Robotický vysávač MotionSense™

Robotický vysávač MotionSense™

Upratovanie by vo vás nemalo vyvolávať pocit znechutenia. Preto sme sa rozhodli zjednodušiť vysávanie a zredukovať ho na stlačenie tlačidla. Robotický vysávač MotionSense™ vynaloží maximálne úsilie, aby premenil vašu domácnosť na útulný a čistý priestor, do ktorého sa budete tešiť.

Robotický vysávač MotionSense vysávajúci obývaciu izbu

Prirodzene pôsobivý

Môžete sa spoľahnúť, že vysávač MotionSense™ výborne zapadne do vašej domácnosti a zladí sa s vaším životným štýlom. Vďaka svojmu revolučnému tvaru a extra veľkej kefe na mimoriadne dôkladné upratovanie sa stane obľúbeným interiérovým kúskom.

MotionSense™ PowerBrush™
Najbližšie možné vysávanie

Vysávač MotionSense™ PowerBrush™ dosiahne až na 3 cm od ľubovoľnej steny, predmetu alebo rohu.

Dosiahne ďalej ako ostatní

MotionSense™ uľahčuje udržiavanie čistoty vo vašej domácnosti. Jeho špeciálne funkcie zabezpečia dôkladnejšie, účinnejšie a dlhšie vysávanie ako iné robotické vysávače.

Roh vysávača MotionSense
1
Postará sa o kúty

Spoľahnite sa na MotionSense™. Povysáva o 80 % viac obmedzených priestorov než iné robotické vysávače a zdolá aj často zanedbávané miesta.

Kefa XXL vysávača MotionSense
2
Účinnejšie čistenie

Kefa XXL vysávača MotionSense™ a funkcia bodového čistenia vám umožní povysávať viac špiny na jedenkrát.

Batéria vysávača MotionSense
3
Dlhšia životnosť batérie

MotionSense™ je vybavený lítiovým akumulátorom TurboPower, ktorý umožňuje dlhšie upratovanie a rýchlejšie nabíjanie.


Robotický vysávač MotionSense Electrolux

Vytvarovaný na dokonalé vysávanie

Dokonalé vysávanie už nemusí byť náročné a namáhavé. Zoznámte sa ďalšou generáciou vysávača MotionSense™ s trojuholníkovým dizajnom, ktorý bol navrhnutý tak, aby dobre vyzeral, dostal sa ďalej a povysával aj kúty a obmedzené priestory, o ktorých môžu ostatné robotické vysávače len snívať. Zanechá za sebou priestor, v ktorom je radosť relaxovať.

Sila, na ktorú sa môžete spoľahnúť

MotionSense™ v sebe skrýva silu a schopnosti potrebné na dôkladné vysávanie, ako keby ste upratovali vy sami. Jeho výkonná kefa XXL PowerBrush™ je o 16 % väčšia ako tradičná kefa, vďaka čomu sa dostane hlbšie do kútov, bližšie k stenám a na zanedbávané miesta a naozaj ich dôkladne povysáva.

Virtuálna bariéra MotionSense

Riadené upratovanie

Virtuálne bariéry MotionSense™ vám umožnia rozhodovať, kde má robotický vysávač upratať a kde nie. Či už chcete, aby rýchlo povysával konkrétne miesto, alebo mu chcete zabrániť pozbierať hračky na podlahe, bariéry vysielajú virtuálne signály, ktoré nepustia vysávač tam, kde ho mať nechcete.

Uprace tam, kde iné nedokážu

Nemusíte si robiť starosti so schodiskom, ani sa obávať, že sa mu do cesty dostane prekážka. Vysávač MotionSense™ zdolá prahy aj vysoké koberce, na ktorých sa iné robotické vysávače zastavia. Obávate sa, že spadne zo schodov? Má integrovanú funkciu ochrany proti prevrhnutiu, ktorá mu v tom spoľahlivo zabráni.