Domov podľa vašich predstáv

Čistý priestor, čistá myseľ

Vyberte si vysávač podľa svojho životného štýlu. Otvorte okná, pustite si hudbu a premeňte upratovanie na svoju malú chvíľku terapie.

Vysávače značky Electrolux

1
Tiché vysávače

Kto tvrdí, že upratovanie musí byť nevyhnutne nepríjemná povinnosť? Urobte si z vysávania chvíľku pre seba. Pustite si k tomu hudbu, zavolajte rodine, upracte si myšlienky. Naše tiché a výkonné vysávače vás pri tom rušiť nebudú.

2
Robotické vysávače

Nestrácajte čas upratovaním. Náš šikovný robotický vysávač zvládne svoju prácu perfektne aj bez vašej prítomnosti.

3
Tyčové vysávače

Tyčové vysávače sú pripravené na okamžitú akciu aj niekoľkokrát za deň. Majte ho vždy poruke a už vás nikdy žiadne vrecko rozsypaných čipsov nerozhádže.

Náše najnovšie vysávače

PUREi9: Vysávajte, kdekoľvek ste

Chcete si po príchode domov užívať dokonale povysávané podlahy bez jedinej smietky? Robotický vysávač Electrolux PUREi9 vnesie do vašej domácnosti nový poriadok – bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, zabezpečí vždy perfektné upratovanie. Dodajte vysávaniu nový rozmer a venujte svoj čas tomu, čo vás naozaj baví.

MotionSense: Prirodzene pôsobivý

Robotický vysávač MotionSense™ vynaloží maximálne úsilie, aby premenil vašu domácnosť na útulný a čistý priestor, do ktorého sa budete tešiť. Môžete sa spoľahnúť, že výborne zapadne do vašej domácnosti a zladí sa s vaším životným štýlom. Vďaka svojmu revolučnému tvaru a extra veľkej kefe na mimoriadne dôkladné upratovanie sa stane obľúbeným interiérovým kúskom.

PURED9: Náš doteraz najlepší vysávač

Vyskúšajte si dokonale plynulé a ladné vysávanie so systémom FlowMotion. Systém obsahuje kolieska Easy-roll veľkosti XL a hubicu s patentovaným dizajnom na tichšie vysávanie, ktorá zabezpečuje nekompromisný sací výkon vďaka technológii PureFlow.Vysávač PURED9 s vami vždy drží krok. Kolieska XL Easy-Roll a hubica s guľôčkovým ložiskom sú navrhnuté tak, aby perfektne spolupracovali. Pohybujú sa v dokonalom súlade a zabezpečujú plynulú a bezproblémovú manipuláciu s vysávačom.

Šnúra vysávača UltraSilencer Zen siahajúca medzi viacerými izbami

UltraSilencer Zen: Najtichší vysávač od Electroluxu

Nájdite svoj vnútorný pokoj pri vysávaní s najtichším vysávačom od Electroluxu. Jeho impozantný výkon a dosah vám umožní pokryť celú domácnosť pri minimálnej námahe a bez rušenia ostatných. Vďaka vysávaču UltraSilencer™ Zen si môžete vychutnávať pokojné, ale pozoruhodne účinné vysávanie.

ErgoRapido 3 v 1: pre alergikov aj majiteľov domácich miláčikov

Akumulátorový vysávač ErgoRapido 3 v 1 je stvorený na rýchle a pohodlné upratovanie. Lítiová batéria je najvýkonnejšia vo svojej triede. Spolu s najmodernejšou elektronikou posilňuje výkon vysávača o 20 % a predlžuje výdrž vysávača až na 45 minút. Patentovaná rotačná kefa Brush Roll Clean™ pozbiera vlasy, vlákna a chlpy a jednoduchým zošliapnutím pedála zabezpečí ich uvoľnenie a okamžitému odsatie do nádoby na prach.

Staráme sa o pohodlie vašich blízkych

Keď domáci miláčikovia zanechajú stopy vo vašej domácnosti, buďte pripravení s kolekciou AnimalCare Collection™. Obsahuje rad vysávačov navrhnutých špeciálne pre majiteľov domácich zvierat, ktoré si spoľahlivo poradia s chlpmi aj špinou. Tešte sa znovu z čistých kobercov a vychutnávajte si osviežujúcejšie, krajšie prostredie. K dispozícii máte vysokú saciu silu a antialergénne filtre.

Zaujímavé novinky, rady a tipy

Inšpirácia do vašej emailovej schránky

Pravidelne vám prinášame informácie o novinkách, súťažiach aj prebiehajúcich akciách. Prihláste sa na odber, aby vám nič z toho neuniklo.