Objavte

Chladničky s mrazničkou

Skutočná chuť obľúbených potravín

Doprajte surovinám v chladničke dlhší a chutnejší život. Technológia TwinTech® kombinuje dva chladiace systémy, ktoré pre vaše potraviny vytvoria to najlepšie prostredie s optimálnou rovnováhou chladu a vlhkosti. Vzduch v chladničke cirkuluje tak, aby maximálne ochránil čerstvosť potravín a zachoval ich chuť. V mrazničke naopak vládne suchý vzduch, ktorý bráni vzniku nežiaducej námrazy.

Zužitkujte všetok priestor

Uchovávajte potraviny plné chuti dlhší čas, bez ohľadu na ich rozmiestnenie v chladničke. Systém MultiFlow zaistí potravinám perfektnú čerstvosť v celom priestore chladničky – vpredu, vzadu, hore aj dole. Postará sa o to, aby v chladničke panovala ideálna teplota a vlhkosť a vzduch rovnomerne cirkuloval okolo uložených surovín. Vďaka tomu vydržia vaše potraviny pripravené na konzumáciu oveľa dlhšie, takže ich nebudete musieť vyhadzovať. Skoncujte s plytvaním!

Chladnička podľa vašich predstáv

Vytvorte každej surovine skladovací priestor na mieru. Ako? Umožní vám to chladnička Electrolux CustomFlex. Ponúka jedinečný flexibilný systém ukladania potravín prostredníctvom odnímateľných priehradiek. Zorganizujte si vnútorný priestor chladničky tak, ako vám to najlepšie vyhovuje. Obľúbené potraviny budete mať vždy poruke. Užívajte si svieže nápady aj chute.

Zapojte kreativitu

Bez fantázie, dobrých nápadov a odvahy experimentovať by v kuchyni bola nuda. Máte chuť zažiť viac? Chladničky Electrolux zabezpečia, že vaše potraviny budú vždy v najlepšej kondícii. Šalát zostane chrumkavý a ryba bude ako práve vytiahnutá z vody. Jedine z čerstvých surovín sa vám podarí vyčarovať jedlo, ktorým všetkých očaríte.

Čerstvě připravená porce salátu z chladničky s mrazničkou Electrolux s technologií TwinTech

Zásuvka Extra Chill na mäso a ryby

Chráňte kvalitu, chuť a čerstvosť údenín, rýb a syrov v zásuvke Extra Chill. Zásuvka udržuje nižšiu teplotu ako zvyšok chladničky s aktívnou cirkuláciou studeného vzduchu.