Čističky vzduchu PURE A9

Váš domov bez vírusov a baktérií

Čističky vzduchu PURE A9

Naše čističky vzduchu Pure A9 s konektivitou nepretržite vyhodnocujú kvalitu vzduchu v miestnosti a automaticky reagujú na zmeny. Plynulá špirálová cirkulácia čistí vzduch až 3x rýchlejšie než predchádzajúce generácie. Mobilná aplikácia umožňuje plnú kontrolu a ovládanie, nech ste kdekoľvek. Na výber máme spolu 4 modely, ktoré sa líšia farebným prevedením, veľkosťou a kapacitou výmeny vzduchu.

Aj napriek zatvoreným oknám a dverám sa do interiéru dostávajú rôzne alergény, ktoré potom v našich domovoch dýchame. Dokonca aj v uzatvorenom priestore dochádza k znečisťovaniu vzduchu, ktoré aj napriek všetkým hygienickým opatreniam nie je možné eliminovať.

Preto sme vyvinuli čističku vzduchu Pure A9, ktorá veľmi účinne a efektívne čistí vzduch od alergénov, roztočov, prachu a všetkých ostatných znečisťujúcich látok.

Zoznámte sa s našou čističkou vzduchu

Ochrana pred smogom a inými nečistotami

Kvalita ovzdušia má bezprostredný vplyv na naše zdravie. Viacstupňový systém filtrácie čističky vzduchu Pure A9 dokáže eliminovať jemné čiastočky prachu (PM 2,5 a PM 10), pele a nepríjemné pachy. Vďaka tomu môžete vo svojej domácnosti dýchať čistý a zdravý vzduch.

Jedinečný vzhľad

Čistička vzduchu Pure A9 sa stane nielen vaším strážcom zdravej domácnosti, ale aj dekoratívnym prvkom interiéru. Špičkové technológie sme ukryli do moderného dizajnu, ktorý odráža súčasný životný štýl. Minimalizovali sme použitie plastu a pridali naopak kov, textil a drevo.

Okamžite reaguje na zmeny

Jedinečná technológia PureSense neustále monitoruje kvalitu vnútorného aj vonkajšieho vzduchu a podľa toho automaticky upravuje rýchlosť čistenia. Vďaka farebnému signálu môžete na prvý pohľad zistiť aktuálny stav vzduchu vo vašej domácnosti.

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia vám dáva plnú kontrolu nad kvalitou vzduchu u vás doma, bez ohľadu na to či ste doma alebo na cestách. Odkiaľkoľvek môžete upravovať všetky nastavenia, aby ste sa vždy vrátili do čistého prostredia.

Rovnomerné čistenie vzduchu

​Čistička vzduchu Pure A9 je vhodná aj pre veľké miestnosti s rozlohou až 92 m2. Technológia AirSurround vytvára plynulý špirálovitý pohyb vzduchu, ktorý sa lepšie a rovnomernejšie dostáva do celej miestnosti vrátane najvzdialenejších rohov. Táto účinná cirkulácia zabezpečuje až 3-krát rýchlejšie čistenie vzduchu ako predchádzajúce generácie týchto zariadení.

Mimoriadne tichá prevádzka

Čistička vzduchu Pure A9 pracuje veľmi ticho. Pri nízkej prevádzke dosahuje hladinu hluku iba 17 dBA, pri ktorej môžete spať alebo relaxovať. Dokonca aj pri plnom výkone si sotva všimnete jeho hlučnosť 49 dBA*, ktorá zodpovedá bežnej ľudskej konverzácii. *Merané vo vzdialenosti 1 m od prednej časti zariadenia.

Zbavte sa nepríjemného zápachu

Čistička vzduchu Pure A9 je vybavená inteligentnými senzormi a uhlíkovým filtrom, ktorý odstráni nepríjemné pachy, vrátane cigaretového dymu.

Bojujte proti alergiám

Čistička vzduchu Pure A9 s vysokou účinnosťou filtrácie premení váš domov na bezpečné miesto aj pre alergikov.

Adaptuje sa na rôzne prostredia

Každá domácnosť je iná. Preto sme vyvinuli rad filtrov, ktoré si poradia so špecifickými nárokmi prostredia okolo. Či je to filtrácia nepríjemných pachov, alergénov alebo prachu (PM2,5 a PM10). Vždy si pre seba nájdete ten najvhodnejší z nich.

Vynikajúca filtrácia

5-stupňový filtračný systém zabezpečuje všestranné čistenie vzduchu vo vašej domácnosti. Ak máte špecifické požiadavky na kvalitu vzduchu, môžete si vybrať z našej ponuky sezónnych filtrov. Každý z nich je tiež vybavený inteligentným štítkom, ktorý monitoruje jeho životnosť. Filtre tak môžete meniť a znova používať podľa aktuálnej situácie a potrieb.

Vyberte si ten správny filter pre seba

Tabulka s možnými filtry