Žena beží

Postarajte sa o svoje outdoorové odevy

Práčky a sušičky Electrolux ponúkajú špeciálne prispôsobené a dôkladne vyladené cykly určené pre vodovzdorné oblečenie na účinnú obnovu ich funkčných vlastností. Hladký a plynulý proces prania a sušenia perfektne zodpovedá potrebám outdoorových materiálov, takže si dlhšie zachovajú svoje prednosti.

 • Modrá bunda
  1
  Ako vrátiť nepremokavým odevom funkčnosť

  Vodovzdorné oblečenie a vybavenie je dôležité pravidelne prať, aby zostalo stále priedušné a funkčné. Najskôr vyprázdnite vrecká a potom pozapínajte všetky zipsy, vrecká, chlopne a pod.

 • zásobník na prací prášok
  2
  Prací prostriedok vyberajte obozretne

  Do pravej priehradky (1) pridajte tekutý prací prostriedok a prípravok na obnovu vodovzdornosti nalejte do priehradky na aviváž (2). Počas posledného plákania sa oblečenie ošetrí prostriedkom na obnovu nepriepustnosti, takže si materiály zachovajú svoju funkčnosť. Nepoužívajte práškové pracie prostriedky, aviváž, zmäkčovadlá ani bielidlá.

 • Zmeniť program
  3
  Program pre outdoorové oblečenie

  Nastavte program pre outdoorové materiály. Ak vaša práčka neponúka špeciálny program pre outdoorové a funkčné materiály, nezabudnite do cyklu pridať ďalšie plákanie.

 • Oblečenie vložte do sušičky
  4
  Sušenie v sušičke

  Vyprané odevy potom preložte do sušičky a vysušte ich s naším špeciálnym programom pre  outdoorové oblečenie, ktorý obnovuje vodovzdornosť a zachováva priedušnosť. Kľúčom k ideálnemu sušeniu funkčných materiálov je kombinácia tej správnej teploty a presného času. 

Nová technológia DelicateCare® na outdoorové odevy

S novým inovatívnym programom na outdoorové odevy a technológiou DelicateCare® obnovíte odolnosť voči vode lepšie ako pri sušení na vzduchu. Technológia DelicateCare zachováva a obnovuje vodovzdornosť outdoorového oblečenia lepšie ako sušenie na vzduchu. Technológia DelicateCare prispôsobuje teplotu a pohyb bubna a zabezpečuje správne množstvo tepla, aby účinne chránila outdoorové oblečenie a vybavenie.

Súvisiace články

 • Ako prať košele – tri triky
  žena v bielej košeli
 • Ako prať prikrývky a páperové bundy
  žena v bunde
 • PRÁČKA AKO NOVÁ V TROCH KROKOCH

  PRÁČKA AKO NOVÁ V TROCH KROKOCH

  Vaša práčka sa dennodenne stará o sviežu bielizeň, hebké textílie a sýte farby. Odvďačte sa jej a vráťte ju do špičkovej kondície. Stačia na to 3 jednoduché kroky.