Robotické vysávače

Vysávajte kdekoľvek. Vysávajte chytro.

Chcete, aby bola vaša podlaha vždy dokonale čistá? Objavte výhody inteligentného robotického vysávača Pure i9 a vysávajte kdekoľvek.

Pozrite si modely našich robotických vysávačov

Robotický vysávač Electrolux Pure i9.2

Inteligentné vysávanie. Jedinečný dizajn.

Robotický vysávač Pure i9.2 má vynikajúcu účinnosť vysávania a prevádzkový čas až 120 minút. Trojuholníkový tvar mu umožňuje dostať sa naozaj všade a navigačný systém 3D Vision vybavený laserom a kamerou ho prevedie bezpečne po celej domácnosti bez toho, aby niekde uviazol alebo do niečoho narazil.

Robotický vysávač Electrolux Purei9.2

Skutočne samostatný

Naplánujte si upratovanie na taký čas, keď nie ste doma. S mobilnou aplikáciou PUREi9, ktorá je dostupná aj v slovenskom jazyku, ľahko nastavíte oblasť aj harmonogram vysávania, a vďaka interaktívnej mape si môžete upratovanie individuálne prispôsobiť.


PURE i9 valcuje konkurenciu

Redaktori magazínu TECHBOX, lifestylového sprievodcu svetom technologických inovácií, natočili video, v ktorom poukazujú na 5 hlavných dôvodov, prečo Pure i9 s prehľadom víťazí v porovnávacích testoch:

  • Inovatívny tvar a kefa umiestnená na kraji umožňujú dôkladné vysávanie pri stenách, nábytku a v rohoch.
  • Navigačný systém 3D vision na perfektný a bezpečný pohyb po celej domácnosti.
  • PureFlow zabezpečuje pozoruhodný sací výkon na akomkoľvek povrchu vrátane kobercov. Čokoľvek do výšky 24 mm nie je prekážkou.
  • S výškou len 85 mm sa dostane aj pod nábytok alebo sedačku.
  • Wi-fi modul a mobilná aplikácia na pohodlné ovládanie odkiaľkoľvek, aj mimo domu.

Pozrite si video a presvedčte sa na vlastné oči.

Víťaz veľkého súboja vysávačov

Pure i9 naplnil naše očakávania a preukázal, že sa právom radí medzi najvyspelejšie a najvýkonnejšie robotické vysávače, aké si v súčasnosti môžete kúpiť. Hoci ide o nováčika na trhu, v záťažovom teste 5 špičkových robotických vysávačov, ktorý usporiadal prestížny internetový portál TECHBOX.sk, dokázal Pure i9 zvíťaziť. Redaktori robotické vysávače nijako nešetrili a posudzovali širokú škálu parametrov, preto nás veľmi teší, že víťaz pochádza práve zo stajne Electrolux.


PURE i9 je pod drobnohľadom odborníkov

Ondrej Macko

Jeden z najznámejších slovenských novinárov, ktorému neutečie žiadna technologická novinka. Špecializuje sa najmä na mobilné aplikácie, a preto prijal výzvu vysávať vo svojej domácnosti práve pomocou smartfónu.

"Vysávač Electrolux Pure i9 sa mi páči hlavne preto, že jeho prácu môžem ovplyvniť z ľubovoľného miesta na svete, kde je internet. Je to veľmi dobré riešenie aj svojím trojuholníkovým tvarom; vyskúšal som si, že sa nezasekne ani v stiesnených priestoroch. Vďaka inovatívnej funkcii 3D VisionTM dokonale mapuje priestor a nevynechá žiadne miesto. Systém 3D VisionTM sa navyše postará o to, že Pure i9 drobné predmety pred sebou netlačí, ale pekne ich obíde."

Novinár Ondrej Macko a robotický vysávač Electrolux PURE i9

Chceli sme, aby parametre a funkcie robotického vysávača Electrolux Pure i9 zhodnotil naozajstný profík. Skutočného odborníka sme našli v osobe Ondreja Macka, ktorý už roky pôsobí v popredných slovenských IT a technologických médiách. Dokázal Pure i9 presvedčiť nekompromisného šéfredaktora portálu touchIT.sk? Ondreja najprv zaujala rotačná kefa a vyspelý navigačný systém 3D Vision™. Ocenil ale aj netradičný trojuholníkový tvar a možnosť pohodlného ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Teší nás, že Pure i9 v tejto výzve obstál!

Ako si PURE i9 poradí s rôznorodými prekážkami?

V teoretickej recenzii Ondreja Macka robotický vysávač Pure i9 obstál. Bude rovnako presvedčivý aj pri praktickom teste? Ondrej pripravil pre Pure i9 prekážkovú dráhu, pričom vysávaču do cesty postavil bariéry z rôznych materiálov. Zvládne sa im šikovný robot vyhnúť bez toho, aby zanedbal samotné upratovanie? Alebo si s prekážkami tak ľahko neporadí? Vo videu, ktoré pripravil Ondrej Macko, sa dozviete, ako to dopadlo.