KOLEKCE EXPLORE 7

KOLEKCE EXPLORE 7

Objavte nový spôsob mixovania

S mixérom Explore 7 vyťažíte maximum chuti z každej ingrediencie. Zaobchádzajte s potravinami s rešpektom, aký si zaslúžia, a uchovajte ich kvalitu a sviežosť. Objavte nový spôsob mixovania, stačí stlačiť jedno tlačidlo.

Čerstvejšia chuť vďaka šikmej polohe

Viete, že s potravinami treba zaobchádzať šetrne, ak chcete, aby si čo najlepšie zachovali farbu a chuť? Pri mixovaní v 10-stupňovom uhle sú pripravené zmesi lákavejšie a chutnejšie.

Mixér Explore 7 pripravuje zmesi s preukázateľne sviežejšou chuťou a jasnejšou farbou*, pretože obmedzuje zvyšovanie teploty. Vy si tak môžete vychutnávať chutnejšie jedlá a nápoje.

Explore PISA na stole

Potraviny sú chúlostivé

Potraviny, ktoré vložíte do mixéra, sa skladajú z miniatúrnych čiastočiek. Ak ich rozmixujete pri príliš vysokej rýchlosti, tieto čiastočky sa poškodia do takej miery, že sa ich farba a chuť rýchlejšie znehodnotí.

Preto je správna rýchlosť pri mixovaní kľúčová. Zabráni strate farby a arómy a rozmixované ingrediencie si zachovajú výraznú chuť.

Technológia PowerTilt® pre preukázateľne lepšiu chuť

Electrolux vynašiel a patentoval technológiu PowerTilt Technology®, ktorú v súčasnosti oceňujú napríklad aj kuchári z renomovanej kulinárskej školy Le Cordon Bleu na celom svete. Túto zošikmenú technológiu sme využili aj v mixéri Explore 7.

Technológia PowerTilt® zabezpečuje nižší nárast teploty pri mixovaní, a tým aj dokonalú konzistenciu vašich zmesí.
- Le Cordon Bleu

Šikmý uhol podporuje premenlivú cirkuláciu ingrediencií, a tým zabezpečuje efektívnejšie rozmixovanie. Umožňuje vám mixovať potraviny pri správnej rýchlosti a teplote.

Inteligentná regulácia rýchlosti

Mixér je navrhnutý tak, aby udržiaval konštantnú teplotu bez ohľadu na typ a množstvo pripravovaných potravín. Mixujte mrazené alebo čerstvé ingrediencie pre vás a celú vašu rodinu vždy s očakávaným výsledkom.

Vychutnávajte si vynikajúce zmesi s bohatou chuťou a v požadovanej kvalite.

Smoothie v skle

Unikátne pulzné ovládanie zaistí správnu konzistenciu

Na rozdiel od iných mixérov vám mixér Explore 7 umožní mixovať v pulznom režime pri rozličných rýchlostiach. Pri pulznom režime sa ingrediencie posúvajú smerom k nožom, čím sa zamedzuje vzniku vzduchových bublín a predchádza vyplávaniu potravín na hladinu.

Vďaka tomu je zmes rovnomernejšia, či už má jemnú alebo robustnejšiu konzistenciu. Vychutnávajte si dokonalé zmesi pri každom recepte.

Špeciálne programy

Každá dokonalá zmes si vyžaduje optimálny postup, rýchlosti a správnu pulznú prevádzku. Teraz máte k dispozícii programy na prípravu smoothie, nápojov alebo polievok a tiež na drvenie ľadu, ktoré to všetko zohľadňujú**.

Každý program vám prinesie vynikajúce výsledky: program na smoothie obsahuje pulzný režim, pri ktorom sa ingrediencie účinne posúvajú smerom k nožom mixéra, program na polievku zabezpečuje pomalé uvoľňovanie tepla, aby sa v polievke zachovali všetky chute, a program na drvenie ľadu je ideálny na prípravu ľadu do miešaných nápojov.

Receptové programy Pisa

Modely kolekcie Explore 7

Tento kompaktný mixér radu Explore 7 je síce veľmi skladný, ale s plnou výbavou. Nádoba so sklonom pod uhlom 10° zaručuje perfektný výsledok mixovania akéhokoľvek obsahu a revolučná technológia PowerTilt® udržiava nízku teplotu, aby sa vo všetkých mixovaných surovinách zachovalo maximum chuti a živín. V príslušenstve nájdete napríklad mlynček na kávu alebo korenie.
Nový mixér z radu Explore 7 v zlatistej farbe pripraví vynikajúci pokrm jediným stlačením tlačidla. Technológia PowerTilt® zabezpečuje optimálne nastavenie rýchlosti a zároveň udržiava nízku teplotu, aby si všetky mixované ingrediencie zachovali maximum vitamínov a živín, prirodzenú farbu a chuť. S prednastavenými receptovými programami budú mať polievky, smoothie a šťavy vždy perfektnú konzistenciu.
Malý kompaktný mixér radu Explore 7 v elegantnej čiernej úprave. S jeho pomocou pripravíte vynikajúce polievky, ovocné a zeleninové šťavy, smoothie a mnoho ďalšieho. Ingrediencie, ktoré do mixéra vložíte, si zachovajú svoju prirodzenú farbu, typickú chuť a maximum živín a vitamínov. Nádoba s objemom 0,6 l je vyrobená z materiálu Tritan bez BPA.
Vďaka 10° sklonu nádoby dosahuje mixér z radu Explore 7 perfektné výsledky bez ohľadu na množstvo a druh ingrediencií. Pulzný režim pri rôznych rýchlostiach sa postará zakaždým o rovnomernú konzistenciu. Nechýba príslušenstvo na prípravu čerstvých štiav a smoothie ani prenosná fľaša, aby ste si svoju dennú dávku vitamínov mohli vziať kamkoľvek so sebou.
Príslušenstvo k mixéru:filter na džúsy, prenosná fľaša, viacúčelový sekáč

Perfektná využiteľnosť vďaka správnemu príslušenstvu

Mixéry sú vybavené rozličným príslušenstvom, ktoré vám rozšíri vaše možnosti v kuchyni. Pomôžu vám pri príprave bežných aj slávnostných receptov rozličnými spôsobmi. Jednotlivé modely sú vybavené rôznym príslušenstvom.

 • Filter na džúsy
  Filter na džúsy

  Pripravte si vlastné džúsy. Do nádoby s filtrom na džús pridajte ovocie, nechajte vírivú silu, aby stiahla ovocie nadol k čepeliam a potom si zmes prefiltrujte cez filtračné sitko.

 • Prenosná fľaša
  Prenosná fľaša

  Nalejte si čerstvý mix do prenosnej fľaše a vezmite si ju s sebou, kamkoľvek idete.

 • Viacúčelový sekáč
  Viacúčelový sekáč

  Keď v sekáči rozmixujete mandle s trochou oleja, pripravíte si skvelé mandľové maslo! Okrem toho s ním môžete sekať aj cibuľu alebo mlieť hovädzie mäso.

*Výsledky laboratórnych testov globálneho technologického centra Electrolux pri príprave špecifických zmesí v porovnaní s vysokorýchlostnými mixérmi.

**Receptový program na nápoje je k dispozícii len pri našich špičkových modeloch pieskovej a tmavozelenej farby.

Chutné zmesi pre rozmanité recepty

Vychutnávajte si mixované pokrmy a nápoje ideálnej konzistencie – od salsy až po smoothie. Vyberte si z radu receptových programov a pulzných režimov. Zdravé jedlá, ktoré si tak radi doprajete každý deň, budú chutiť vždy výnimočne.

Kompaktný mixér v pieskovej farbe

S unikátnym pulzným režimom dosiahnete požadovaný výsledok

Na rozdiel od iných mixérov vám kompaktný mixér Explore 7 umožní mixovať v pulznom režime pri rozličných rýchlostiach. Prerušovaná pulzná prevádzka v kombinácii s rozličnými rýchlosťami zabezpečí správnu konzistenciu a očakávaný výsledok pri každom recepte.

Pripravené s rozličnými pulznými programami

Výhody receptových programov

Špeciálne prispôsobené receptové programy vám zaručia prvotriedne výsledky, s ktorými sa zmesi pripravené konštantnou rýchlosťou jednoducho nedajú porovnávať.

Pri receptových programoch sa kombinujú rozličné rýchlosti, prestávky a pulzné fázy, ktoré vylepšujú finálnu konzistenciu a chuť.

Drvený ľad a smoothie
Príslušenstvo k mixéru

Perfektná využiteľnosť vďaka správnemu príslušenstvu

Mixéry sú vybavené rozličným príslušenstvom*, ktoré vám rozšíri vaše možnosti v kuchyni. Pomôžu vám pri príprave bežných aj slávnostných receptov rozličnými spôsobmi.

*Jednotlivé modely sú vybavené rôznym príslušenstvom.

 • Nádoba pre viacúčelový sekáč
  Nádoba pre viacúčelový sekáč

  Pripravte si vlastné džúsy. Do nádoby s filtrom na džús pridajte ovocie, nechajte vírivú silu, aby stiahla ovocie nadol k čepeliam a potom si zmes prefiltrujte cez filtračné sitko.

 • Prenosná fľaša
  Prenosná fľaša

  Nalejte si čerstvý mix do prenosnej fľaše a vezmite si ju s sebou, kamkoľvek idete.

 • Chladiaca vložka
  Chladiaca vložka

  Chladiaca vložka pre prenosnú fľašu. Doprajte si vychladené nápoje aj na cestách.