Zamilujte si svoj spotrebič. Napíšte recenziu. Vyhrajte cenu.

Napíšte recenziu

Vyhrajte mixér

Váš nový spotrebič Electrolux sa stal plnohodnotným členom vašej domácnosti. Ako sa vám spolu žije? Podeľte sa s nami o svoje dojmy a my vás zaradíme do žrebovania o stolný mixér Explore 7. Raz za 14 dní náhodne losujeme jedného šťastného výhercu.

Výherná cena

Stolný mixér Explore 7

Stolný mixér Explore 7

Mixér Explore 7 je príkladom toho, že aj doma sa dajú vytvoriť najrôznejšie pokrmy, polievky, nápoje či salsy na vysokej úrovni. Vďaka šetrnému nízkootáčkovému mixovaniu pri nízkej teplote a 10° náklonu nádoby si ingrediencie zachovajú svoju prirodzenú farbu aj cenné živiny.

Okrem voľby rýchlosti otáčok možno pridať pri všetkých stupňoch aj funkciu pulzného mixovania, ktorá sa zaslúži o ideálnu textúru každého pokrmu. Spoločne s náklonom nádoby umožní individuálnu manipuláciu s jednotlivými ingredienciami. Programy na mieru s rôznymi rýchlosťami, otáčkami, pauzami a pulznými fázami sa zaslúžia o bezchybnú štruktúru aj chuť.

Salsy

Na vašom názore záleží

Zaujíma nás, aké máte skúsenosti s našimi výrobkami. Vaše hodnotenie je pre nás veľmi cenný zdroj informácií, ktorý nám pomáha vyvíjať stále dokonalejšie spotrebiče. Stačia len dva kroky a môžete sa stať šťastným výhercom úplne nového mixéra.

Nájdite si svoj výrobok
Vyhľadávajte prostredníctvom kategórií výrobkov na hornej navigačnej lište. Keď nájdete svoj výrobok, kliknite na odkaz Napísať recenziu.

Napíšte recenziu
Nás aj ostatných zákazníkov zaujíma, či spotrebič splnil vaše očakávania, či pracuje, ako má, a v čom je napríklad lepší než jeho predchodca.


Ako vyhľadať model spotrebiča alebo jeho výrobné číslo?

Číslo modelu alebo výrobné číslo (PNC) nájdete na typovom štítku, ktorý sa nachádza na spotrebiči. Nemôžete nájsť typový štítok? Pozrite si pomôcku pre jednotlivé spotrebiče.

Ďakujeme a veľa šťastia!

Prečítajte si pravidlá a podmienky