Muži vo vlnom svetri

Ako prať vlnu

Vlna je kvalita, luxus a investícia a pri správnej starostlivosti by mala vydržať roky. Či už ide o nadčasový kabát alebo každodenný sveter, ak sa budete riadiť našimi radami, budú vám dlho robiť radosť.

 • funkcie práčky
  1
  Ako prať vlnu v práčke

  Ak vaša práčka nemá cyklus na pranie vlny, odporúčame vám použiť program studeného prania, ktorý imituje ručné pranie. Vlnené oblečenie perte vždy obrátené naruby.

 • Sveter zo šedej vlny
  2
  Prací prostriedok vyberajte obozretne

  Prací prostriedok na vlnu vyberajte obozretne Nepoužívajte agresívne pracie prostriedky, „biologické“ prípravky s obsahom enzýmov alebo prostriedky s bielidlami. Najlepšie urobíte, ak si kúpite špeciálny prostriedok na vlnu.

 • Tri vlnené svetre
  3
  Ako správne skladovať vlnené odevy

  Svetre skladujte poskladané na podložke, aby ste ich ochránili pred naťahovaním. Ak musíte vlnené odevy musíte zavesiť, použite špeciálne navrhnuté vešiaky na pleteniny, ktoré im poskytnú maximálnu podporu.

Ako prať a sušiť vlnu

Naše práčky PerfectCare ponúkajú program na vlnu, ktorý je schválený spoločnosťou Woolmark, čo znamená, že je k tkaninám rovnako jemný ako ručné pranie. Sušičky DelicateCare sú vybavené jedinečným cyklom na sušenie vlny. Počas tohto programu bubon udržiava potrebnú rýchlosť, aby sa vlna rozprestrela na stene bubna. Výsledky sušenia sú aspoň také dobré ako pri klasickom sušení na podložke. Môžete sa spoľahnúť, že sa oblečenie nezrazí a že je chránené proti zamotaniu a skrúteniu.

Súvisiace články

 • Ako prať flís
  FLÍSOVÁ BUNDA
 • Ako prať prikrývky a páperové bundy
  žena v bunde
 • PRÁČKA AKO NOVÁ V TROCH KROKOCH

  PRÁČKA AKO NOVÁ V TROCH KROKOCH

  Vaša práčka sa dennodenne stará o sviežu bielizeň, hebké textílie a sýte farby. Odvďačte sa jej a vráťte ju do špičkovej kondície. Stačia na to 3 jednoduché kroky.