Originálne vrecko na prach s-bag®

Originálne vrecko na prach s-bag®

Naše vrecko s-bag má nový dizajn!

Vaša domácnosť by mala byť čo najčistejšia. Vrecká do vysávačov zachytávajú množstvo nečistôt, pričom niektoré môžu byť vyslovene škodlivé. Pri vylepšovaní vrecka s-bag sme zúročili 75-ročné skúsenosti s vývojom a výrobou vreciek na prach.

Nový hygienickejší spôsob uzavretia plného vrecka zabraňuje prasknutiu a úniku prachu a zároveň predlžuje životnosť vysávača.

Vyrobené trvalo udržateľne

Trvalá udržateľnosť je pre Electrolux mimoriadne dôležitá. Až 25 % energie v našom závode na výrobu vreciek s-bag pochádza z vlastných strešných solárnych panelov, vďaka čomu je naša uhlíková stopa menšia o 90 ton ročne.*

Obal je vyrábaný zo 100 % recyklovaného papiera. Tým je zabezpečený minimálny environmentálny dopad vylepšených vreciek s-bag.**

* Solárne panely boli nainštalované v októbri 2019.
** Podľa vyhodnotenia životného cyklu vykonaného spoločnosťou Electrolux Global Technology Center, Porcia, Taliansko, 11. október, 2017.

Regionálneho pôvodu a výroby

Vrecká s-bag sa vyrábajú v meste Nygård, Švédsko a väčšina surových materiálov pochádza z EÚ. Navyše sa pri výrobe nových vreciek s-bag spotrebuje o 13 % menej vody a 18 % menej energie v porovnaní s predchádzajúcimi vreckami s-bag.*

Naša továreň má certifikáciu ISO 14001 a sme pyšní, že dodržiavame vysoký štandard kvality a zodpovednosti za výrobu. 

* Podľa Posúdenia životného cyklu vykonaného spoločnosťou Electrolux Global Technology Center, Porcia, Taliansko, 11. októbra 2017.

Vylepšený dizajn

Získajte čo najviac za vaše peniaze. Vrecká s-bag sú optimalizované, aby vydržali o 50 % dlhšie v porovnaní s bežnými papierovými vreckami na prach.

Vrecká s-bag je možné naplniť až po maximálnu kapacitu a nový systém uzatvárania zaručuje, že vrecko nepraskne a nebude z neho unikať prach.

Bývajte v čistejšom a zdravšom domove

Nový uzamykací systém zaručuje, že prach a všetky škodlivé častice, ktoré vrecko obsahuje, zostanú bezpečne vo vrecku.

Chráni vzduch, ktorý dýchate a zároveň predlžuje životnosť vášho vysávača.

Celý sortiment vreciek s-bag

Dlhú trvácnosť: vrecko s-bag® Classic Long Performance vydrží o 50 % dlhšie ako tradičné papierové vrecká do vysávača.
Lltra dlhodobú trvácnosť: vrecko s-bag® Ultra Long Performance vydrží o 80 % dlhšie ako tradičné papierové vrecká do vysávačov a má optimálny objem 5 litrov. Toto vrecko poskytuje presvedčivé, najlepšie dlhodobé výsledky vysávania.
Absorbuje a neutralizuje nepríjemné pachy: na rozdiel od obyčajných papierových vreciek, ktoré absorbujú vlhkosť, vrecko s-bag® Anti-Odour používa odolný syntetický materiál pokrytý voskom absorbujúcim pachy, ktorý zachytáva nepríjemné zápachy a zabraňuje ich úniku z vysávača. Majitelia domácich miláčikov naozaj ocenia tohto jedinečného krotiteľa zápachov.