Robotické vysávače

Robotické vysávače

Vysávajte kdekoľvek. Vysávajte chytro.

Chcete, aby bola vaša podlaha vždy dokonale čistá? Objavte výhody inteligentného robotického vysávača Pure i9 a vysávajte kdekoľvek.

Pozrite si modely našich robotických vysávačov

Robotický vysávač Electrolux Pure i9.2

Inteligentné vysávanie. Jedinečný dizajn.

Robotický vysávač Pure i9.2 má vynikajúcu účinnosť vysávania a prevádzkový čas až 120 minút. Trojuholníkový tvar mu umožňuje dostať sa naozaj všade a navigačný systém 3D Vision™ vybavený laserom a kamerou ho prevedie bezpečne po celej domácnosti bez toho, aby niekde uviazol alebo do niečoho narazil.

Robotický vysávač Electrolux Purei9.2

Skutočne samostatný

Naplánujte si upratovanie na taký čas, keď nie ste doma. S mobilnou aplikáciou PUREi9, ktorá je dostupná aj v slovenskom jazyku, ľahko nastavíte oblasť aj harmonogram vysávania, a vďaka interaktívnej mape si môžete upratovanie individuálne prispôsobiť.

Pure i9.2 Techbox

TECHBOX: Pure i9.2 je výborný robotický vysávač

Robotický vysávač Pure i9.2 získal od redakcie magazínu TECHBOX skvelé hodnotenie 93 %. Vo svojej nezávislej recenzii redakcia ocenila predovšetkým dlhý čas vysávania, vylepšenú mobilnú aplikáciu, vytváranie interaktívnych máp a priaznivú cenu. Najmä možnosť ukladania interaktívnej mapy prináša rýchlejšie a efektívnejšie vysávanie. Vysávač sa vďaka nej totiž lepšie a rýchlejšie orientuje v priestore. V aplikácii je možné do máp pridať napríklad názvy miestností alebo sledovať upratovanie v priamom prenose. Podľa magazínu je „Electrolux Pure i9.2 aj napriek drobným nedostatkom výborným robotickým vysávačom“. Celú recenziu si môžete prečítať tu.

Informácia o spotrebe energie robotických vysávačov v pohotovostnom režime (všetky modely):

Pohotovostný režim pri zapojení do siete, robot na nabíjačke: < 1,9 W
Keď robot nie je v nabíjačke: < 0,1 W

PURE i9 je pod drobnohľadom odborníkov

Ondrej Macko

Jeden z najznámejších slovenských novinárov, ktorému neutečie žiadna technologická novinka. Špecializuje sa najmä na mobilné aplikácie, a preto prijal výzvu vysávať vo svojej domácnosti práve pomocou smartfónu.

"Vysávač Electrolux Pure i9 sa mi páči hlavne preto, že jeho prácu môžem ovplyvniť z ľubovoľného miesta na svete, kde je internet. Je to veľmi dobré riešenie aj svojím trojuholníkovým tvarom; vyskúšal som si, že sa nezasekne ani v stiesnených priestoroch. Vďaka inovatívnej funkcii 3D VisionTM dokonale mapuje priestor a nevynechá žiadne miesto. Systém 3D VisionTM sa navyše postará o to, že Pure i9 drobné predmety pred sebou netlačí, ale pekne ich obíde."

Novinár Ondrej Macko a robotický vysávač Electrolux PURE i9

Chceli sme, aby parametre a funkcie robotického vysávača Electrolux Pure i9 zhodnotil naozajstný profík. Skutočného odborníka sme našli v osobe Ondreja Macka, ktorý už roky pôsobí v popredných slovenských IT a technologických médiách. Dokázal Pure i9 presvedčiť nekompromisného šéfredaktora portálu touchIT.sk? Ondreja najprv zaujala rotačná kefa a vyspelý navigačný systém 3D Vision™. Ocenil ale aj netradičný trojuholníkový tvar a možnosť pohodlného ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Teší nás, že Pure i9 v tejto výzve obstál!

Ako si PURE i9 poradí s rôznorodými prekážkami?

V teoretickej recenzii Ondreja Macka robotický vysávač Pure i9 obstál. Bude rovnako presvedčivý aj pri praktickom teste? Ondrej pripravil pre Pure i9 prekážkovú dráhu, pričom vysávaču do cesty postavil bariéry z rôznych materiálov. Zvládne sa im šikovný robot vyhnúť bez toho, aby zanedbal samotné upratovanie? Alebo si s prekážkami tak ľahko neporadí? Vo videu, ktoré pripravil Ondrej Macko, sa dozviete, ako to dopadlo.