Objavte

Práčky kombinované so sušičkou

Práčky so sušičkou zvládnu všetko

Naša technológia DualCare kombinuje najlepšie pranie s najlepším sušením. Už nemusíte prať v rukách a sušiť na podložke, pretože v našich vyspelých práčkach so sušičkou môžete prať a sušiť aj jemné, chúlostivé oblečenie. Užívajte si dokonalú starostlivosť v jednom spotrebiči a ušetrite priestor. Vyťažte maximum z disponibilného priestoru v domácnosti a vychutnávajte si najčistejšiu a najhebkejšiu bielizeň.

Hodiny vedľa sušičky DualCare

Šetrite čas, perte a sušte

S práčkou so sušičkou Electrolux ušetríte čas aj priestor. V tomto spotrebiči môžete naraz vyprať a vysušiť až 6 kg oblečenia. To znamená až 24 košieľ. A je to veľmi jednoduché, stačí stlačiť jediné tlačidlo. Nie je potrebné nastavovať dva cykly, jednoducho sa vrátite k sviežej a suchej bielizni, ktorú môžete uložiť priamo do skrine.

Práčka so sušičkou DualCare

Práčka so sušičkou vám umožní bez obáv prať a sušiť vlnené odevy v jednom cykle.

Práčka so sušičkou DualCare

Jemná starostlivosť zaručená

Práčky so sušičkami Electrolux sú prvé na trhu s certifikátom Woolmark Blue. Spoločnosť Woolmark je popredná svetová inštitúcia v oblasti starostlivosti o vlnené oblečenie. A jej certifikát starostlivosti Woolmark Blue je zárukou, že spotrebič môžete použiť na spoľahlivé pranie a sušenie aj vlny určenej výlučne na ručné pranie. Takže vaše obľúbené svetre zostanú hebké a teplé a dlhšie vám vydržia.

Košeľa, ktorá je spolovice hladká a spolovice pokrčená na zobrazenie sily sušenia v pare

Ak vám na bielizni záleží, použite paru.

Chcete, aby vaše oblečenie vyzeralo čo najlepšie, ale nemáte čas ho vyprať? Práčky so sušičkou DualCare používajú paru na zjemnenie, osvieženie a vyhladenie odevov. Vlhkosť uvoľňuje vlákna, eliminuje zápach a zmierňuje pokrčenie, takže svoje oblečenie môžete osviežiť a vyrovnať v priebehu niekoľkých minút. Obľúbený outfit bude pripravený vtedy, keď ho budete potrebovať – dokonca aj medzi cyklami prania.

Už žiadne nadmerné pranie alebo sušenie

Ak si chcete užívať neodolateľnú jemnosť a skvelý pocit nového oblečenia, jednoducho vložte bielizeň do bubna a nechajte práčku so sušičkou DualCare urobiť zvyšok. Technológia OptiSense automaticky prispôsobí cyklus podľa aktuálneho množstva bielizne. Takže bez ohľadu na to, či periete 3, 6 alebo 9 kg, vaše oblečenie sa už nikdy nebude nadmerne prať ani sušiť. A zostane dlhšie nové a svieže.

Zobrazovací panel DualCare

Neustála starostlivosť

Všetky naše práčky so sušičkou DualCare sú vybavené tichším, trvácnejším a efektívnejším invertorovým motorom, ktorý zabezpečuje výkon potrebný na tú najlepšiu starostlivosť o bielizeň. Vaše oblečenie bude vyzerať a pôsobiť rovnako ako v deň, keď ste si ho kúpili. Spoľahlivému a výkonnému invertorovému motoru veríme natoľko, že naň poskytujeme záruku 10 rokov.