Špeciálne ponuky & akcie

Využite špeciálne ponuky a akcie, ktoré sme si pre vás pripravili. A získajte k novému spotrebiču zaujímavý darček, exkluzívny bonus či predĺženú záruku.

Získajte až 760 eur späť

Budúcnosť patrí tým, ktorí myslia na prírodu. Naše spotrebiče sú energeticky úsporné a vďaka inteligentným funkciám a inovatívnym technológiám umožňujú neplytvať potravinami, uvariť doma rovnako chutne ako v tej najlepšej reštaurácii a starať sa o oblečenie tak, aby vydržalo čo najdlhšie v skvelom stave.  

Šetrite nielen prírodu, ale aj peniaze. Za nákup vybraných spotrebičov teraz získate až 760 eur späť.

Ponuka platí od 1. 5. do 30. 6. 2023.

Výkonné vysávače na jednoduché upratovanie

Akcia bola ukončená 31. 5. 2023.

Vysávače zakúpené do 31. 5. 2023 v rámci akcie cashback musia byť zaregistrované v účte MyElectrolux do 10 dní od nákupu. V sekcii Moje bonusy vyberte ponuku Cashback a postupujte podľa pokynov, ktoré dostanete e-mailom.

V prípade splnenia všetkých podmienok a po overení správnosti zadaných údajov budú peniaze zaslané do 30 dní na uvedený bankový účet.

Získajte darček

  • Ak ste si zakúpili kombináciu akejkoľvek rúry, indukčného varného panelu a umývačky z akčného letáka, môžete získať čističku vzduchu Flow A3 alebo sadu hrncov Kolimax.
  • Ak ste si zakúpili kombináciu akejkoľvek rúry, indukčného varného panelu, umývačky a chladničky z akčného letáka, môžete získať čističku vzduchu Flow A3 + plech EasyClean alebo sadu hrncov Kolimax + plech EasyClean.
  • Zaregistrujte si svoj nákup a vyberte si darček.
  • Letáková ponuka platí od 1. 1. 2023 vo vybraných kuchynských štúdiách.

Rozšírené záruky

Pri vybraných modeloch spotrebičov Electrolux ponúkame rozšírenú záruku 10 rokov na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor a 5 rokov na motor truhlicových mrazničiek.

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.

Kurzy varenia v multifunkčných parných rúrach

  • Zakúpte si u vybraných predajcov multifunkčnú parnú rúru Electrolux.
  • Zaregistrujte si svoj spotrebič tu.
  • A získajte zadarmo exkluzívny kurz varenia v hodnote 80 eur.

Inšpirácia do vašej knižnice

Multifunkčná parná rúra rozšíri vaše kuchárske možnosti. Aby ste sa s novou rúrou mohli lepšie zoznámiť a vyskúšať jej funkcie, môžete sa inšpirovať v našej kuchárskej knihe, ktorú vám zadarmo pridáme k nákupu. Nájdete v nej originálne recepty na predjedlá, hlavné chody aj dezerty, aby ste mohli pripraviť skvelé kompletné menu.