Objavte

Tiché vysávače

Pure D9: Vy vediete, on nasleduje

Vyskúšajte si dokonale plynulé a ladné vysávanie so systémom FlowMotion™. Systém obsahuje kolieska Easy-roll veľkosti XL a hubicu s patentovaným dizajnom na tichšie vysávanie, ktorá zabezpečuje nekompromisný sací výkon vďaka technológii PureFlow.

Vysávanie bez námahy

Vysávač Pure D9 s vami vždy drží krok. Kolieska XL Easy-Roll a hubica s guľôčkovým ložiskom sú navrhnuté tak, aby perfektne spolupracovali. Pohybujú sa v dokonalom súlade a zabezpečujú plynulú a bezproblémovú manipuláciu s vysávačom.

 

 

Nekompromisná účinnosť vysávania

Systém PureFlow pracuje „v podpalubí“ vysávača Pure D9, zabezpečuje nekompromisný čistiaci výkon a súčasne zvyšuje energetickú účinnosť až o 30 %*.

* V porovnaní s víťazom testu v roku 2017 UltraOne ZUOGREEN+.

Hygienické vyberanie vrecka

Vrecko s-bag® účinne utesní prach vo vnútri, aby sa pri vysávaní nedostal späť do vašej domácnosti. Keď treba vrecko vymeniť, inovatívny držiak CleanLift vám umožní hygienicky uzavrieť vrecko na prach a odstrániť ho šikovne a pohodlne.

Kúpiť vrecká s-bag®

Navrhnutý pre vás

Pure D9 sa vyznačuje ergonomickým dizajnom a uľahčuje zdvíhanie a premiestňovanie tam, kde je akurát potrebný. Technológia aj dizajn vysávačov z radu Pure D9 boli zaslúžene ocenené iF Design Award 2018.

Inteligentný nástavec na palube vysávača

Pure D9 je vybavený inteligentným nástrojom 3 v 1, ktorý sa postará o akýkoľvek povrch, či už sú to záclony, gauč alebo ochranné lišty. Má svoje vyhradené miesto na palube vysávača, takže je vždy na dosah a pripravený na akciu.

Objavte svoj ideálny model Pure D9

Ak máte doma zviera alebo trpíte alergiami, máme pre vás ten správny Pure D9. Pure D9 Green je náš najekologickejší model a je vyrobený z recyklovaných materiálov.

Vysávač Pure D9 Animal

Pure D9 Animal

Nový Pure D9 Animal je druhý najlepší priateľ človeka. Vďaka systému FlowMotion™ zabezpečuje rovnako hladkú a bezproblémovú manipuláciu v domácnosti ako ostatné modely Pure D9 a navyše dôkladne zbiera zvieracie chlpy a odstraňuje pachy.

Turbo kefa vybavená kolieskami a výkonnou turbínou umožňuje hĺbkové čistenie kobercov a účinné odstraňovanie prachu a zvieracích chlpov zo všetkých typov podláh.

Turbo kefa
Kefa MiniTurbo

Kefa MiniTurbo je ideálna na zber prachu a odstraňovanie zvieracích chlpov z náročných plôch v domácnosti, ako sú napr. nábytok, schodisko a autosedačky.

Celý rad vysávačov Pure D9

Nový Pure D9 so systémom FlowMotion™ zabezpečuje hladký a bezproblémový pohyb po domácnosti. Tento model je navyše vybavený displejom LED, diaľkovým ovládaním, automatickým nastavením výkonu a extra hubicou na parkety Parketto Pro.

Nový Pure D9 Animal je druhý najlepší priateľ človeka. Vďaka systému FlowMotion™ zabezpečuje rovnako hladkú a bezproblémovú manipuláciu v domácnosti ako ostatné modely Pure D9 a navyše dôkladne zbiera zvieracie chlpy a odstraňuje pachy.

Nový Pure D9 so systémom FlowMotion™ zabezpečuje hladký a bezproblémový pohyb po domácnosti.

OBJAVTE ČARO TICHÝCH VYSÁVAČOV

Nerušte seba ani svoje okolie zbytočným hlukom. Tiché vysávače od Electrolux zvládajú svoju prácu s maximálnym výkonom a minimom decibelov. Neskoro večer, ráno pred prácou, alebo keď deti spia. Vysávajte kedykoľvek a kdekoľvek chcete či potrebujete. Pustite si k tomu svoju obľúbenú hudbu, telefonujte s rodinou alebo si utrieďte myšlienky. Vysávanie môže byť príjemné, užite si ho!

Strážcovia ticha

Najtichší vysávač od Electrolux s maximálnym čistiacim výkonom.

 • 58 dB(A)
 • 3A

Ladný pohyb, bezproblémové vysávanie a perfektný výkon.

 • 69 dB(A)
 • 4A

Oceňovaný výkon i dizajn. Veľmi nízka spotreba energie a najlepšia filtrácia.

 • 65 dB(A)
 • 4A

Príjemne tiché vysávanie so stopercentným výsledkom.

 • 61 dB(A)
 • 3A

Čistý domov bez alergénov.

 • 70 dB(A)
 • 3A
Tichý Vysávač Electrolux UltraSilencer

Pozvite ticho do svojho domova

Sme obklopení neustálym hlukom. Už ani nevnímame, že je ho okolo nás čím ďalej tým viac. Nie každý má možnosť utiecť ďaleko od civilizácie, ale všetci môžeme dopriať oddych svojmu sluchu aspoň tak, že si vyberieme tichšie domáce spotrebiče. Naše najtichšie vysávače dosahujú hlučnosť len 58 dB (to je úroveň bežnej konverzácie). Tak pozvite ticho do svojho domova a užívajte si vy aj vaše okolie ničím nerušenú pohodu.

Vysávajte naozaj kedykoľvek

Zvuk vysávača je obťažujúci nielen pre susedov, ale aj pre toho, kto upratuje. S tým je však teraz koniec. Zapnite si tichý vysávač a okamžite si uvedomíte ten rozdiel. Už nemusíte brať ohľad na nikoho a na nič. S pokojným svedomím môžete vysávať, aj keď:

 • máte malé deti,
 • váš partner spí,
 • vysávate skoro ráno pred odchodom do práce,
 • vysávate neskoro večer,
 • chcete počas upratovania telefonovať,
 • chcete počúvať svoju obľúbenú hudbu...

A aký je váš dôvod?

Príklady hodnôt úrovne hlasitosti

ULTRASILENCER™ ZEN

Výkon sa snúbi s tichom

Príjemné tiché vysávanie

Nájdite svoj vnútorný pokoj pri vysávači, ktorý vysáva s hlučnosťou len 58 dB. Vďaka tichému výkonu a ohromnej sacej sile môžete mať vysávanie pod kontrolou bez toho, aby ste rušili niekoho vo svojom okolí.