Objavte

Jar podľa vašich predstáv

Vysávače značky Electrolux

 • 1
  Tiché vysávače

  Vysávajte vtedy, keď chcete a máte čas. Naše tiché a výkonné vysávače nebudú nikoho rušiť.

 • 2
  Robotické vysávače

  Nestrácajte čas vysávaním. Náš šikovný robotický vysávač zvládne svoju prácu perfektne aj bez vašej prítomnosti. Vy môžete byť kdekoľvek, on uprace za vás.

 • 3
  Tyčové vysávače

  Tyčové vysávače sú pripravené na okamžitú akciu aj niekoľkokrát za deň. Niektoré sú natoľko všestranné, že zvládnu povysávať domácnosť od podlahy až po strop.

Nenechajte sa rušiť

Sú tiché a mimoriadne výkonné. Hlučnosť vysávača UltraSilencer™ Zen je iba 58 dB. Je tichší ako bežná konverzácia. Vďaka extra dlhému káblu sa môžete pohybovať z miestnosti do miestnosti. Príslušenstvo AeroPro™ 3 v 1 máte vždy poruke, pretože je umiestnené priamo na vysávači.

Vysávajte kdekoľvek a odkiaľkoľvek

Neupratujte svoju domácnosť sami. Poverte upratovaním vyspelý robotický vysávač Electrolux PUREi9 a môžete vyraziť za zábavou. Vysávač môžete ovládať pohodlne cez mobilnú aplikáciu. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Navigačný systém 3D Vision System™ zabezpečuje vynikajúcu orientáciu v priestore, takže sa nemusíte obávať o svoj dizajnový nábytok. Ani prekážky do výšky 2,2 cm nezabránia vysávaču PUREi9 so systémom ClimbForceDrive™ v upratovaní.

Vždy poruke

Či už máte deti, domácich miláčikov, alebo oboje, potrebujete rýchleho a výkonného pomocníka. Bezkáblové tyčové vysávače Ergorapido a UltraPower sú pripravené na okamžité použitie. Vyberte si farbu, ktorá ladí do vášho interiéru. Potrebujete povysávať kreslo alebo autosedačku? Model Ergorapido 3 v 1 má odnímateľnú ručnú jednotku na rýchle vysávanie menších plôch.