Domov podľa vašich predstáv

Domov podľa vašich predstáv

Čistý priestor, čistá myseľ

Vyberte si vysávač podľa svojho životného štýlu. Otvorte okná, pustite si hudbu a premeňte upratovanie na svoju malú chvíľku terapie.

Vysávače značky Electrolux

 • 1
  Tiché vysávače

  Vysávajte vtedy, keď chcete a máte čas. Naše tiché a výkonné vysávače nebudú nikoho rušiť.

 • 2
  Robotické vysávače

  Nestrácajte čas vysávaním. Náš šikovný robotický vysávač zvládne svoju prácu perfektne aj bez vašej prítomnosti. Vy môžete byť kdekoľvek, on uprace za vás.

 • 3
  Tyčové vysávače

  Tyčové vysávače sú pripravené na okamžitú akciu aj niekoľkokrát za deň. Niektoré sú natoľko všestranné, že zvládnu povysávať domácnosť od podlahy až po strop.

Náše najnovšie vysávače

PURE D9: Náš doteraz najlepší vysávač

Vyskúšajte si dokonale plynulé a ladné vysávanie so systémom FlowMotion. Systém obsahuje kolieska Easy-roll veľkosti XL a hubicu s patentovaným dizajnom na tichšie vysávanie, ktorá zabezpečuje nekompromisný sací výkon vďaka technológii PureFlow.Vysávač Pure D9 s vami vždy drží krok. Kolieska XL Easy-Roll a hubica s guľôčkovým ložiskom sú navrhnuté tak, aby perfektne spolupracovali. Pohybujú sa v dokonalom súlade a zabezpečujú plynulú a bezproblémovú manipuláciu s vysávačom.

MotionSense: Prirodzene pôsobivý

Robotický vysávač MotionSense™ vynaloží maximálne úsilie, aby premenil vašu domácnosť na útulný a čistý priestor, do ktorého sa budete tešiť. Môžete sa spoľahnúť, že výborne zapadne do vašej domácnosti a zladí sa s vaším životným štýlom. Vďaka svojmu revolučnému tvaru a extra veľkej kefe na mimoriadne dôkladné upratovanie sa stane obľúbeným interiérovým kúskom.

PURE i9: On vysáva, vy už nemusíte

Chcete si po príchode domov užívať dokonale povysávané podlahy bez jedinej smietky? Robotický vysávač Electrolux Pure i9 vnesie do vašej domácnosti nový poriadok – bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, zabezpečí vždy perfektné upratovanie. Dodajte vysávaniu nový rozmer a venujte svoj čas tomu, čo vás naozaj baví.

Staráme sa o pohodlie vašich blízkych

Keď domáci miláčikovia zanechajú stopy vo vašej domácnosti, buďte pripravení s kolekciou AnimalCare Collection™. Obsahuje rad vysávačov navrhnutých špeciálne pre majiteľov domácich zvierat, ktoré si spoľahlivo poradia s chlpmi aj špinou. Tešte sa znovu z čistých kobercov a vychutnávajte si osviežujúcejšie, krajšie prostredie. K dispozícii máte vysokú saciu silu a antialergénne filtre.

Zazite s nami viac

Zaujímavé novinky, rady a tipy

Inšpirácia do vašej emailovej schránky

Pravidelne vám prinášame informácie o novinkách, súťažiach aj prebiehajúcich akciách. Prihláste sa na odber, aby vám nič z toho neuniklo.