Tyčové vysávače

Vysávajte na všetky spôsoby. Vysávajte šikovne

Ako skrotiť každodenný neporiadok? Tyčové vysávače sú vždy pripravené na okamžitú akciu. Zvládnu povysávať domácnosť od podlahy až po strop.

Pozrite si modely našich tyčových vysávačov

PURE F9: Nová éra vysávania

Zoznámte sa s Pure F9 – vysávačom, aký svet ešte nevidel. My Švédi sa neradi vystatujeme, ale myslíme si, že je to doposiaľ náš najlepší vysávač. A to ich vyrábame už 100 rokov. Je taký výkonný a všestranný, že s ním povysávate kompletnú domácnosť na jedno nabitie*. Pre nás symbolizuje novú éru vysávania. Čo vy na to?

* Na jedno nabitie povysáva až 80 m2 podlahovej plochy pri maximálnom výkone a spĺňa nariadenie Komisie (EÚ) č. 666/2013 o požiadavkách na ekodizajn káblových vysávačov z hľadiska zberu prachu na kobercoch.

Pure F9 je tu pre vás

Nech potrebujete upratať kdekoľvek, Pure F9 je tu pre vás.

To najlepšie z oboch svetov

Výkon a účinnosť tradičných vysávačov sme skombinovali so šikovnosťou bezkáblových modelov a vytvorili sme vysávač Pure F9, s ktorým bude vaša domácnosť bezchybne čistá na jedno nabitie. *Je dostatočne výkonný a univerzálny, aby sa stal hlavným a jediným vysávačom vo vašej domácnosti.

*Na jedno nabitie povysáva až 80 m2 podlahovej plochy pri maximálnom výkone a spĺňa smernicu EÚ č. 2009/125 o požiadavkách na ekodizajn káblových vysávačov z hľadiska zberu prachu na kobercoch.

Bezkonkurenčná všestrannosť

Jedinečná flexibilná hlavná jednotka vám umožní ľahko povysávať každý milimeter v domácnosti. Aj v úzkych škárach pod nízkym nábytkom či ťažko dostupných stropných kútoch. Vďaka integrovanej vysúvacej hadici a praktickému nástavcu 3 v 1 sa Pure F9 prispôsobí akémukoľvek povrchu a zariadeniu v domácnosti.

Ergonomický dizajn

Perfektná výška pre každého. Teleskopickú trubicu vysávača Pure F9 si môže každý nastaviť na komfortnú výšku. Vďaka jedinečnej posuvnej hlavnej jednotke a nízko posadenému ťažisku je Pure F9 ľahký do ruky a výborne sa s ním manévruje. Jednoducho dokonale vyvážený vysávač.

Urobte si prestávku kdekoľvek

Pure F9 je zhotovený tak, aby dokázal stáť samostatne vzpriamene kdekoľvek v priestore. Takže ho môžete zaparkovať, kde potrebujete, a pokračovať vo vysávaní, keď sa vám to bude hodiť.

Prach sa neschová

Mimoriadne jasné osvetlenie na hubici si posvieti na mikroskopické čiastočky prachu v domácnosti, aby vám nič neušlo. Okrem toho osvetlí aj temné zaprášené zákutia pod nábytkom.

Automatická funkcia

Inteligentná regulácia výkonu. Vyspelá elektronika vysávača Pure F9 automaticky*** upravuje prúdenie a nasávanie vzduchu podľa aktuálneho povrchu, aby bol zabezpečený optimálny zber prachu.

***Automatická funkcia je k dispozícii na vybraných modeloch.

Dáme vám 30 dní na vyskúšanie

Presvedčte sa sami o výnimočných vlastnostiach našich vysávačov. Teraz u nás máte záruku 30-dňovej lehoty na vyskúšanie. Ak vám zakúpený vysávač nebude vyhovovať, môžete nám ho vrátiť.

  • Ponuka sa vzťahuje na modely vysávačov Pure D9, Pure F9 a Pure i9 zaradené do akcie.
  • Platí od 15. 9. do 31. 12. 2018 u vybraných predajcov.

Ergorapido: Kdekoľvek. Kedykoľvek. Okamžite.

Akumulátorový model Ergorapido patrí v Európe dlhodobo medzi najobľúbenejšie tyčové vysávače. Popularitu si vyslúžil nielen vďaka svojmu výkonu, ale aj štýlovému dizajnu.

Unikátny patentovaný systém BrushRollClean™ umožňuje jednoduché a rýchle odstraňovanie vlákien a vlasov namotaných na rotačnej kefe v hubici vysávača. Stačí stlačiť pedál a namotané vlákna sa prerežú a odsajú do nádoby na prach. Úzka konštrukcia predurčuje vysávač na použitie v obmedzenom priestore, zaisťuje jednoduchú manipuláciu aj bezproblémové upratovanie ťažko dostupných miest.

Vďaka systému 2 v 1 navyše jednoducho premeníte tyčový vysávač na ručný. Dva vysávače vám nestačia? Môžete k nim pridať ešte špeciálnu elektrickú hubicu na zvieracie chlpy alebo dôkladné čistenie čalúnenia.

Mimoriadne výkonný akumulátor

Ergorapido je atraktívny zvonku, ale aj zvnútra. Ukrýva v sebe výkonný 18 V lítiový akumulátor, ktorý vysávaču dodáva ešte viac sacej sily na skutočne dôkladné upratovanie:

  • o 20 % viac sacieho výkonu,
  • plné nabitie zaberie len 4 hodiny,
  • doba prevádzky až 45 minút.
1
LED osvetlenie DustSpotter™

Integrované osvetlenie LED zabezpečí pri upratovaní skvelý prehľad.

2
Komfortná manipulácia

Ovládanie vysávača je pohodlné. Stačí len pootočiť rukoväť.

3
Samostatné státie

Pri prerušení upratovania je možné vysávač zaparkovať vo stojacej pozícii.

Ergorapido 3 v 1: pre alergikov aj starostlivých majiteľov domácich miláčikov

Akumulátorový vysávač Ergorapido 3 v 1 je stvorený na rýchle a pohodlné upratovanie. Lítiová batéria je najvýkonnejšia vo svojej triede. Spolu s najmodernejšou elektronikou posilňuje výkon vysávača o 20 % a predlžuje výdrž vysávača až na 45 minút. Patentovaná rotačná kefa Brush Roll Clean™ pozbiera vlasy, vlákna a chlpy a jednoduchým zošliapnutím pedála zabezpečí ich uvoľnenie a okamžitému odsatie do nádoby na prach. Vďaka odnímateľnej ručnej jednotke si ľahko poradíte s nečistotami aj nad podlahou, teda na čalúnení, nábytku alebo v interiéri svojho vozidla.

Technologickou novinkou nového radu 3 v 1 sú dva špeciálne nástavce na ručnú jednotku: Ergorapido ANIMAL a Ergorapido ALLERGY.

Preč s roztočmi

Ergorapido 3 v 1 s nástavcom ALLERGY ocenia hlavne rodiny alergikov. Špeciálna elektrická hubica s unikátnou technológiou UV žiarenia účinne vysaje prach, baktérie a roztoče ukrývajúce sa v pohovke, v matraci alebo na vankúšoch. Nemusíte pritom manipulovať so žiadnym ťažkým spotrebičom. Nástavec pohodlne nasadíte na ručnú jednotku a jednoducho vysávate.

Chlpy sú vyriešené

Milujete svojho chlpatého miláčika, ale občas máte chuť ostrihať ho dohola? Nezúfajte. V každodennom boji s jeho pĺznucou srsťou vám pomôže tyčový vysávač Ergorapido 3 v 1 s nástavcom ANIMAL. Patentovaná hubica dôkladne pozbiera všetky chlpy na podlahe aj čalúnení.


UltraPower: Spokojnosť s čistotou. Kedykoľvek

Špičkový výkon, elegantný vzhľad a bleskové upratovanie vždy poruke. Tyčové vysávače UltraPower využívajú cyklónovú jednotku, aby ste mohli raz a navždy zabudnúť na vrecká na prach.

Systém BrushRollClean™ umožňuje jednoduché čistenie rotačnej kefy stlačením pedála. Diódy navyše osvetlia plochu pred vysávačom, aby ste mali ešte lepší prehľad.

Náhradný akumulátor

Vysávač UltraPower bol navrhnutý tak, aby vydržal vysávať čo najdlhšie. Kapacita jeho akumulátora však môže postupom času klesať. Preto vám prinášame možnosť jednoducho vymeniť starý akumulátor za nový bez toho, aby ste museli do vysávača akokoľvek zasahovať. Náhradné akumulátory sa vám budú hodiť aj v prípade, keď máte skutočne veľkú domácnosť alebo skrátka potrebujete na vysávanie dlhší čas.

1
LED osvetlenie DustSpotter™

Integrované osvetlenie LED zabezpečí pri upratovaní skvelý prehľad.

2
Komfortná manipulácia

Ovládanie vysávača je pohodlné. Stačí len pootočiť rukoväť.

3
Samostatné státie

Pri prerušení upratovania je možné vysávač zaparkovať vo stojacej pozícii.


Tyčové vysávače

Každý, kto miluje poriadok, to pozná. Len čo upraceme, môžeme začať znova. Ten moment poznáme. Ako by sa čas spomalil. Omrvinky padajúce od úst nášho syna, zhodený kvetináč a hlina, ktorá sa sype, maznáčik trhajúci hračku uprostred obývačky.
A vieme, že to musíme upratať. Prísť do komory. Vybrať vysávač. Rozmotať šnúru. Nájsť najbližšiu zásuvku. Pripojiť hadicu (kde je ten nástavec!). Povysávať neporiadok. A potom všetko naspäť. Hotovo! A v ten moment dcéra rozsype cereálie po celej kuchyni.
 
Je to aj váš príbeh? Áno. Ale to je život.

Tieto situácie majú riešenie. Tyčové vysávače Electrolux sú vždy po ruke – pripravené okamžite pomôcť pri drobných (a neustálych) nehodách. Kedykoľvek. Kdekoľvek. Okamžite.

Prečo zvoliť tyčový vysávač?

Pozrite si naše videá a inšpirujte sa:


Predĺžte životnosť akumulátora správnou starostlivosťou

Garantovaná životnosť akumulátorov je 12 mesiacov. Aby ste zachovali životnosť akumulátorov čo najdlhšie a predišli poruche spôsobenej totálnym vybitím, dodržujte, prosím, nasledujúce pravidlá a pozrite si náš videonávod.

Ako postupovať:

1) Ihneď po skončení vysávania vždy umiestnite vysávač do nabíjacej stanice, aby sa akumulátor mohol dobiť.

2) Nabíjaciu stanicu nevyťahujte zo zásuvky – vysávač nechajte permanentne nabíjať.

Nabíjacia stanica, do ktorej je pri nabíjaní vysávač zapojený, je vybavená elektronikou na optimalizáciu nabíjania a spotreby energie v závislosti od stupňa nabitia akumulátora. Preto ani pri permanentnom nabíjaní nedochádza k zbytočnej spotrebe energie.

Naopak, ak necháte vysávač dlhší čas vybitý, môže sa akumulátor trvalo poškodiť. Bez pripojenia na zdroj totiž vysávač nemôže regulovať udržiavanie stavu akumulátora. Na takéto poškodenie sa nevzťahuje vyššie uvedená komerčná záruka.

Dodržiavaním uvedených pokynov predĺžite životnosť akumulátora vo vašom vysávači.