Detaily produktu

Chladnička s mrazničkou 800 Cooling 360°  s elegantným antikorovým priestorom poskytuje rovnomernú teplotu na každej polici. Chráni potraviny bez ohľadu na to, kam ich umiestnite.

Benefity

Celý priestor. Dokonale vychladený. So systémom Cooling 360°

Cooling 360° – prémiové antikorové vnútro a pokročilé chladenie. Účinné vetracie otvory poskytujú rovnomernú distribúciu vzduchu na každej polici, takže potraviny budú chránené bez ohľadu na to, kam ich umiestnite.

GreenZone+ pomáha chrániť ovocie a zeleninu

GreenZone+ je ideálna zásuvka na zeleninu. Zásuvka odstraňuje prebytočnú vlhkosť a zároveň zachováva správne množstvo vlhkosti, ktoré zelenina potrebuje. Zachovanie zdravého ovocia a zeleniny.

Systém TwinTech® No Frost bráni vysušeniu

Inteligentný dvojitý chladiaci systém TwinTech® No Frost udrží vlhkosť potravín. Lepší ako bežné systémy bez námrazy. Nezávisle chladí chladničku a mrazničku. V mrazničke sa netvorí námraza. TwinTech® No Frost udrží správnu vlhkosť v chladničke, čím zaistí o 60 % nižšiu stratu hmotnosti potravín.

Nastaviteľné uskladnenie pomocou systému CustomFlex®

Systém CustomFlex® vám ponúka voľnosť prispôsobenia miesta vo vašej chladničke. Vnútro dvierok má pohyblivé nádoby rôznych veľkostí, takže priestor môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Nádoby sú dokonca odnímateľné, takže ich môžete vybrať z chladničky na zabezpečenie jednoduchého prístupu.

Vždy pod kontrolou. S aplikáciou Electrolux

Ovládajte svoju chladničku z inteligentného zariadenia. Dostávajte upozornenia, pokiaľ ostali  otvorené dvioera a využite tipy na údržbu, aby vaša chladnička fungovala čo najlepšie. Zistite, kde a ako skladovať potraviny, aby ste ochránili ich kvalitu.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone