Detaily produktu

S tyčovým vysávačom Wet&Dry môžete vysávať a vytierať súčasne. Vysoko výkonný tyčový vysávač bez námahy povysáva tekutiny aj suché nečistoty, či je to prach, rozliate tekutiny alebo zaschnuté škvrny od jedla.

Benefity

Inteligentný senzor nečistôt. Jednoduchšie čištenie

Ľahko vyčistí rozliate tekutiny aj zaschnutú špinu vďaka inteligentným senzorom. Vysávač Wet&Dry neustále skúma nečistoty pomocou technológie infračerveného svetla a optimalizuje sací výkon. Odstráňte aj zaschnuté nečistoty vďaka  efektívnému dávkovaniu vody.

Účinne čistí všetky typy nečistôt z tvrdých podláh

Tyčový vysávač Wet&Dry účinne vyčistí tekuté nečistoty – od lepkavého kečupu až po rozliatu kávu a zaistí kompletné upratovanie v jednom kroku.*

* Na základe interných testov na škvrnách od kečupu (ponechaných 2 hodiny zaschnúť) a kávy (ponechaných 24 hodín zaschnúť) s ťahmi dopredu a dozadu na dlažbe.

Samočistiaca hubica

Pri čistení valčeka s kefami si nezašpiníte ruky. Funkcia sa aktivuje stlačením tlačidla na rukoväti. Valček s kefami sa otáča, zatiaľ čo sa vypúšťa čistá voda, ktorá ho umýva. Zároveň sa aktivuje nasávanie, ktoré vysaje špinavú vodu.

Až 35 minút* prevádzky

Batéria vydrží na jedno nabitie až 35 minút. Rozlúčte sa s únavným neustálym nabíjaním a bez problémov povysávajte plochu až 143 m².*

* Výdrž v minimálnom režime a čistenie plochy sú založené na interných výpočtoch v minimálnom režime čistenie tvrdej podlahy s pokrytím každej oblasti jedným prechodom pri rýchlosti pohybu 0,3 m/s.

Vysoký sací výkon na mokrých aj suchých povrchoch

Vysoký sací výkon prináša vysokú účinnosť pri vysávaní mokrých aj suchých nečistôt. Tyčový vysávač Wet&Dry zachytí až 99 % prachových častíc* a vďaka účinnému vytieraniu upratá aj rozliate tekutiny. Pre hygienicky čistý domov.

* Na základe interného testu vysávania častíc s veľkosťou od 3 do 7 mikrometrov. Test bol vykonaný s použitím ryže a štandardných skrutiek a matíc M3.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone