Robotický vysávač MotionSense™

Robotický vysávač MotionSense™

Upratovanie by vo vás nemalo vyvolávať pocit znechutenia. Preto sme sa rozhodli zjednodušiť vysávanie a zredukovať ho na stlačenie tlačidla. Robotický vysávač MotionSense™ vynaloží maximálne úsilie, aby premenil vašu domácnosť na útulný a čistý priestor, do ktorého sa budete tešiť.

Robotický vysávač MotionSense vysávajúci obývaciu izbu

Prirodzene pôsobivý

Môžete sa spoľahnúť, že vysávač MotionSense™ výborne zapadne do vašej domácnosti a zladí sa s vaším životným štýlom. Vďaka svojmu revolučnému tvaru a extra veľkej kefe na mimoriadne dôkladné upratovanie sa stane obľúbeným interiérovým kúskom.

MotionSense™ PowerBrush™
Najbližšie možné vysávanie

Vysávač MotionSense™ PowerBrush™ dosiahne až na 3 cm od ľubovoľnej steny, predmetu alebo rohu.

Dosiahne ďalej ako ostatní

MotionSense™ uľahčuje udržiavanie čistoty vo vašej domácnosti. Jeho špeciálne funkcie zabezpečia dôkladnejšie, účinnejšie a dlhšie vysávanie ako iné robotické vysávače.

 • Roh vysávača MotionSense
  1
  Postará sa o kúty

  Spoľahnite sa na MotionSense™. Povysáva o 80 % viac obmedzených priestorov než iné robotické vysávače a zdolá aj často zanedbávané miesta.

 • Kefa XXL vysávača MotionSense
  2
  Účinnejšie čistenie

  Kefa XXL vysávača MotionSense™ a funkcia bodového čistenia vám umožní povysávať viac špiny na jedenkrát.

 • Batéria vysávača MotionSense
  3
  Dlhšia životnosť batérie

  MotionSense™ je vybavený lítiovým akumulátorom TurboPower, ktorý umožňuje dlhšie upratovanie a rýchlejšie nabíjanie.


Robotický vysávač MotionSense Electrolux

Vytvarovaný na dokonalé vysávanie

Dokonalé vysávanie už nemusí byť náročné a namáhavé. Zoznámte sa ďalšou generáciou vysávača MotionSense™ s trojuholníkovým dizajnom, ktorý bol navrhnutý tak, aby dobre vyzeral, dostal sa ďalej a povysával aj kúty a obmedzené priestory, o ktorých môžu ostatné robotické vysávače len snívať. Zanechá za sebou priestor, v ktorom je radosť relaxovať.

Sila, na ktorú sa môžete spoľahnúť

MotionSense™ v sebe skrýva silu a schopnosti potrebné na dôkladné vysávanie, ako keby ste upratovali vy sami. Jeho výkonná kefa XXL PowerBrush™ je o 16 % väčšia ako tradičná kefa, vďaka čomu sa dostane hlbšie do kútov, bližšie k stenám a na zanedbávané miesta a naozaj ich dôkladne povysáva.

Uprace tam, kde iné nedokážu

Nemusíte si robiť starosti so schodiskom, ani sa obávať, že sa mu do cesty dostane prekážka. Vysávač MotionSense™ zdolá prahy aj vysoké koberce, na ktorých sa iné robotické vysávače zastavia. Obávate sa, že spadne zo schodov? Má integrovanú funkciu ochrany proti prevrhnutiu, ktorá mu v tom spoľahlivo zabráni.