Motor Invertor

Predĺžená záruka

Na invertor a ÖKOinvertor motor

Kúpte si niektorý z vybraných modelov spotrebičov značky Electrolux a získajte predĺženú 10-ročnú záruku na motor invertor alebo ÖKOinvertor.

 

ZAREGISTROVAŤ SPOTREBIČ

Ako funguje motor invertor?

Inšpirovali sme sa profesionálnymi spotrebičmi, ktoré využívajú invertorové motory, aby obstáli v náročných prevádzkach. Teraz si môžete dopriať ich výhody priamo u vás doma.

Tichý, efektívny a spoľahlivý

V klasickom motore prenášajú elektrinu na rotor uhlíky, ktoré sa používaním opotrebovávajú. Vzniká pritom nežiaduce trenie, ktoré znižuje účinnosť motora, zvyšuje hluk a tiež spôsobuje rýchlejšie starnutie spotrebiča. Na prevádzku invertorového motora nie sú uhlíky potrebné. Je priamo elektronicky riadený, čo umožňuje plynulú reguláciu a hladký chod. Spotrebiče s invertorovými motormi tak dosahujú skvelé výsledky – sú tiché, spoľahlivé a majú dlhšiu životnosť.

 


Dlhá životnosť a energetická účinnosť

Srdcom niektorých našich špičkových spotrebičov je motor ÖKOinvertor, ktorý je tichý a výkonný. Tento permanentne magnetizovaný motor bez kefiek eliminuje trenie, čím sa predlžuje jeho životnosť a minimalizuje poruchovosť.


Predĺžená záruka na motor invertor a ÖKOinvertor

Na spotrebiče s motorom invertor alebo ÖKOinvertor vám navyše ponúkame predĺženú 10-ročnú záruku. Platí pre spotrebiče z týchto produktových kategórií: práčky - sušičky - práčky so sušičkou - umývačky.

Ako získať predĺženú záruku

  • Kúpte si v období od 1. 12. 2012 až do odvolania u predajcu domácich spotrebičov značky Electrolux spotrebič z uvedených produktových kategórií s motorom typu invertor.
  • Spotrebič najneskôr do troch mesiacov od zakúpenia zaregistrujte cez náš registračný formulár.
  • A získajte tak certifikát predĺženej desaťročnej záruky.

Podmienky na uplatnenie záruky

  • Registrácia predĺženej záruky platí len pre 1. majiteľa spotrebiča.
  • Spotrebič je potrebné reklamovať ihneď po zistení chyby v autorizovanom servisnom stredisku.
  • Kompletné znenie certifikátu k 10-ročnej záruke nájdete tu.