vzduchu spolu s veľkokapacitnou nádobou na prach zabezpečujú vynikajúci výkon vysávania na dlhší čas.* *Špičkový zber prachu na kobercoch > 91 % (merané podľa normy EN 60312-1) v kombinácii s najnižším poklesom prietoku vzduchu počas napĺňania vrecka na prach v porovnaní s vysávačmi Pure D8.2 a UltraOne

Electrolux - Vreckový vysávač - PD91-8SSM

Inteligentné vysávanie

Výkonné a inteligentné vysávanie ako nikdy predtým. Inteligentný režim AutoMode rozpozná typ podlahy a automaticky upraví výkon tak, aby sa postaral o plynulý prechod z tvrdej podlahy na koberec a optimálne výsledky.

Electrolux - Vreckový vysávač - PD91-8SSM

Hygienická výmena vrecka

5-litrové vrecko S-bag® sa dôkladne uzavrie, aby nedošlo k úniku prachu. Keď treba vymeniť vrecko, jednoducho a hygienicky ho vytiahnite za inovatívnu rukoväť CleanLift.

Electrolux - Vreckový vysávač - PD91-8SSM

Hladké manévrovanie vďaka extra veľkým kolieskam

S pogumovanými extra veľkými kolieskami sa ľahko dostanete tam, kde potrebujete. Vylepšujú manévrovanie a chránia všetky povrchy.

Electrolux - Vreckový vysávač - PD91-8SSM

Utesnený filtračný systém

Vyspelý filtračný systém zachytí až 99,9% mikroprachu, vpustí do vašej domácnosti len čistý vzduch a postará sa o čistejšie domáce prostredie.

Príslušenstvo

Recenzia

Čo si myslíte?
Pomôžte nám s vylepšovaním našich spotrebičov

Vaše názory nám pomáhajú sa zlepšovať a ostatným zákazníkom pomáhajú s výberom spotrebiča. K zahájeniu recenzie zadajte počet hviezdičiek.

Napíšte recenziu

Vitajte. Toto je váš priestor. Podeľte sa s nami o svoj názor. Každá spätná väzba je dôležitá.

Pridajte recenziu ako hosť nižšie alebo sa prihláste a napíšte recenziu

{{ props.errorNickname }}

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznícke recenzie by sa mali zamerať predovšetkým na kvalitu, dizajn a hodnotu spotrebiča. Pre spätnú väzbu týkajúce sa služieb, zásielky alebo inštalácie kontaktujte Zákaznícke služby. Každá recenzie prejde pred zverejnením na tomto webe schválením. Ďalšie informácie nájdete v našich pokynoch pre vytvorenie recenzie.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

4

Vreckový vysávač Pure D9

od Agáta na 04 novembra 2021

Vysávač Pure D9 už máme nejaký ten čas. Najviac sa mi páči nízka hlučnosť. Ergonomická rúčka a ovládanie na nej sú výborné. Výkon sa automaticky dokáže upraviť podľa typu podlahy, ktorú práve vysávam. Výmena vrecka je veľmi jednoduchá a bezprašná. Prívodná šnúra je dostatočne dlhá. Kolieska jazdia dostatočne ľahko a ticho. Vysávač dokonale plní svoju úlohu. Jedine čo môžem vytknúť je kefová hubica, ktorá je obojstranná. Je nepraktická pretože z jednej strany sú dosť ostré hrany. Stalo sa, že pri vysávaní matracov mi vytrhli poťah. Inak s výrobkom som spokojná.

 • Dizajn
  3
 • Funkcie
  3
 • Kvalita
  3
 • Agáta odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
5

D9 Gold

od Miroslav na 22 novembra 2020

Vysávač Pure D9 už máme nejaký ten čas. Aj keď ho používa častejšie manželka, dostane sa do rúk aj mne. Prvé čo ma prekvapilo bola maximálne nízka hlučnosť. Ergonomická rúčka a ovládanie na nej sú dokonalé. Výkon sa automaticky dokáže upraviť podľa typu podlahy, ktorú práve vysávam /doma máme kombináciu podláh a kobercov/.
Výmena vrecka je veľmi jednoduchá a bezprašná. Prívodná šnúra je dostatočne dlhá a tak nemusím každú chvíľu odpájať a zapájať vysávač. Kolieska jazdia dostatočne ľahko a ticho aj vďaka pogumovaniu, čo na trhu nie je bežná vec. Vysávač dokonale plní svoju úlohu. S výrobkom som maximálne spokojný.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  5
 • Kvalita
  5
 • Miroslav odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
5

D9

od Zuzana na 22 novembra 2020

: Od manžela som chcela aby sme po dlhšom čase vymenili spotrebiče v domácnosti. Začali sme vysávačom, nakoľko ten sme mali ako najstarší. /mimochodom tiež od Electroluxu/. Pure D9 v zlatej farbe je tichý, má automatickú reguláciu sania na rôznom povrchu. Rúčka je dokonale vytvarovaná. Práca s ním je jednoduchá a dokonale sa ovláda. Môžem teda len doporučiť.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  5
 • Kvalita
  5
 • Zuzana odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
4

Spokojnosť s vysávačom

od Julo na 16 októbra 2020

S vysávačom som v celku spokojný. Čo by mohlo byť lepšie, je ergonómia rukoväte a umiestnenie tlačidiel. Taktiež hadica by mohla byť dlhšia a užšia. To je ale môj subjektívny názor.

 • Dizajn
  4
 • Funkcie
  4
 • Kvalita
  4
 • Julo odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
výhľad na útesy a oceán