Detaily produktu

Náš program UltraWash predstavuje ideálnu rovnováhu medzi starostlivosťou a energetickou účinnosťou pre vašu zmiešanú bielizeň – v 59-minútovom cykle. Účinné pranie pri nízkych teplotách chráni vaše oblečenie. Praním pri 30 ºC ušetríte 30 % energie v porovnaní s programom na bavlnu na 40 ºC. Šetrné k vášmu oblečeniu, šetrné k životnému prostrediu.

Benefity

Electrolux - Práčky hlboké spredu plnené - EW8FN248PCSC

Účinné pranie pri 30 °C, úspora 30 % energie*.

Náš program UltraWash ponúka skvelý výkon čistenia a zlepšenú starostlivosť pre denné náplne už za menej ako hodinu. Nižšia spotreba energie a dokonalé pranie pri nižších teplotách sú možné vďaka našej technológii predzmiešavania. Chráni kvalitu vášho oblečenia na dlhší čas.

Náš program UltraWash ponúka skvelý čistiaci výkon a lepšiu starostlivosť o každodennú bielizeň, a to všetko za menej než jednu hodinu. Technológia predmiešania pracieho prostriedku umožní pranie pri nižších teplotách, čo zaručí menej spotrebovanej energie. Zachovanie kvality vášho oblečenia po dlhší čas.

Electrolux - Práčky hlboké spredu plnené - EW8FN248PCSC

Efektívne a rýchle pranie pri nízkych teplotách so zásuvkou UniversalDose*

Jedinečná zásuvka UniversalDose využíva na zmäkčenie a prepichnutie pracích kapsúl PODS® na mieru prispôsobené vodné trysky, ktoré ich aktivujú o 60 % rýchlejšie v porovnaní s použitím v bubne. Poskytuje tak extra výkon pri odstraňovaní škvŕn pri studenom a rýchlom hodinovom praní, čím pomáhate vášmu oblečeniu aj planéte*.

*Interný test s použitím hodinového programu na bavlnu 30 °C, porovnávajúci pracie kapsuly PODS® v zásuvke UniversalDose oproti kapsulám PODS® v bubne.

Electrolux - Práčky hlboké spredu plnené - EW8FN248PCSC

Výnimočná starostlivosť o odevy jednoduchým kliknutím v smartfóne

Pomocou aplikácie MyElectrolux môžete na diaľku ovládať práčku zo svojho smartfónu. Pomocou funkcie Care Advisor získate odborné rady, ako najlepšie vyprať vaše oblečenie. A vďaka funkcii MyFavourites si môžete uložiť špecifické nastavenia na často nosené veci.

Electrolux - Práčky hlboké spredu plnené - EW8FN248PCSC

O tretinu menej pokrčené*

Technológia SteamCare umožňuje ukončiť každý cyklus s dávkou pary v záujme zníženia pokrčenia až o jednu tretinu. Dosiahnete tak hladkú a jemnú bielizeň bez nutnosti žehlenia.

*V porovnaní s rovnakým spotrebičom bez systému SteamCare.

Electrolux - Práčky hlboké spredu plnené - EW8FN248PCSC

Z oblečenia odstraňuje viac než 99,99 % baktérií a vírusov*.

Program Anti-Allergy Vapour je certifikovaný spoločnosťou Swissatest a odstraňuje z odevov viac než 99,99 % baktérií a vírusov*. Vďaka kombinácii prania na 60 °C a pary sa oblečenie stáva hygienickejším a čistejším so zníženým množstvom alergénov.

* Testované na prítomnosť Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a baktériofága MS2 v externom teste zrealizovanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (skúšobná správa č. 202120117).

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

 

  • Rýchla podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Prehľad záruk
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone