Objavte nový rozmer vo vysávaní

Robotický vysávač PUREi9

Chcete si po príchode domov užívať dokonale povysávané podlahy bez jedinej smietky? Robotický vysávač Electrolux PUREi9 vnesie do vašej domácnosti nový poriadok – bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, zabezpečí vždy perfektné upratovanie. Dodajte vysávaniu nový rozmer a venujte svoj čas tomu, čo vás naozaj baví.

 

Zoznámte sa s PUREi9

Víťaz veľkého súboja vysávačov

PUREi9 naplnil naše očakávania a preukázal, že sa právom radí medzi najvyspelejšie a najvýkonnejšie robotické vysávače, aké si v súčasnosti môžete kúpiť. Hoci ide o nováčika na trhu, v záťažovom teste 5 špičkových robotických vysávačov, ktorý usporiadal prestížny internetový portál TECHBOX.sk, dokázal PUREi9 zvíťaziť. Redaktori robotické vysávače nijako nešetrili a posudzovali širokú škálu parametrov, preto nás veľmi teší, že víťaz pochádza práve zo stajne Electrolux.


Získajte darček a súťažte o luxusnú dovolenku

Každého poteší, keď dostane k nákupu niečo navyše, no nie? Zaregistrujte si svoj nový robotický vysávač PUREi9 a my vám k nemu pridáme ešte jedného pomocníka – štýlový tyčový model Ergorapido EER77SSM. Príručný bezkáblový vysávač vždy poruke, aby ste mohli ihneď zlikvidovať všetky nečistoty. Oceníte ho aj pri vysávaní nábytku alebo čistení interiéru auta. A to nie je všetko. Registráciou sa automaticky zapojíte do súťaže o dovolenku v hodnote až 1 500 €. Akcia platí od 1. novembra 2017 do 31. decembra 2017.


držanie mobilného telefónu

Za každých okolností pripravený na akciu

Robotický vysávač PUREi9 môžete ovládať prostredníctvom inteligentného telefónu odkiaľkoľvek. Aplikácia PUREi9 vám umožní zladiť harmonogram vysávania s vašimi aktivitami, ovládať vysávač nadiaľku a kontrolovať stav upratovania bez toho, aby ste museli byť doma.

APP STORE
GOOGLE PLAY

technológia purei9
VEDELI STE?

43 % súčasných majiteľov robotických vysávačov sa domnieva, že ich vysávač nedokáže odstrániť nečistoty zo všetkých kútov alebo malých priestorov.

purei9 Airbrush

Vyžeňte prach z kúta

Rohy, kúty a ďalšie ťažko prístupné miesta nepredstavujú pre vysávač PUREi9 žiadnu výzvu. Unikátny trojuholníkový tvar Trinity shape™ a kefa PowerBrush™ bez problémov dosiahnu do každého zákutia a dokonale vysajú tiež priestor pozdĺž stien.

držanie mobilného telefónu

Poradí si takmer s každým povrchom

Funkcia PureFlow vytvára silný prúd vzduchu, ktorý dodáva vysávaču PUREi9 pozoruhodný sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávanie prachu zo všetkých druhov podláh. Vďaka širokej čistiacej kefe a funkcii FlowMotion, ktoré reguluje otáčky kefy, zvládne PUREi9 povysávať každý typ povrchu.

3D Vision
3D Vision™

Bez námahy povysáva prach z kútov, pozdĺž stien aj z ďalších ťažko dostupných miest.

purei9 3D

Žiadna prekážka ho nezastaví

Prostredníctvom inovatívnej funkcie 3D Vision™ vysávač PUREi9 presne sníma priestor, v ktorom sa pohybuje, a tak sa dokáže vyhnúť prípadným prekážkam. Navigačná technológia 3D mapping navigation™ zabezpečuje systematické a účinné vysávanie  – PUREi9 nevysáva žiadnu plochu viackrát. Objavte prvý skutočne samostatný robotický vysávač, ktorý nezaskočí žiadna bariéra.

purei9 lezenie po schodoch

Dosiahne aj nové výšky

Okraje kobercov a drobné výškové rozdiely vysávač PUREi9 rozhodne neodradia od práce. Vyspelý systém ClimbForceDrive™ umožňuje vysávaču, aby hladko zdolal prekážky až do výšky 2,2 cm.

Dostatok energie pre maximálnu čistotu

Vďaka dômyselnému systému nabíjania vysávač PUREi9 vždy dotiahne upratovanie do konca. Keď si vyžaduje doplnenie energie, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice, odkiaľ po nabití pokračuje vo vysávaní presne tam, kde prestal. Vy sa tak môžete spoľahnúť, že na vás doma bude čakať čistučká podlaha.

Lítiový turbo výkon

Výkonné lítiové batérie dodávajú vysávaču nielen bezkonkurenčné sacie schopnosti, ale tiež mimoriadne dlhý chod medzi jednotlivými nabíjaniami.

XXL dráha vysávania

Extra široká dráha vysávania skracuje trvanie upratovania a umožňuje plynulé vysávanie takmer všetkých typov podláh a povrchov.

Funkcia FlowMotion

Vysávač PUREi9 automaticky prispôsobí výkonový stupeň a otáčky kefy danej podlahe, čím zaisťuje nižšiu spotrebu energie.

Vyberte si z 2 farebných odtieňov

Prvý skutočne samostatný robotický vysávač PUREi9, ktorý môžete ovládať odkiaľkoľvek, je dostupný v 2 farebných prevedeniach. Vďaka tomu môžete jeho odtieň zladiť s farebnými tónmi vašej domácnosti.

Zoznámte sa s PUREi9
Objavte ďalšie typy vysávačov


Tenistka Daniela Hantuchová a technologický novinár Ondrej Macko ako prví na Slovensku otestovali nový robotický vysávač Electrolux PUREi9. Daniela i Ondrej sú veľmi časovo vyťažení. Daniela sa venuje rôznym projektom po celom svete, Ondrej zase nechýba na žiadnej dobrej zahraničnej konferencii alebo výstave, a preto radi prenechajú starostlivosť o domácnosť profesionálom, s ktorými môžu byť v neustálom kontakte. Na starostlivosť o podlahu si zvolili nový robotický vysávač PUREi9, ktorý ovládajú na diaľku prostredníctvom smartfónu. Kroky Daniely a Ondreja tak odteraz vedú vždy po dokonale čistej podlahe.

PUREi9 testuje najznámejšia slovenská tenistka

Daniela Hantuchová

Známa tenistka, ktorá cestuje po celom svete a venuje sa nie len športovým projektom, bola momentálne najviac vyťažená účasťou v tanečnej súťaži Let´s Dance. Daniela je tiež neustále na cestách, a tak oceňuje možnosť ovládať vysávanie podlahy doma na diaľku.

"Veľmi sa teším, že sa vďaka mobilnej aplikácii už nemusím starať o tri domácnosti naraz. Tenis ma naučil precíznosti a Luxino je vďaka svojmu trojuholníkovému tvaru a bočnej kefe tiež detailista pri upratovaní."

PUREi9 je pod drobnohľadom odborníkov

Ondrej Macko

Jeden z najznámejších slovenských novinárov, ktorému neutečie žiadna technologická novinka. Špecializuje sa najmä na mobilné aplikácie, a preto prijal výzvu vysávať vo svojej domácnosti práve pomocou smartfónu.

"Vysávač Electrolux PUREi9 sa mi páči hlavne preto, že jeho prácu môžem ovplyvniť z ľubovoľného miesta na svete, kde je internet. Je to veľmi dobré riešenie aj svojím trojuholníkovým tvarom; vyskúšal som si, že sa nezasekne ani v stiesnených priestoroch. Vďaka inovatívnej funkcii 3D VisionTM dokonale mapuje priestor a nevynechá žiadne miesto. Systém 3D VisionTM sa navyše postará o to, že PUREi9 drobné predmety pred sebou netlačí, ale pekne ich obíde."

Novinár Ondrej Macko a robotický vysávač Electrolux PUREi9

Chceli sme, aby parametre a funkcie robotického vysávača Electrolux PUREi9 zhodnotil naozajstný profík. Skutočného odborníka sme našli v osobe Ondreja Macka, ktorý už roky pôsobí v popredných slovenských IT a technologických médiách. Dokázal PUREi9 presvedčiť nekompromisného šéfredaktora portálu touchIT.sk? Ondreja najprv zaujala rotačná kefa a vyspelý navigačný systém 3D Vision™. Ocenil ale aj netradičný trojuholníkový tvar a možnosť pohodlného ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Teší nás, že PUREi9 v tejto výzve obstál!

Ako si PUREi9 poradí s rôznorodými prekážkami?

V teoretickej recenzii Ondreja Macka robotický vysávač PUREi9 obstál. Bude rovnako presvedčivý aj pri praktickom teste? Ondrej pripravil pre PUREi9 prekážkovú dráhu, pričom vysávaču do cesty postavil bariéry z rôznych materiálov. Zvládne sa im šikovný robot vyhnúť bez toho, aby zanedbal samotné upratovanie? Alebo si s prekážkami tak ľahko neporadí? Vo videu, ktoré pripravil Ondrej Macko, sa dozviete, ako to dopadlo.


Dvojitá radosť: získajte iPhone SE k nákupu vysávača PUREi9

Myslíte si, že by sa výkonný robotický vysávač Electrolux PUREi9 u vás doma rozhodne nestratil? Zabudnite na namáhavé manuálne vysávanie a urobte si radosť hneď dvakrát! Ako? Využite predpredaj robotického vysávača Electrolux PUREi9 v sieti obchodov Nay.sk a získajte k nákupu exkluzívny bonus – iPhone SE 32 GB. Vďaka nemu budete môcť vysávač pohodlne ovládať odkiaľkoľvek a kde sa vám zachce. Bonusová ponuka trvá od 14. 9. do 24. 9. 2017.

Upratovanie na dosah, nech ste kdekoľvek

S robotickým vysávačom PUREi9 sa môžete spoľahnúť, že vás po návrate domov okrem vašich blízkych privíta aj dokonale čistá podlaha. Vďaka prehľadnej mobilnej aplikácii, ktorá je zadarmo dostupná v App Store aj Google Play, môžete vysávač naprogramovať a spustiť odkiaľkoľvek a čas upratovania nastaviť tak, ako sa vám to hodí. A šikovný systém dobíjania zabezpečí, že PUREi9 vždy starostlivo dokončí svoju prácu, aby ste sa namiesto vysávania mohli venovať tomu, čo vás baví.

Nečistoty a prach sú bez šance

Robotický vysávač PUREi9 vás vďaka najmodernejším technológiám oslní svojim výkonom a samostatnosťou:

  • Špičková technológia 3D Vision System™ neustále sníma priestor, hľadá nové príležitosti na upratovanie a poradí si aj s bežnými prekážkami v domácnosti až do výšky 2,2 cm.
  • Inovatívny trojuholníkový tvar Trinity Shape™ je zárukou toho, že sa vysávač PUREi9 dostane pri upratovaní skutočne všade, a to vrátane horšie dostupných miest.
  • Výkonné bočné kefy účinne odstraňujú prach a nečistoty takmer zo všetkých typov podláh.
  • Funkcia PureFlow vytvára silný prúd vzduchu, ktorý dodáva vysávaču PUREi9 pozoruhodný sací výkon.