Objavte

Príprava pokrmov

Zapojte kreativitu

Bez fantázie, dobrých nápadov a odvahy experimentovať by v kuchyni bola nuda. Máte chuť zažiť viac? Spotrebiče Electrolux posunú vašu kreativitu do nových dimenzií a premení varenie v zábavu. Nechajte sa inšpirovať, skúšajte nové kombinácie chutí a servírujte svojim najbližším skvelé jedlá, na ktoré budú s láskou spomínať.

Zoznámte sa s kolekciou Masterpiece™

Kompletná kolekcia mixérov Masterpiece Collection™
ČISTÝ DIZAJN

Elegantný, čistý dizajn kuchynského príslušenstva v špičkovom vyhotovení vnáša do kuchyne štýl a funkčnosť.

Čistý dizajn ovládacieho panela mixéra

Odhalenie kolekcie Masterpiece Collection™

Kolekcia Masterpiece Collection™ je inšpirovaná poznatkami najlepších šéfkuchárov na svete. Každý mixér prináša inteligentné riešenia, ako napr. čepele TruFlow® s titánovou úpravou. Sú nesmierne silné a odolné, takže teraz môžete sekať, drviť a pripravovať krémy z ešte odolnejších ingrediencií znovu a znovu.

Stolný mixér na kuchynskom stole

Presné mixovanie,
maximálna chuť

Vychutnajte si smoothie plné prirodzenej chuti s naším stolným mixérom. Dômyselný dizajn a pomalší motor PowerTilt® uchová ovocie počas mixovania chladné na rozdiel od iných vysokorýchlostných mixérov, ktoré počas mixovania zvyšujú teplotu ingrediencií. Takto si surové ovocie a zelenina lepšie uchovajú svoje živiny. Mixér nerozdrví semienka, a to znamená menšie riziko, že bude smoothie chutiť trpko a obsahovať jemnú krupicu.

Čerstvo pripravený smoothie zo zelenej zeleniny v sklenenom pohári so slamkou

Zoznámte sa s kolekciou Expressionist

Prehľadné ovládanie

Spotrebiče z tohto radu sú vybavené prehľadným ovládaním, ktoré vám uľahčí prípravu lahodnej kávy aj chrumkavých hrianok presne podľa vašej chuti.

Expressionist

Predstavujeme kolekciu Expressionist

Dajte každodennosti nový rozmer. Tento rad spotrebičov s dômyselnými a inovatívnymi funkciami vám pomôže zdokonaliť každodennú prípravu raňajok a iných jedál a dodať jej ten správny šmrnc. Prináša vám luxus presnosti a ľahkého ovládania, takže máte prípravu vždy dokonale pod kontrolou – či už ide o stupeň prepečenia hrianky alebo presnú teplotu vody pre ten najlahodnejší čaj.

Zoznámte sa s kuchynskými robotmi Assistent

Prispôsobivý pomocník

Potrebujete ušľahať pevný sneh z bielkov alebo vymiešať vláčne cesto? Zvoľte si jednu z 10 rýchlostí pre perfektné výsledky.

Assistent

Predstavujeme kuchynské roboty Assistent

Vždy, keď potrebujete viac ako dve ruky, kuchynský robot Assistent vám ponúkne 1000 W motor, ktorý zvládne náročné šľahanie a mixovanie za vás. Či ide o miesenie cesta na chleba alebo cestoviny, mletie mäsa, alebo miešanie treného cesta na tortu, Assistent zažiari aj pri plnení tých najťažších kuchynských úloh.

Najlepší pomocník do vašej kuchyne

Predstavujeme vám nový robot Assistent z kolekcie Expressionist, s ktorým vymiesite to najnadýchanejšie cesto a ušľaháte ten najpevnejší bielkový sneh. Kuchynský robot Assistent Expressionist má robustné celokovové telo a dodáva sa s dvoma antikorovými miskami s objemom 5,7 litra, takže sa nezastaví ani pred miesením veľkého množstva tuhého cesta na chlieb. V základnom príslušenstve sú tri nástavce a špeciálne háky na cesto Truflow™.

Kuchyňský robot Assistent

Máte chuť zažiť viac?

Lahodná a zdravá inšpirácia od Miriam

Láska k jedlu, odvaha zapojiť fantáziu, objavovať nové kombinácie chutí a skúšať nové recepty. Miriam Kalisovej nič z toho rozhodne nechýba. Varenie je pre ňu vášňou a zároveň dobrodružstvom. Preto sa s vami rada podelí o tipy a nápady, ako premeniť varenie na tvorivú zábavu. Nechajte sa inšpirovať a nakuknite priamo do jej kuchyne. Ako obstojí pri výzve pripraviť tradičné jedlá trochu inak?