Robotické vysávače

Vysávajte kdekoľvek. Vysávajte chytro.

Chcete, aby bola vaša podlaha vždy dokonale čistá? Objavte výhody inteligentného robotického vysávača Pure i9 a vysávajte kdekoľvek.

Pozrite si modely našich robotických vysávačov

Robotický vysávač Electrolux Pure i9.2

Inteligentné vysávanie. Jedinečný dizajn.

Robotický vysávač Pure i9.2 má vynikajúcu účinnosť vysávania a prevádzkový čas až 120 minút. Trojuholníkový tvar mu umožňuje dostať sa naozaj všade a navigačný systém 3D Vision vybavený laserom a kamerou ho prevedie bezpečne po celej domácnosti bez toho, aby niekde uviazol alebo do niečoho narazil.

Robotický vysávač Electrolux Purei9.2

Skutočne samostatný

Naplánujte si upratovanie na taký čas, keď nie ste doma. S mobilnou aplikáciou PUREi9, ktorá je dostupná aj v slovenskom jazyku, ľahko nastavíte oblasť aj harmonogram vysávania, a vďaka interaktívnej mape si môžete upratovanie individuálne prispôsobiť.


PURE i9: On vysává, vy už nemusíte

Robotický vysávač Pure i9 vám doma vždy perfektne poupratuje, a to bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Vďaka systému 3D Vision System™ povysáva Pure i9 každé zákutie domácnosti a hravo odstráni všetky nečistoty. Funkcia PureFlow a výkonné lítiové batérie sa postarajú o dokonalú čistotu. Pomocou mobilnej aplikácie budete mať vysávač pod kontrolou, nech ste kdekoľvek.

Za každých okolností pripravený na akciu

Robotický vysávač Pure i9 môžete ovládať prostredníctvom inteligentného telefónu odkiaľkoľvek. Aplikácia Pure i9 vám umožní zladiť harmonogram vysávania s vašimi aktivitami, ovládať vysávač nadiaľku a kontrolovať stav upratovania bez toho, aby ste museli byť doma.

APP STORE

GOOGLE PLAY

purei9 lezenie po schodoch

Dosiahne aj nové výšky

Okraje kobercov a drobné výškové rozdiely vysávač Pure i9 rozhodne neodradia od práce. Vyspelý systém ClimbForceDrive™ umožňuje vysávaču, aby hladko zdolal prekážky až do výšky 2,2 cm.

technológia purei9
VEDELI STE?

43 % súčasných majiteľov robotických vysávačov sa domnieva, že ich vysávač nedokáže odstrániť nečistoty zo všetkých kútov alebo malých priestorov.

purei9 Airbrush

Nevynechá žiadne kúty

Dôkladne vyčistí každý kút a pozdĺž okrajov vďaka jedinečnému systému Trinity Shape™.

držanie mobilného telefónu

Poradí si takmer s každým povrchom

Funkcia PureFlow vytvára silný prúd vzduchu, ktorý dodáva vysávaču Pure i9 pozoruhodný sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávanie prachu zo všetkých druhov podláh. Vďaka širokej čistiacej kefe a funkcii FlowMotion, ktoré reguluje otáčky kefy, zvládne Pure i9 povysávať každý typ povrchu.

3D Vision
3D Vision™

Bez námahy povysáva prach z kútov, pozdĺž stien aj z ďalších ťažko dostupných miest.

purei9 3D

Nie je potrebná žiadna príprava

Jedinečný 3D Vision System™ rozpozná predmety a jednoducho povysáva okolo nich bez toho, aby sa zasekol.

Dostatok energie pre maximálnu čistotu

Vďaka dômyselnému systému nabíjania vysávač Pure i9 vždy dotiahne upratovanie do konca. Keď si vyžaduje doplnenie energie, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice, odkiaľ po nabití pokračuje vo vysávaní presne tam, kde prestal. Vy sa tak môžete spoľahnúť, že na vás doma bude čakať čistučká podlaha.

Robotický vysávač Pure i9 oslnil odborníkov nielen svojimi inovatívnymi technológiami, ale aj dizajnom, za ktorý obdržal medzinárodné ocenenie IF Design Award 2018.

 • Lítiový turbo výkon

  Výkonné lítiové batérie dodávajú vysávaču nielen bezkonkurenčné sacie schopnosti, ale tiež mimoriadne dlhý chod medzi jednotlivými nabíjaniami.

 • XXL dráha vysávania

  Extra široká dráha vysávania skracuje trvanie upratovania a umožňuje plynulé vysávanie takmer všetkých typov podláh a povrchov.

 • Funkcia FlowMotion

  Vysávač Pure i9 automaticky prispôsobí výkonový stupeň a otáčky kefy danej podlahe, čím zaisťuje nižšiu spotrebu energie.

Vyberte si zo 4 farebných odtieňov

Prvý skutočne samostatný robotický vysávač Pure i9, ktorý môžete ovládať odkiaľkoľvek, je dostupný vo 4 farebných prevedeniach. Vďaka tomu môžete jeho odtieň zladiť s farebnými tónmi vašej domácnosti.

Zoznámte sa s Pure i9
Objavte ďalšie typy vysávačov


PURE i9 valcuje konkurenciu

Redaktori magazínu TECHBOX, lifestylového sprievodcu svetom technologických inovácií, natočili video, v ktorom poukazujú na 5 hlavných dôvodov, prečo Pure i9 s prehľadom víťazí v porovnávacích testoch:

 • Inovatívny tvar a kefa umiestnená na kraji umožňujú dôkladné vysávanie pri stenách, nábytku a v rohoch.
 • Navigačný systém 3D vision na perfektný a bezpečný pohyb po celej domácnosti.
 • PureFlow zabezpečuje pozoruhodný sací výkon na akomkoľvek povrchu vrátane kobercov. Čokoľvek do výšky 24 mm nie je prekážkou.
 • S výškou len 85 mm sa dostane aj pod nábytok alebo sedačku.
 • Wi-fi modul a mobilná aplikácia na pohodlné ovládanie odkiaľkoľvek, aj mimo domu.

Pozrite si video a presvedčte sa na vlastné oči.

Víťaz veľkého súboja vysávačov

Pure i9 naplnil naše očakávania a preukázal, že sa právom radí medzi najvyspelejšie a najvýkonnejšie robotické vysávače, aké si v súčasnosti môžete kúpiť. Hoci ide o nováčika na trhu, v záťažovom teste 5 špičkových robotických vysávačov, ktorý usporiadal prestížny internetový portál TECHBOX.sk, dokázal Pure i9 zvíťaziť. Redaktori robotické vysávače nijako nešetrili a posudzovali širokú škálu parametrov, preto nás veľmi teší, že víťaz pochádza práve zo stajne Electrolux.


PURE i9 je pod drobnohľadom odborníkov

Ondrej Macko

Jeden z najznámejších slovenských novinárov, ktorému neutečie žiadna technologická novinka. Špecializuje sa najmä na mobilné aplikácie, a preto prijal výzvu vysávať vo svojej domácnosti práve pomocou smartfónu.

"Vysávač Electrolux Pure i9 sa mi páči hlavne preto, že jeho prácu môžem ovplyvniť z ľubovoľného miesta na svete, kde je internet. Je to veľmi dobré riešenie aj svojím trojuholníkovým tvarom; vyskúšal som si, že sa nezasekne ani v stiesnených priestoroch. Vďaka inovatívnej funkcii 3D VisionTM dokonale mapuje priestor a nevynechá žiadne miesto. Systém 3D VisionTM sa navyše postará o to, že Pure i9 drobné predmety pred sebou netlačí, ale pekne ich obíde."

Novinár Ondrej Macko a robotický vysávač Electrolux PURE i9

Chceli sme, aby parametre a funkcie robotického vysávača Electrolux Pure i9 zhodnotil naozajstný profík. Skutočného odborníka sme našli v osobe Ondreja Macka, ktorý už roky pôsobí v popredných slovenských IT a technologických médiách. Dokázal Pure i9 presvedčiť nekompromisného šéfredaktora portálu touchIT.sk? Ondreja najprv zaujala rotačná kefa a vyspelý navigačný systém 3D Vision™. Ocenil ale aj netradičný trojuholníkový tvar a možnosť pohodlného ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Teší nás, že Pure i9 v tejto výzve obstál!

Ako si PURE i9 poradí s rôznorodými prekážkami?

V teoretickej recenzii Ondreja Macka robotický vysávač Pure i9 obstál. Bude rovnako presvedčivý aj pri praktickom teste? Ondrej pripravil pre Pure i9 prekážkovú dráhu, pričom vysávaču do cesty postavil bariéry z rôznych materiálov. Zvládne sa im šikovný robot vyhnúť bez toho, aby zanedbal samotné upratovanie? Alebo si s prekážkami tak ľahko neporadí? Vo videu, ktoré pripravil Ondrej Macko, sa dozviete, ako to dopadlo.