Žena v hnedej bunde

Ako prať prikrývky a páperové bundy

Ak sa dobre staráte o svoje perie, perie sa dobre postará o vás. Do bubna sušičky pridajte špeciálne guľôčky na sušenie PerfectCare, ktoré zabraňujú zhlukovaniu peria po okrajoch bundy. A vďaka našuchorenému páperiu zostanete v teple a suchu.

 • funkcie práčky
  1
  Pri sušení peria používajte nízke teploty

  Páperové oblečenie treba najprv vyprať vo vlažnom a jemnom cykle. K programu odporúčame pridať jeden prídavný cyklus plákania, aby sa odstránili všetky zvyšky pracieho prostriedku.

 • 2
  Sušenie vankúšov, paplónov a búnd v práčke

  V záujme optimálneho sušenia nastavte program na vlnu. Ak vaša práčka nemá program na vlnu, nastavte dlhý cyklus pri strednej teplote a použite guľôčky na sušenie, aby bolo všetko jemné, nadýchané a voňavé. Nič zo sušičky nevyberajte, kým to nebude 100 % suché.

 • Modrá bunda
  3
  Chráňte povrch páperových búnd

  Oblečenie a iné textílie s náplňou z peria alebo páperia perte samostatne, s prázdnymi vreckami, zavretými suchými zipsami aj zipsami, aby nedošlo k poškodeniu povrchového materiálu.

Technológia 3DSense zaručuje presné sušenie

Sušičky CycloneCare s technológiou 3DSense sušia oblečenie mimoriadne jemne a šetrne. Pomocou senzorov rozpoznajú vlhkosť hlboko vo vnútri oblečenia, až 5 centimetrov pod povrchom bielizne. Keď tradičné sušičky indikujú, že je oblečenie vysušené, technológia 3DSense v sušení pokračuje, až kým sa aj hrubé viacvrstvové odevy dôkladne nevysušia. Nemusíte ich tak následne dosušovať na vzduchu. Bundy a vetrovky budú vyzerať ako nové a navyše vám poskytnú až o 30 % vyššiu tepelnú izoláciu v porovnaní s bundami vysušenými na vzduchu. Doprajte svojim obľúbeným kúskom v šatníku jemnú starostlivosť vždy znovu a znovu.

Súvisiace články

 • Ako prať košele – tri triky
  žena v bielej košeli
 • Ako prať vlnu
  muž vo vlnom svetri
 • Ako prať oblečenie na šport
  žena v cvičebnom oblečení