vákuové kefy

Váš sprievodca príslušenstvom pre vysávače

Už ste sa niekedy zamýšľali, na čo sú všetky tie kefy a nástavce priložené k vysávaču? Radi by sme vám teda predstavili vašich najlepších pomocníkov pri upratovaní, ktorí vám uľahčia množstvo únavných a rutinných domácich prác.

Multifunkčný kombinovaný nástroj 3v1

Niektoré z našich vysávačov sú vybavené len jediným kusom príslušenstva. Ale neznepokojujte sa – v oblasti príslušenstva pre vysávače je to niečo ako švajčiarsky nôž. Obsahuje tri nástroje v jednom – štetec na prach, škárovú hubicu a dokonca sa dokáže rozložiť na hubicu na čalúnenie. Poskytne vám všetko, čo potrebujete na udržiavanie domácnosti „ako zo škatuľky“. Pozrime sa naň spolu bližšie.

Štetec na prach

Začnime štetcom na prach. Tento praktický nástroj vyčistí všetky citlivé a náročné povrchy. Vďaka mäkkým štetinám je ideálny na čistenie parapetov, tienidiel, obkladových dosiek a pod. Môžete ho použiť aj na vysávanie prachu z nábytku a iných predmetov, ktoré sa ľahko poškrabú.

Škárová hubica

Ako ste už asi uhádli z názvu tohto nástroja, škárová hubica je určená na vysávanie obmedzených priestorov a medzier, do ktorých sa iné hubice nedostanú. Je ideálna na vysávanie rohov, kútov, okolia radiátorov a úzkych škár medzi vankúšmi čalúnenia.

Hubica na čalúnenie

S hubicou na čalúnenie zostanú vaše sedačky, gauče a kreslá ako nové. Obsahuje plyšovú lištu, ktorá perfektne zbiera prach, špinu a chlpy zo všetkých textilných povrchov.

Súvisiace články

  • Je kefa vysávača špinavá?
    kefa vysávača
  • Dbajte na čisté vrecko a čisté filtre
    vrecko a filtre
  • Tipy a triky pre vysávače
    Vysávač