Detaily produktu

Kastról z radu Infinite Chef Collection pridá nové vzrušenie do vášho varenia a umožní vám vložiť celý rad potravín do jedného univerzálneho kastróla k vytvoreniu nelepí chutiacich výsledkov. 3l objem a krátke rovné strany vám umožňujú nahliadnuť, obracať, dusiť a karamelizovat s veľkou sebadôverou. Ideálne na prípravu omáčok a štiav vďaka vnútornému značenie objemu. Je navrhnutý pre indukčné varné dosky, ale je vhodný pre všetky typy povrchov varných dosiek. Možno ho bezpečne umývať v umývačke riadu a používať v rúre až do 250 ° C. Rozmery: 3 l, Ø 22
Prečítajte si viac

Benefity

Electrolux - Rajnica 22 Ø - E9KLSA01

Silné dno, ktoré udrží teplotu

Oceľová magnetická časť zabezpečuje vynikajúcu indukciu a dá sa jednoducho čistiť. Jadro tvorí trojvrstvový hliník - vynikajúci vodič tepla. Zatiaľčo je vnútro vyrobené z hygienickej nerezovej ocele 18/10, odolnej voči korózii a ľahkej na čistenie.

Vhodné aj do umývačiek riadu

Skvelá kombinácia týchto materiálov zabezpečuje rovnomerné šírenie tepla po celom povrchu vrátane strán pre jednoliate, kontrolované varenie. Aj pri rýchlom ohreve nedôjde k žiadnemu odrazu či deformácii (kvalita s dlhou životnosťou).

Ideálne na prípravu omáčok a štiav

Viacvrstvový dizajn kolekcie Infinite Chef je optimalizovaný pre indukčné varné dosky Electrolux a hodí sa aj pre iné povrchy indukčných varných dosiek. Úplne plochá základňa optimalizuje priľňavosť k povrchu varnej dosky a maximalizuje účinnosť prenosu tepla.

Vhodné aj do umývačiek riadu

Celá kolekcia Infinite Chef sa dá umývať v umývačke riadu a môže sa používať v rúre.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

 

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Prehľad záruk
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone