Čističky vzduchu PURE A9

Váš domov bez vírusov a baktérií

Čističky vzduchu PURE A9

Naše čističky vzduchu Pure A9 s konektivitou nepretržite vyhodnocujú kvalitu vzduchu v miestnosti a automaticky reagujú na zmeny. Plynulá špirálová cirkulácia čistí vzduch až 3x rýchlejšie než predchádzajúce generácie. Mobilná aplikácia umožňuje plnú kontrolu a ovládanie, nech ste kdekoľvek. Na výber máme spolu 4 modely, ktoré sa líšia farebným prevedením, veľkosťou a kapacitou výmeny vzduchu.

Aj napriek zatvoreným oknám a dverám sa do interiéru dostávajú rôzne alergény, ktoré potom v našich domovoch dýchame. Dokonca aj v uzatvorenom priestore dochádza k znečisťovaniu vzduchu, ktoré aj napriek všetkým hygienickým opatreniam nie je možné eliminovať.

Preto sme vyvinuli čističku vzduchu Pure A9, ktorá veľmi účinne a efektívne čistí vzduch od alergénov, roztočov, prachu a všetkých ostatných znečisťujúcich látok.

Zoznámte sa s našou čističkou vzduchu

Ochrana pred smogom a inými nečistotami

Kvalita ovzdušia má bezprostredný vplyv na naše zdravie. Viacstupňový systém filtrácie čističky vzduchu Pure A9 dokáže eliminovať jemné čiastočky prachu (PM 2,5 a PM 10), pele a nepríjemné pachy. Vďaka tomu môžete vo svojej domácnosti dýchať čistý a zdravý vzduch.

Jedinečný vzhľad

Čistička vzduchu Pure A9 sa stane nielen vaším strážcom zdravej domácnosti, ale aj dekoratívnym prvkom interiéru. Špičkové technológie sme ukryli do moderného dizajnu, ktorý odráža súčasný životný štýl. Minimalizovali sme použitie plastu a pridali naopak kov, textil a drevo.

Techológia PureSense

Unikátna technológia PureSense neustále monitoruje kvalitu vzduchu vonku aj vnútri a automaticky prispôsobuje rýchlosť čistenia. Prostredníctvom farebných svetelných signálov poskytuje okamžitú spätnú väzbu v reálnom čase.

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia vám dáva plnú kontrolu nad kvalitou vzduchu u vás doma, bez ohľadu na to či ste doma alebo na cestách. Odkiaľkoľvek môžete upravovať všetky nastavenia, aby ste sa vždy vrátili do čistého prostredia.

Rovnomerné čistenie vzduchu

Technológia AirSurround vytvára plynulý špirálový pohyb vzduchu, ktorý sa lepšie a rovnomerne dostane do celej miestnosti, aj do najvzdialenejšieho kúta.

Extrémne tichá prevádzka

Čistička vzduchu Pure A9 pracuje veľmi potichu. Pri nízkej prevádzke dosahuje hlučnosť iba 16 dBA, pri ktorej môžete spať alebo relaxovať. Aj pri plnom výkone ledva zaznamenáte jej 49 dBA, ktoré zodpovedajú bežnej konverzácii ľudí.

Zbavte sa nepríjemného zápachu

Čistička vzduchu Pure A9 je vybavená inteligentnými senzormi a uhlíkovým filtrom, ktorý odstráni nepríjemné pachy, vrátane cigaretového dymu.

Bojujte proti alergiám

Čistička vzduchu Pure A9 s vysokou účinnosťou filtrácie premení váš domov na bezpečné miesto aj pre alergikov.

Adaptuje sa na rôzne prostredia

Každá domácnosť je iná. Preto sme vyvinuli rad filtrov, ktoré si poradia so špecifickými nárokmi prostredia okolo. Či je to filtrácia nepríjemných pachov, alergénov alebo prachu (PM2,5 a PM10). Vždy si pre seba nájdete ten najvhodnejší z nich.

Vynikajúca filtrácia

Filtračná technológia účinne zachytáva 99 % baktérií a dráždivých látok vo vzduchu, ako sú roztoče a ďalšie alergény. Vďaka tomu môžete doma dýchať čistejší a zdravší vzduch. Čističky A9 samé sledujú efektivitu filtra a upozornia, keď nastal čas na jeho výmenu.

Vyberte si ten správny filter pre seba

Tabulka s možnými filtry