Objavte nový rozmer vo vysávaní

Robotický vysávač PUREi9

Chcete si po príchode domov užívať dokonale povysávané podlahy bez jedinej smietky? Robotický vysávač Electrolux PUREi9 vnesie do vašej domácnosti nový poriadok – bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, zabezpečí vždy perfektné upratovanie. Dodajte vysávaniu nový rozmer a venujte svoj čas tomu, čo vás naozaj baví.

 

Zoznámte sa s PUREi9

PUREi9 valcuje konkurenciu

Redaktori magazínu TECHBOX, lifestylového sprievodcu svetom technologických inovácií, natočili video, v ktorom poukazujú na 5 hlavných dôvodov, prečo PUREi9 s prehľadom víťazí v porovnávacích testoch:

  • Inovatívny tvar a kefa umiestnená na kraji umožňujú dôkladné vysávanie pri stenách, nábytku a v rohoch.
  • Navigačný systém 3D vision na perfektný a bezpečný pohyb po celej domácnosti.
  • PureFlow zabezpečuje pozoruhodný sací výkon na akomkoľvek povrchu vrátane kobercov. Čokoľvek do výšky 24 mm nie je prekážkou.
  • S výškou len 85 mm sa dostane aj pod nábytok alebo sedačku.
  • Wi-fi modul a mobilná aplikácia na pohodlné ovládanie odkiaľkoľvek, aj mimo domu.

Pozrite si video a presvedčte sa na vlastné oči.

Víťaz veľkého súboja vysávačov

PUREi9 naplnil naše očakávania a preukázal, že sa právom radí medzi najvyspelejšie a najvýkonnejšie robotické vysávače, aké si v súčasnosti môžete kúpiť. Hoci ide o nováčika na trhu, v záťažovom teste 5 špičkových robotických vysávačov, ktorý usporiadal prestížny internetový portál TECHBOX.sk, dokázal PUREi9 zvíťaziť. Redaktori robotické vysávače nijako nešetrili a posudzovali širokú škálu parametrov, preto nás veľmi teší, že víťaz pochádza práve zo stajne Electrolux.


držanie mobilného telefónu

Za každých okolností pripravený na akciu

Robotický vysávač PUREi9 môžete ovládať prostredníctvom inteligentného telefónu odkiaľkoľvek. Aplikácia PUREi9 vám umožní zladiť harmonogram vysávania s vašimi aktivitami, ovládať vysávač nadiaľku a kontrolovať stav upratovania bez toho, aby ste museli byť doma.

APP STORE
GOOGLE PLAY

technológia purei9
VEDELI STE?

43 % súčasných majiteľov robotických vysávačov sa domnieva, že ich vysávač nedokáže odstrániť nečistoty zo všetkých kútov alebo malých priestorov.

purei9 Airbrush

Nevynechá žiadne kúty

Dôkladne vyčistí každý kút a pozdĺž okrajov vďaka jedinečnému systému Trinity Shape™.

držanie mobilného telefónu

Poradí si takmer s každým povrchom

Funkcia PureFlow vytvára silný prúd vzduchu, ktorý dodáva vysávaču PUREi9 pozoruhodný sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávanie prachu zo všetkých druhov podláh. Vďaka širokej čistiacej kefe a funkcii FlowMotion, ktoré reguluje otáčky kefy, zvládne PUREi9 povysávať každý typ povrchu.

3D Vision
3D Vision™

Bez námahy povysáva prach z kútov, pozdĺž stien aj z ďalších ťažko dostupných miest.

purei9 3D

Nie je potrebná žiadna príprava

Jedinečný 3D Vision System™ rozpozná predmety a jednoducho povysáva okolo nich bez toho, aby sa zasekol.

purei9 lezenie po schodoch

Dosiahne aj nové výšky

Okraje kobercov a drobné výškové rozdiely vysávač PUREi9 rozhodne neodradia od práce. Vyspelý systém ClimbForceDrive™ umožňuje vysávaču, aby hladko zdolal prekážky až do výšky 2,2 cm.

Dostatok energie pre maximálnu čistotu

Vďaka dômyselnému systému nabíjania vysávač Pure i9 vždy dotiahne upratovanie do konca. Keď si vyžaduje doplnenie energie, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice, odkiaľ po nabití pokračuje vo vysávaní presne tam, kde prestal. Vy sa tak môžete spoľahnúť, že na vás doma bude čakať čistučká podlaha.

Lítiový turbo výkon

Výkonné lítiové batérie dodávajú vysávaču nielen bezkonkurenčné sacie schopnosti, ale tiež mimoriadne dlhý chod medzi jednotlivými nabíjaniami.

XXL dráha vysávania

Extra široká dráha vysávania skracuje trvanie upratovania a umožňuje plynulé vysávanie takmer všetkých typov podláh a povrchov.

Funkcia FlowMotion

Vysávač PUREi9 automaticky prispôsobí výkonový stupeň a otáčky kefy danej podlahe, čím zaisťuje nižšiu spotrebu energie.

Vyberte si z 2 farebných odtieňov

Prvý skutočne samostatný robotický vysávač PUREi9, ktorý môžete ovládať odkiaľkoľvek, je dostupný v 2 farebných prevedeniach. Vďaka tomu môžete jeho odtieň zladiť s farebnými tónmi vašej domácnosti.

Zoznámte sa s PUREi9
Objavte ďalšie typy vysávačov


Tenistka Daniela Hantuchová a technologický novinár Ondrej Macko ako prví na Slovensku otestovali nový robotický vysávač Electrolux PUREi9. Daniela i Ondrej sú veľmi časovo vyťažení. Daniela sa venuje rôznym projektom po celom svete, Ondrej zase nechýba na žiadnej dobrej zahraničnej konferencii alebo výstave, a preto radi prenechajú starostlivosť o domácnosť profesionálom, s ktorými môžu byť v neustálom kontakte. Na starostlivosť o podlahu si zvolili nový robotický vysávač PUREi9, ktorý ovládajú na diaľku prostredníctvom smartfónu. Kroky Daniely a Ondreja tak odteraz vedú vždy po dokonale čistej podlahe.

PUREi9 je pod drobnohľadom odborníkov

Ondrej Macko

Jeden z najznámejších slovenských novinárov, ktorému neutečie žiadna technologická novinka. Špecializuje sa najmä na mobilné aplikácie, a preto prijal výzvu vysávať vo svojej domácnosti práve pomocou smartfónu.

"Vysávač Electrolux PUREi9 sa mi páči hlavne preto, že jeho prácu môžem ovplyvniť z ľubovoľného miesta na svete, kde je internet. Je to veľmi dobré riešenie aj svojím trojuholníkovým tvarom; vyskúšal som si, že sa nezasekne ani v stiesnených priestoroch. Vďaka inovatívnej funkcii 3D VisionTM dokonale mapuje priestor a nevynechá žiadne miesto. Systém 3D VisionTM sa navyše postará o to, že PUREi9 drobné predmety pred sebou netlačí, ale pekne ich obíde."

Novinár Ondrej Macko a robotický vysávač Electrolux PUREi9

Chceli sme, aby parametre a funkcie robotického vysávača Electrolux PUREi9 zhodnotil naozajstný profík. Skutočného odborníka sme našli v osobe Ondreja Macka, ktorý už roky pôsobí v popredných slovenských IT a technologických médiách. Dokázal PUREi9 presvedčiť nekompromisného šéfredaktora portálu touchIT.sk? Ondreja najprv zaujala rotačná kefa a vyspelý navigačný systém 3D Vision™. Ocenil ale aj netradičný trojuholníkový tvar a možnosť pohodlného ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Teší nás, že PUREi9 v tejto výzve obstál!

Ako si PUREi9 poradí s rôznorodými prekážkami?

V teoretickej recenzii Ondreja Macka robotický vysávač PUREi9 obstál. Bude rovnako presvedčivý aj pri praktickom teste? Ondrej pripravil pre PUREi9 prekážkovú dráhu, pričom vysávaču do cesty postavil bariéry z rôznych materiálov. Zvládne sa im šikovný robot vyhnúť bez toho, aby zanedbal samotné upratovanie? Alebo si s prekážkami tak ľahko neporadí? Vo videu, ktoré pripravil Ondrej Macko, sa dozviete, ako to dopadlo.