Domov podľa vašich predstáv

Vyberte si svoj štýl vysávania

a vysávač Electrolux

Miesto, od ktorého máte kľúč, je až vtedy vaším domovom, keď sa v ňom cítite príjemne a pohodlne.

Najnovšie vysávače značky Electrolux

ErgoRapido Animal

Svojich domácich miláčikov všetci milujeme, ale život s nimi často prináša aj hromadu starostí. Medzi tie najväčšie určite patria všadeprítomné chlpy, ktoré sa veľmi ťažko upratujú. Aby sme vám prácu čo najviac uľahčili, vyvinuli sme nový vysávač ErgoRapido Animal. Ten vďaka špeciálnemu príslušenstvu efektívne vysaje srsť vašich miláčikov zo všetkých povrchov. Nový vysávač ErgoRapido Animal si zamilujete vy aj vaši domáci miláčikovia.

Šnúra vysávača UltraSilencer Zen siahajúca medzi viacerými izbami

UltraSilencer Zen

Nájdite svoj vnútorný pokoj pri vysávaní s najtichším vysávačom od Electroluxu. Jeho impozantný výkon a dosah vám umožní pokryť celú domácnosť pri minimálnej námahe a bez rušenia ostatných. Vďaka vysávaču UltraSilencer™ Zen si môžete vychutnávať pokojné, ale pozoruhodne účinné vysávanie.

Staráme sa o pohodlie vašich blízkych

Keď domáci miláčikovia zanechajú stopy vo vašej domácnosti, buďte pripravení s kolekciou AnimalCare Collection™. Obsahuje rad vysávačov navrhnutých špeciálne pre majiteľov domácich zvierat, ktoré si spoľahlivo poradia s chlpmi aj špinou. Tešte sa znovu z čistých kobercov a vychutnávajte si osviežujúcejšie, krajšie prostredie. K dispozícii máte vysokú saciu silu a antialergénne filtre.

Postarajte sa o svoje prostredie

Ak vám záleží predovšetkým na prostredí doma aj všade inde, vyberiete si z kolekcie Green Collection™, nášho dômyselného radu ekologických vysávačov vyrobených zo 70 % z recyklovaných plastov.

Zaujímavé novinky, rady a tipy

Inšpirácia do vašej emailovej schránky

Pravidelne vám prinášame informácie o novinkách, súťažiach aj prebiehajúcich akciách. Prihláste sa na odber, aby vám nič z toho neuniklo.