Objavte

Umývačky riadu

Zapojte kreativitu

Bez fantázie, dobrých nápadov a odvahy experimentovať by v kuchyni bola nuda. Máte chuť zažiť viac? Spoľahnite sa na vyspelé funkcie spotrebičov Electrolux. Tie vám ušetria čas i prácu, aby ste si mohli varenie užívať. Ako by sa vám páčila umývačka, ku ktorej sa nemusíte zohýbať? Inovatívna technológia ComfortLift® vám také pohodlie poskytne.

Technológia ComfortLift® v akcii

ComfortLift® je prvou umývačkou riadu, ktorá do kuchyne vnáša nevídané pohodlie. Jej čaro tkvie v jedinečnom inovatívnom ergonomickom mechanizme, ktorý umožňuje zdvihnutie dolného koša umývačky, aby vám maximálne uľahčil plnenie aj vykladanie. Umývačka ComfortLift® nielenže zaistí pohodlnejšiu manipuláciu s riadom, ale vďaka elegantnému vzhľadu sa navyše stane ozdobou vašej kuchyne.

Nevídané pohodlie

Inovatívny mechanizmus ComfortLift® zdvíha dolný kôš umývačky tak, aby ste sa k nemu nemuseli zohýbať. Tým vám uľahčí plnenie a vykladanie umývačky a navyše uľaví vášmu chrbtu. Dolný kôš aj s riadom sa kontrolovane zdvihne do optimálnej pozície a vďaka integrovanej páčke je pohyb čiastočne zautomatizovaný. Starostlivosť o riad nebola nikdy príjemnejšia.

Rozlúčte sa s nevzhľadnými škvrnami a fľakmi

Technológia AirDry v poslednej fáze umývacieho cyklu automaticky pootvorí dvere umývačky, aby vo vnútri lepšie cirkuloval vzduch. Ten zaistí perfektne suchý riad bez škvŕn od vody. Môžete sa tak spoľahnúť, že aj váš sviatočný jedálenský servis bude po umytí vždy v perfektnej forme. Vnútorné  osvetlenie navyše zabezpečí, že budete mať o riade v umývačke vždy optimálny prehľad.

 • 1
  Vedľajšie sprchovacie rameno

  Jedinečné rameno navrhnuté tak, aby vždy zabezpečilo efektívne umývanie a oplachovanie. Dokonca aj tie najnedosiahnuteľnejšie kúty dostanú tú najlepšiu starostlivosť.

 • 2
  TimeBeam®

  Funkcia TimeBeam® zobrazuje stav programu aj zostávajúci čas prostredníctvom farebnej svetelnej signalizácie, ktorá sa premieta na podlahu.

 • 3
  ComfortRails

  Špeciálne tlmiče umožnia, aby sa košíky umývačky riadu zasunuli späť na svoje miesto. Jemná, tichá a šetrná k vášmu riadu.

V bezpečných rukách

SoftSpikes® a SoftGrips jemne udržia vaše poháre na svojom mieste. A to, zatiaľ čo ich umyje špeciálny cyklus GlassCare 45 °C pri zníženej teplote. Potom ich opláchne pri teplote 60 °C ešte predtým, ako ich jemne ochladí. Tým sa poháre chránia pred prasklinami a škrabancami.

Bez obáv o slávnostné sklo

Pre tých, ktorí radšej umývajú poháre na mimoriadne príležitosti ručne, vyvinul Electrolux ocenený ochranný kôš na sklo GlassBasket. Ten pojme až osem pohárov, ktoré vďaka nemu zostanú po celý čas umývacieho cyklu ako v bavlnke.

Umývačka QuickSelect

Ocenený dizajn

Rad umývačiek QuickSelect zavádza nový ovládací panel. Používateľ si prostredníctvom centrálneho posuvného ovládača na užívateľskom rozhraní jednoducho zvolí čas umývacieho cyklu. Ukazovateľ úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotrebe energie podľa nastaveného trvania cyklu a zvolených funkcií, pričom nenápadne používateľa navádza k čo najekologickejšiemu spôsobu používania výrobku.

Objavte umývačku riadu, ktorá splní vaše predstavy

Chcete sa dozvedieť viac?

Vítaná úľava pre chrbát

Láka vás predstava pohodlnejšej a rýchlejšej manipulácie s riadom? Umývačky riadu ComfortLift® vám to umožnia vďaka systému, ktorý zdvíha dolný kôš umývačky do komfortnej polohy. Chcete sa o ComfortLift® dozvedieť viac?