Wet & Dry

Wet & Dry

Tyčové vysávače na suché a mokré čistenie

Objavte našich pomocníkov na suché a mokré čistenie, ktorí disponujú vysokým výkonom a zároveň vám umožňujú hygienické mopovanie tvrdých podláh v domácnosti bez kontaktu so špinavou vodou.

Zoznámte sa s PowerPro Mop

Čistiaca stanica PowerPro Mop je originálne príslušenstvo, ktoré sa používa na rýchle a hygienické namáčanie a čistenie rotačných podložiek hubice PowerPro Mop. Táto hubica je súčasťou modelov Wet tyčových vysávačov Electrolux z radov 500, 600, 700 a 800. Pre ostatné modely týchto radov je možné hubicu zakúpiť samostatne.

Premyslený dizajn a udržateľnosť

Stanica má oválny tvar, ktorý šetrí miestom na uloženie, a ergonomickú rukoväť na jednoduché prenášanie. Vnútorný priestor je rozdelený na dve časti – jedna slúži ako zásobník na čistú vodu, v druhej sa zhromažďuje špinavá voda. Priehľadné veko so žmýkacím zariadením má v strede vodné koleso, ktoré zabezpečuje oplachovanie. Vypúšťací ventil zabudovaný na boku slúži na vypúšťanie špinavej vody priamo do odpadu.

Pri výrobe čistiacej stanice PowerPro Mop boli použité recyklované plasty.

Jednoduché upratovanie v troch krokoch

Zabudnite na bežné mopy, s ktorými máte veľa práce a rýchlo sa opotrebujú. Na dokonalé upratovanie vám teraz stačí jediný vysávač. Za krátky čas budete mať podlahy povysávané a vytreté bez toho, aby ste si zašpinili ruky.

 • Mopovacie vedro – napĺňanie vodou
  1

  Naplňte stredový zásobník čistou vodou a pridajte bežný čistiaci prostriedok na podlahy.

 • Mopovací režim
  2

  Umiestnite vysávač s hubicou PowerPro mop na mriežku a spustite mopovací režim, čím navlhčíte rotačné podložky.

 • Mopovacia stanica – čistenie
  3

  Po použití vysávač opäť položte na mriežku a zľahka stlačte tlačidlo. Vodný valec opláchne rotačné podložky čistou vodou, zatiaľ čo špinavá voda odtečie do druhého zásobníka, odkiaľ sa potom jednoducho vypustí do odpadu cez ventil.

Čistiaca stanica a hubica PowerPro mop

Hygienicky čisté podlahy bez námahy. Elegantne opláchne, vyčistí a vyžmýka mopovaciu hubicu.
Zbavte sa starostí s vytieraním podláh.

Modely Wet

Tyčový vysávač z radu 500 poskytuje pohodlné vysávanie s vynikajúcim výkonom a ergonomickým dizajnom. Odnímateľná ručná jednotka s príslušenstvom sa ľahko prispôsobí na čistenie akéhokoľvek povrchu. Všetky modely sú vyrobené udržateľným spôsobom, 58 % použitých plastov pochádza z recyklovaných zdrojov.
Výkonnejší a tichší. Tyčový vysávač Electrolux 600 Wet prináša vysoký sací výkon a novú motorizovanú hubicu, ktorá pri vysávaní produkuje menej hluku. Zanecháva za sebou čistú podlahu a nebude vás pritom obťažovať nepríjemným hlukom.
Vysávač z radu 700 vyčistí celú vašu domácnosť vrátane tých najužších medzier a zákutí. Objavte výkonný a všestranný tyčový vysávač 700 Hygienic, ktorý sa vďaka priloženej mopovacej hubici PowerPro Mop hodí do série Wet, takže je okrem jednoduchého vysávania ideálny aj na mokré čistenie tvrdých podláh.
Objavte účinný a všestranný vysávač Electrolux 800 Wet. Vďaka mopovacej hubici PowerPro mop na mokré čistenie zvládnete jedným ťahom vysať aj odstrániť odolné nečistoty. Tyčový vysávač navrhnutý pre súčasný životný štýl a zdravý domov.

Suché a mokré čistenie jedným ťahom

Tyčový vysávač Electrolux 800 Wet & Dry umožňuje výkonné čistenie tvrdých podláh na mokro aj na sucho. Dve oddelené nádrže na vodu – jedna na zadnej strane vysávača na čistú vodu, druhá na prednej strane s filtrom na špinavú vodu - zaručujú skutočne hygienické mopovanie.

Senzor v hubici rozpozná nečistoty a automaticky upraví výkon a spotrebu vody. Úplne nabitá batéria vydrží až 35 minút prevádzky. Vďaka samostatnej konštrukcii môžete upratovanie kedykoľvek prerušiť a vysávač nechať stáť na mieste. Nabíjacia stanica môže tiež voľne stáť a nemusí sa inštalovať k stene.

Prémiový design

Matné prevedenie a modro-čierna kombinácia so zlatými detailmi dodávajú vysávaču elegantný vzhľad, ktorý sa pekne prispôsobí každej domácnosti. Ovládacie prvky sú umiestnené na ergonomickej rukoväti, vďaka ktorej sa s vysávačom pohodlne manévruje. Aktuálne nastavenie signalizuje okrúhly displej, ktorý je viditeľne umiestnený na tele vysávača.

Samočistiaca hubica

Hubica s rotačným valcom je vybavená samočistiacou funkciou, ktorá sa aktivuje jediným stlačením tlačidla po umiestnení vysávača do nabíjacieho stojana. Čistá voda zo zadnej nádržky oplachuje rotačný valec a špinavá voda sa súčasne nasáva do prednej nádržky.

Za menej ako 2 minúty bude hubica čistá a opäť pripravená na používanie. Bez zbytočného neporiadku okolo a bez námahy.

Príslušenstvo

Súčasťou balenia tyčového vysávača Electrolux 800 Wet & Dry je nabíjací stojan, náhradný rotačný valec, filter a praktická kefa s dlhou rukoväťou, ktorá slúži na dôkladné a pohodlné vyčistenie  nádržky na vodu od usadenín.