Objavte

Chladničky s mrazničkou

Zapojte kreativitu

Bez fantázie, dobrých nápadov a odvahy experimentovať by v kuchyni bola nuda. Máte chuť zažiť viac? Chladničky Electrolux zabezpečia, že vaše potraviny budú vždy v najlepšej kondícii. Šalát zostane chrumkavý a ryba bude ako práve vytiahnutá z vody. Jedine z čerstvých surovín sa vám podarí vyčarovať jedlo, ktorým všetkých očaríte.

Skutočná chuť obľúbených potravín

Doprajte surovinám v chladničke dlhší a chutnejší život. Technológia TwinTech® kombinuje dva chladiace systémy, ktoré pre vaše potraviny vytvoria to najlepšie prostredie s optimálnou rovnováhou chladu a vlhkosti. Vzduch v chladničke cirkuluje tak, aby maximálne ochránil čerstvosť potravín a zachoval ich chuť. V mrazničke naopak vládne suchý vzduch, ktorý bráni vzniku nežiaducej námrazy.

Zužitkujte všetok priestor

Uchovávajte potraviny plné chuti dlhší čas, bez ohľadu na ich rozmiestnenie v chladničke. Systém MultiFlow zaistí potravinám perfektnú čerstvosť v celom priestore chladničky – vpredu, vzadu, hore aj dole. Postará sa o to, aby v chladničke panovala ideálna teplota a vlhkosť a vzduch rovnomerne cirkuloval okolo uložených surovín. Vďaka tomu vydržia vaše potraviny pripravené na konzumáciu oveľa dlhšie, takže ich nebudete musieť vyhadzovať. Skoncujte s plytvaním!

Chladnička podľa vašich predstáv

Vytvorte každej surovine skladovací priestor na mieru. Ako? Umožní vám to chladnička Electrolux CustomFlex. Ponúka jedinečný flexibilný systém ukladania potravín prostredníctvom odnímateľných priehradiek. Zorganizujte si vnútorný priestor chladničky tak, ako vám to najlepšie vyhovuje. Obľúbené potraviny budete mať vždy poruke. Užívajte si svieže nápady aj chute.

Čerstvý lososový steak pred a po uvarení
Systém TwinTech®

Chladnička s mrazničkou FreshPlus uchová všetky vaše potraviny čerstvé.

Blízky pohľad na chladničku Electrolux FreshPlus s jedlom na každej poličke

Vždy optimálna teplota

Ryba, ktorá chutí, akoby ste ju práve vytiahli z mora. O mimoriadne čerstvú chuť sa postarajú chladničky s mrazničkou FreshPlus. Disponujú totiž samostatným oddelením, ktorý dopraje nižšiu teplotu chúlostivým potravinám, ako sú mäso či ryby. Vďaka ideálnej teplote budú potraviny dlhšie čerstvé a vždy plné chuti.

Čerstvo naložený šalát na tanier z kombinovanej chladničky s mrazničkou Electrolux TwinTech

Chrumkavý šalát za každých okolností

Zabudnite na mdlé a povädnuté šalátové listy. Vy si zaslúžite čerstvosť! Pripravujte šaláty zo zeleniny, ktorá si zachová perfektný stav v zásuvke CrispFresh. Tá uskladní zeleninu a ovocie pri optimálnej skladovacej vlhkosti a teplote, a tak chráni ich chuť a konzistenciu. CrispFresh ponúka veľkorysý priestor, takže sa nemusíte obávať ani väčšieho nákupu, ktorý vďaka nej vydrží oveľa dlhšie čerstvý a chutný.

Máte chuť zažiť viac?

Lahodná a zdravá inšpirácia od Miriam

Láska k jedlu, odvaha zapojiť fantáziu, objavovať nové kombinácie chutí a skúšať nové recepty. Miriam Kalisovej nič z toho rozhodne nechýba. Varenie je pre ňu vášňou a zároveň dobrodružstvom. Preto sa s vami rada podelí o tipy a nápady, ako premeniť varenie na tvorivú zábavu. Nechajte sa inšpirovať a nakuknite priamo do jej kuchyne. Ako obstojí pri výzve pripraviť tradičné jedlá trochu inak?